Vlasy, nehty, pokožka

Nejprodávanější výrobky z této kategorie
Výrobce
Řazení
Minorga 50mg/ml drm.sol.3x60ml
Naše cena:934 Kč
+
-
ks

Volně prodejný léčivý přípravek k léčbě alopecie. Přípravek Minorga je indikován zejména u mužů, kteří trpí úbytkem nebo zeslabením vlasů na temeni hlavy a u žen, které trpí celkovým zeslabením vlasů. Čtěte pozorně příbalový leták.

DR.MULLER Panthenol cps.60x40mg blistr
Naše cena:160 Kč
+
-
ks

Doplněk stravy. Kyselina pantothenová je látka ze skupiny vitaminů B. Přípravek zabezpečuje přísun kyseliny pantothenové do organismu. Přispívá k normální mentální činnosti.

Fenistil 1mg/g gel 1x50g
Naše cena:328 Kč
+
-
ks

Fenistil je protisvědivý, protialergický přípravek. Obsahuje silné antihistaminikum. Nejčastěji se používá při svědivých onemocněních kůže, kopřivce, po pokousání a poštípání hmyzem, při poškození kůže slunečním zářením a u mírných popálenin. Čtěte pozorn

Four Seasons Zpevň.nehtů+diamant.prach14
Naše cena:61 Kč
+
-
ks

Ochranný zpevňující lak s vysokým leskem poskytne péči Vašim lámavým nehtům. Přípravek obsahuje komplex látek, které účinně zpevní a vytvrdí nehet, který se tak stává pružným a mechanicky odolným. Obsahuje UV stabilizátor.

Kleště na neht. s pruž.14cm SI-001Celime
Naše cena:216 Kč
Běžná cena:223 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Kleště na nehty s pružinkou, vhodné pro manikúru a pedikúru, pro individuální i profesionální použití.

BEFOLI tbl.30 Vitabalans
Naše cena:76 Kč
Běžná cena:78 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Doplněk stravy obsahující vitamíny skupiny B. Vitamíny B1(35mg), B2 (35mg), Niacín (35mg), Kyselina panthoténová (35mg), vitamín B6(25mg), vitamín B12 (10 mikrogramů), kyselina listová (600 mikrogramů), Biotin (150 mikrogramů).

GREEN IDEA Přeslička rolní 50 ml
Naše cena:95 Kč
Běžná cena:108 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

Přeslička rolní se používá pro normální stav kloubů a kostí. Zvyšuje flexibilitu kloubů. Užívá se pro mineralizaci pokožky, vlasů a nehtů, pro normální funkce močové soustavy, pro normální činnost kardiovaskulárního systému (pružnost). Slouží k relaxaci,

MedPh Vlasy,kůže,nehty tbl.67
Naše cena:196 Kč
+
-
ks

Přípravek obsahuje vitaminy, minerály, stopové prvky a přírodní výtažky. K poklesu těchto látek v organizmu dochází i vlivem nevhodného životního stylu.

GS Vápník Hořčík Zinek PREMIUM tbl.30
Naše cena:99 Kč
+
-
ks

Zesílené složení minerálů obohacené o vitaminy D3, B6, K1 a biotin pro zdravé kosti, vlasy, kůži, nehty a správnou imunitu.

Lak proti okusování nehtů 14ml
Naše cena:61 Kč
+
-
ks

Zabraňuje okusování nehtů. Praktická pomůcka pro odstranění zlozvyku.

Sensicutan ung.1x80g
Naše cena:162 Kč
+
-
ks

Přípravek se používá k léčbě akutních i chronických onemocnění kůže, která jsou provázena svěděním. Čtěte pozorně příbalový leták.

Dermaguard tekuté rukavice 500ml
Naše cena:542 Kč
Běžná cena:551 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Tekuté rukavice Dermaguarg jsou ideálním řešením ochrany rukou při práci. Preventivně působí proti vzniku kontaktních ekzémů a profesních dermatitid.

Four Seas.vápník na nehty 14ml
Naše cena:59 Kč
Běžná cena:61 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Dodá Vašim nehtům vápník potřebný pro stavbu nehtů a podporuje jejich růst.

Zovirax crm. 1x2g (50mg/g)
Naše cena:276 Kč
+
-
ks

Krém na opary Zovirax obsahuje Aciklovir a používá se k léčbě oparů na rtech a obličeji ve stadiu svědění, pálení nebo puchýřků. Klinické studie ukázaly, že včasná léčba tímto přípravkem zastaví tvorbu oparu a urychlí jeho hojení. Čtěte pozorně příbalový

Imazol Plus 10mg/g+2.5mg/g crm.30g
Naše cena:143 Kč
+
-
ks

Imazol Plus je vhodný k léčbě plísní a silně mokvajících infekcí v meziprstních prostorách nohou. Čtěte pozorně příbalový leták.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811