Bromhexin-Egis sol.1x60ml/120mg

Obrázek Bromhexin-Egis sol.1x60ml/120mg

Přípravek se používá k usnadnění vykašlávání hlenů při akutním onemocnění horních dýchacích cest, která jsou provázena tvorbou hustého vazkého hlenu. Čtěte pozorně příbalový leták. Celý popis

EAN: 5995327112268
Kód SÚKL: 0059392
Výrobce: EGIS
Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 97 Kč (ušetříte 3 %)
Naše cena: 94 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Účinná látka: Bromhexini hydrochloridum

Tento lék pomáhá rozpustit a zředit hustý, vazký hlen vylučovaný v dýchacím ústrojí. Ulehčují vykašlávání. Používá se při akutních onemocněních horních cest dýchacích, která jsou provázena tvorbou hustého, vazkého hlenu. 

Dávkování: Obvykle 3krát denně

Kontraindikace:
Při alergii na bromhexin a jeho metabolit ambroxol nebo pomocné látky v přípravku obsažené.

Přípravek užívejte pouze pokud trvá vykašláváni vazkého hlenu. U lehčích akutních onemocnění je možné léčbu ukončit již po několika dnech. Dospělí by neměli bez konzultace s lékařem užívat přípravek déle než 5 dnů.


Poznámka: 
Užíváte-li léky tlumící kašel (např. kodein), neměli byste užívat současně, protože zkapalněný hlen by nemohl být vykašláván. Při užívání tohoto léku zvyšte příjem tekutin.

Před užíváním se poraďte se svým lékárníkem a čtěte pozorně pžříbalovou informaci.

 

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811