Capissan FORTE jem.šam.pr.vším PLUS200ml

Obrázek Capissan FORTE jem.šam.pr.vším PLUS200ml

Pro zvýšenou hygienu při výskytu vší. Denní užití přípravku navodí účinnou koncentraci všech účinných složek, které zůstanou ve vlasech i vlasové pokožce rozpuštěny v míře dostatečné pro eliminaci parazitů i jejich odpuzování do doby další aplikace. Celý popis

EAN: 8595194600393
Výrobce: IREL
Dostupnost: Skladem
Běžná cena: 228 Kč (ušetříte 2 %)
Naše cena: 223 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

CAPISSAN FORTE je jemný šampon, který je vhodný používat při výskytu vši dětské.

Denní užití přípravku navodí účinnou koncentraci všech účinných složek, které zůstanouve vlasech i vlasové pokožce rozpuštěny v míře dostatečné pro eliminaci parazitů i jejich odpuzováni do doby další aplikace přípravku. Šampon obsahuje přírodní extrakty šalvěje, puškvorce a ořešáku královského a silice máty, hřebíčku, rozmarýnu, muškátového ořechu a kajeputu střídavolistého (tea tree oil), které mají hubící (insekticidní) a odpuzující (repelentní) účinky.

Rostlinné extrakty a silice působí i proti nadměrné tvorbě lupů a pomáhají udržet ve vlasové části pouze žádoucí mikroflóru. 

Použití:

Potřebným množstvím přípravku umyjte vlasy. Je vhodné ponechat pěnu na vlasech několik minut, čímž se účinnost přípravku ještě zvýší. Nakonec vlasy opláchněte dostatečným množstvím čisté vody. Mytí během týdne několikrát zopakujte. Vlasy vždy vyčešte speciálním jemným hřebenem. 

 

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811