Cannaderm Konopná promašťující mast 75g

Obrázek Cannaderm Konopka promašťující mast 75g

Konopka je důležitým doplňkem krémů speciální péče Cannaderm. Celý popis

EAN: 8594059735690
Výrobce: SIMPLY YOU
Dostupnost: Skladem
Typ produktu: Zdravotnické prostředky
Běžná cena: 247 Kč (ušetříte 2 %)
Naše cena: 242 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Charakteristika:

  • konopka je určena k péči o velmi suchou, drsnou a šupící pokožku
  • přírodní receptura obsahuje bio konopný olej (50%) a bambucké máslo
  • okamžitě a dlouhodobě zvláčňuje, zjemňuje a zklidňuje suchou a citlivou pokožku
  • je vhodná i při atopii a lupénce

 

Použití:

  • mast konopka představuje ideální "rostlinnou" alternativu k přípravkům na bázi vazelíny
  • mast nezamezuje přístupu vzduchuk pokožce ani neomezuje vlastní tvorbu lipidovéhopláště, proto je vhodná pro dlouhodobé používání, pro ošetřování extrémně suché pokožky

 

Dávkování

Mast vetřete do míst se suchou, zdrsnělou nebo popraskanou pokožkou. Použijte na noc pro dokonalé promaštění extrémně suchých míst např. při lupénce nebo atopii. Ideální pro suché lokty, kolena, ruce, paty. Pro zvýšení účinnosti před každým použitím doporučujeme pokožku šetrně umýt a odstranit veškeré nečistoty.

Vedlejší příznakynejsou známy.


Fakta

Zásady správného ošetření: před každým použitím pro zvýšení účinnosti a odstranění nečistot nutno umýt pokožku např. mýdlem Natur, mycími pěnami Atopos nebo Robátko. Velmi dobře působí na suché lokty, kolena a paty.
Konopí- Cannabis Sativa L. je významná a nejvíce diskutovaná bylina natéto planetě. Život této jednoleté, dvoudomé rostliny je datován již od pravěku a samotného člověka provází již po tisíciletí pro své jedinečné léčivé vlastnosti a možnost kompletního zpracování. Pokud platí, že k dokonalosti vede vývoj a zkušenost, je více než pravděpodobné, že konopí disponuje dokonalou a vyváženou moudrosti přírody. Konopí se vyvíjí na této planetě déle nežli člověk. Odpradávna mu slouží jako žádná jiná bylina a za odměnu si vysloužila většinové zatracení z lidské chamtivosti a nevědomosti.
Jako zdroj vláken či jako potrava a pochutina se konopí kulturně využívá již šest tisíc let, stejně záhy však byly rozpoznány i jeho četné medicínské kvality. Vysokému uznání se i dnes těší zejména ve východoasijském léčitelském umění. Tuto rostlinku však k léčebným účelům využívali i naši germánští a keltští předkové. Používala ji Hildegarda z Bingenu stejně jako Samuel Hahnemann, zakladatel homeopatie. Moderní medicínské a farmakologické výzkumy ověřují dřívější etnobotanické aplikace konopí a zvětší části je potvrzují.
V Cechách bylo konopí oblíbenou pochutinou ve formě semencové kaše.


Značné možnosti, které konopí nabízí, se pod vlivem debat o marihuaně a její kriminalizaci či naopak legalizaci zatlačily do pozadí a bohužel se téměř nehovoří o využití konopí ve farmakologii a kosmetice či o jeho praktickém zpracování v potravinářském, textilním, papírenském, chemickém nebo bioenergetickém průmyslu. Naši předkové dokázali využít každou část této rostliny: kořeny a květy pro medicínu, stonek natextil, provazy a papír, semena na jídlo a olej. Pro nás jakoby výrobky z konopí upadly v zapomnění ated čekají na svoje znovuobjevení.
Ze všech rostlin této planety konopí nejefektivněji zužitkovává sluneční energii. Pokud je sluneční energie nezbytnou součástí pro život, je nadevše jasné, že konopí je jeho významná část.


Etymologové Hebrejské university v Jeruzalémě potvrdili, že Kaneh Bosém užívaný k přípravě Bohem určeného svátého oleje je konopí
V anglickém překladu bible krále Jamese ze 17. století stejně i v českých překladech bible se uvádí místo konopí dobře známý puškvorec. Je velmi pravděpodobné, že samotný Ježíš konal zázračné uzdravování i na základě konopí.


Poznámka

Naše společnost se vydala na složitou cestu léčivého konopí jako první v České republice. Uvedli jsme natrh konopné preparáty, které nemají kouzlo vyléčit vše a hned, rovněž i proto, že se jedná o Cannabis, ale uvedli jsme preparáty z konopí u kterých je nutné si uvědomit, že účinky se dostaví při pravidelné a řádné aplikaci. Někomu konopí přinese okamžitou úlevu, někdo si musí chvíli počkat, a jak to už bývá, najdou se i jedinci, kteří budou nespokojení. Jednotlivé receptury kosmetiky CANNADERM jsou postaveny na základním přirozeném principu hydratace v lidské kůži. Přirozený hydratační systém lidské kůže je založen na přírodní zákonitosti emulzní soustavy voda a olej, kde tuková část je složena zvolných mastných nasycených a nenasycených kyselin, jejich esterů s glycerinem, které působí jako kožní emulgátory vedle ceramidů.To je základ kožního filmu, jehož obnova je největším přáním a snem každého dermatologa pro zdravou a hydratovanou kůži. CANNADERM tedy obsahuje jako základ léčivé konopí v podobě cenného oleje, který je hlavní účinnou látkou. Konopí obsahuje vysoký, pro lidský organismus nezbytný a dokonalý poměr vitagenů /nenasycených mastných kyselin/ a jeho zastoupení v derma-preparátech CANNADERM je vyšší než 25%.

Konopné semínko neobsahuje mnoho diskutovanou skupinu cannabinoidů, ve které je obsažen jediný omamný ve zkratce uvedený THC. Kosmetika CANNADERM obsahuje výhradně látky získávané z konopného semene. Návykové účinky jsou zaznamenány pouze ve smyslu uživatelsky příjemné a šetrné kosmetiky. Dlouhodobé používání je pro dětskou i zralou pokožku přínosem a pro uživatele odměnou v péči o zdravý a krásný vzhled. Všechny naše preparáty jsou dermatologicky testovány na I. lékařské fakultě University Karlovy v Praze výhradně na lidech.
Vzhledem k tomu, že je speciální kosmetika z konopí CANNADERM primárně určena pro osoby trpící projevy atopie, lupénky, suché, citlivé, podrážděné apod. pokožky je její využití u bezproblémového typu žádoucí pro udržení zdravého a bezproblémového stavu. Např. preparáty Regenerace krém , Robátko krém, Robátko olej, mýdla, pěny apod. Cannaderm doplňuje nepostradatelné a cenné látky a vytváří tak zvýšenou odolnost pokožky proti nepřátelskému a neviditelnému světu virů a bakterií působícího v našem životním prostředí. Vitageny, neboli nenasycené mastné kyseliny, které konopná bylina obsahuje jako jediná v rostlinné říši ve vysokém a dokonalém poměru jsou nezbytné pro správnou funkci pokožky. Člověk je plně odkázán na přísun těchto látek z přírody, jelikož si je jeho organismus neumí sám vytvořit. Preparáty CANNADERM pokožku či její afekce neléčí, ale optimalizují přirozený regenerační cyklus kožní buňky, který je narušen. Vytvářejí pro kožní buňku mezibuněčné bezkonfliktní prostředí a zároveň doplňují chybějící a potřebné látky. U všeho živého platí zásada : harmonické životni prostředí - bezkonfliktní prostředí. Kožní buňka je naprogramovaná ke své obnově a její životní délka je 28 dní. Pokud se poškozené, narušené, citlivé kožní buňce vytvoři optimální životní prostředí bude o tomto informovat i následnou generaci a dojde tím k žádanému zdravému stavu a přirozeně krásnému vzhledu.

Kosmetika CANNADERM ve svém základu obsahuje pro člověka již zmíněný přirozený emulzní systém. Olej konopný, specielně upravenou vodu a přínosné doprovodné látky. Zásadně nepoužíváme pro tělo nepřirozené substance jako jsou ropné látky v podobě parafínu nebo vazelíny, které vytvářejí kožní okluzi, zabraňují volnému dýchání a vylučování toxinů. Konzervace našich preparátů spočívá ve výtažcích z grepových jader, potravinářském Benzoanu sodném v zcela bezpečné koncentraci pro pokožku a konopného terpenu. V současné době vyvíjíme zcela přírodní konzervační systém na principu využití zákonitosti naší přírody.


Údaje o firmě

Cannaderm je na trhu již od roku 2002, kdy jsme jako první v České republice vyvinuli a na trh uvedli vlastní receptury kosmetických přípravků využívající účinky konopného oleje. Kvalita Cannadermuje ověřená více než 10 lety praxe a potvrzená spokojeností našich zákazníků. Od června 2014 převzala veškeré aktivity spojené s lékárenskou kosmetikou značky Cannaderm společnost Simply You Pharmaceuticals as.

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811