Cannaderm Mentolka konopné mazání 200 ml

Obrázek Cannaderm Mentolka konopné mazání 200 ml

Osvěžující a chladivý masážní gel obsahuje olej z léčivého konopí a je určena pro krátkodobou masáž bolestivých míst rukou, nohou, kloubů, zad apod. Celý popis

EAN: 8594059735621
Naše cena: 194 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Charakteristika:

  • osvěžující a chladivý masážní gel obsahuje olej z léčivého konopí  
  • je určena pro krátkodobou masáž bolestivých míst rukou, nohou, kloubů, zad apod.
  • účinné látky: Cannabis sativa oil fraction, Horse Chestnut Extract, Comfrey Extrakt

 

Použití:

  • velice rychle se vstřebává a nezanechává lepkavý pocit na kůži


Dávkování

2-3 x denně

Kontraindikace: gel nepoužívejte na poškozenou pokožku nebo poraněnou kůži a do zábalů


Fakta

Konopný olej je považován za jeden z nejlepších masážních olejů a byl ve velké míře používán již ve starém Egyptě. Zajišťuje při aplikaci ideální vláčnost a pružnost pokožky.
Gel je možno použít pro dlouhodobější masáž v kombinaci s preparátem Robátko dětský olej.


Poznámka

Menthol má chladivý a osvěžující účinek, primární vlastností extraktu kaštanu jsou protizánětlivé účinky, kostival lékařský podporuje hojivé procesy a arnika zmirňuje bolesti svalů a pohybového ústrojí.
Konopí- Cannabis Sativa L. je významná a nejvíce diskutovaná bylina natéto planetě. Život této jednoleté, dvoudomé rostliny je datován již od pravěku a samotného člověka provází již po tisíciletí pro své jedinečné léčivé vlastnosti a možnost kompletního zpracování. Pokud platí, že k dokonalosti vede vývoj a zkušenost, je více než pravděpodobné, že konopí disponuje dokonalou a vyváženou moudrosti přírody. Konopí se vyvíjí na této planetě déle nežli člověk. Od pradávna mu slouží jako žádná jiná bylina a za odměnu si vysloužila většinové zatracení z lidské chamtivosti a nevědomosti.
Jako zdroj vláken či jako potrava a pochutina se konopí kulturně využívá již šest tisíc let, stejně záhy však byly rozpoznány i jeho četné medicínské kvality. Vysokému uznání se i dnes těší zejména ve východoasijském léčitelském umění. Tuto rostlinku však k léčebným účelům využívali i naši germánští a keltští předkové. Používala ji Hildegarda z Bingenu stejně jako Samuel Hahnemann, zakladatel homeopatie. Moderní medicínské a farmakologické výzkumy ověřují dřívější etnobotanické aplikace konopí a zvětší části je potvrzují.

V Čechách bylo konopí oblíbenou pochutinou ve formě semencové kaše.
Značné možnosti, které konopí nabízí, se pod vlivem debat o marihuaně a její kriminalizaci či naopak legalizaci zatlačily do pozadí a bohužel se téměř nehovoří o využití konopí ve farmakologii a kosmetice či o jeho praktickém zpracování v potravinářském, textilním, papírenském, chemickém nebo bioenergetickém průmyslu. Naši předkové dokázali využít každou část této rostliny: kořeny a květy pro medicínu, stonek natextil, provazy a papír, semena na jídlo a olej. Pro nás jakoby výrobky z konopí upadly v zapomnění a teď čekají na svoje znovuobjevení.
Ze všech rostlin této planety konopí nejefektivněji zužitkovává sluneční energii. Pokud je sluneční energie nezbytnou součástí pro život, je nadevše jasné, že konopí je jeho významná část.

Etymologové Hebrejské university v Jeruzalémě potvrdili, že Kaneh Bosém užívaný k přípravě Bohem určeného svátého oleje je konopí
V anglickém překladu bible krále Jamese ze 17. století stejně i v českých překladech bible se uvádí místo konopí dobře známý puškvorec. Je velmi pravděpodobné, že samotný Ježíš konal zázračné uzdravování i na základě konopí.


Údaje o firmě

Cannaderm je na trhu již od roku 2002, kdy jsme jako první v České republice vyvinuli a na trh uvedli vlastní receptury kosmetických přípravků využívající účinky konopného oleje. Kvalita Cannadermuje ověřená více než 10 lety praxe a potvrzená spokojeností našich zákazníků. Od června 2014 převzala veškeré aktivity spojené s lékárenskou kosmetikou značky Cannaderm společnost Simply You Pharmaceuticals a.s.

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811