Tělo a pohyb

Nejprodávanější výrobky z této kategorie
Výrobce
Řazení
Migralgin 250/250/50mg tbl.nob.20
Naše cena:80 Kč
+
-
ks

Přípravek Migralgin je analgetikum (k tlumení bolesti), antipyretikum (k potlačení horečky) a nesteroidní antiflogistikum (nesteroidní lék proti zánětu). Čtěte pozorně příbalový leták.

Nurofen 200mg tbl.obd.24
Naše cena:49 Kč
+
-
ks

Nurofen se používá u mírných až středně silných bolestí jako jsou bolesti hlavy (včetně migrény), bolesti zad, bolesti zubů, neuralgie, bolesti při menstruaci, bolesti svalů a kloubů a bolesti po operaci. Rovněž potlačuje zánět a horečku. Čtěte pozorně př

Voltaren Emulgel 10mg/g gel 150g lam.
Naše cena:239 Kč
Běžná cena:284 Kč
Ušetříte:16 %
+
-
ks

Voltaren Emulgel tlumí bolest a zánět, zmírňuje otoky. Používá se k místní léčbě onemocnění pohybového aparátu, které má zánětlivý nebo degenerativní původ, tj. k odstranění bolesti a zánětu svalů a kloubů. Určen pro dospělé a adolescenty nad 12 let. Čtět

Grippostad por.cps.dur.20
Naše cena:100 Kč
Běžná cena:103 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Grippostad se užívá k léčbě příznaků souvisejících s chřipkou nebo běžným nachlazením jako je bolest hlavy, bolest svalů a kloubů, rýma a suchý kašel. Grippostad současně snižuje horečku a zvýšenou teplotu. Čtěte pozorně příbalový leták.

Coldrex Horký nápoj citron med 10 ks
Naše cena:169 Kč
+
-
ks

Lék ve formě horkého nápoje proti chřipce a nachlazení. Snižuje horečku, tlumí bolesti hlavy, kloubů a svalů, uvolňuje ucpaný nos, tlumí bolesti v krku a doplňuje vitamin C. Čtěte pozorně příbalový leták.

Olfen drm.gel.1x100g
Naše cena:164 Kč
+
-
ks

Bez porady s lékařem k mírnění místních projevů bolestí zad a k léčbě poúrazových zánětů šlach, vazů, svalů a kloubů (zhmoždění, podvrtnutí, vymknutí). Po poradě s lék. k mírnění místních příznaků zánětlivých a degenerativních kloubních onemocnění. Čtěte

Ibumax 400mg 30tbl.por.flm. Vitabalans
Naše cena:52 Kč
+
-
ks

Přípravek IBUMAX 400 mg patří do skupiny léků nazývaných antiflogistika, analgetika, antipyretika (k tlumení zánětu, bolesti a horečky). Přípravek je určen pro dospělé, mladistvé a děti od 6 let.. Čtěte pozorně příbalový leták.

Diky 4% drm.spr.sol.25 g
Naše cena:242 Kč
+
-
ks

Kožní sprej, roztok. Používá se k lokálnímu symptomatickému zmírnění mírné až střední bolesti a zánětu při akutním tupém poranění malých a středně velkých kloubů a periartikulárních struktur. Čtěte pozorně příbalový leták.

Acifein por. tbl.nob.10
Naše cena:46 Kč
+
-
ks

Tento volně prodejný přípravek se užívá k tlumení mírných a středně silných bolestí. Čtěte pozorně příbalový leták.

Saridon tbl.10
Naše cena:65 Kč
Běžná cena:67 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Saridon je kombinace analgetických a antipyretických léčivých látek s malým množstvím kofeinu. Tyto látky jsou pečlivě vyváženy, aby pomohly od bolestí a snižovaly horečku. Čtěte pozorně příbalový leták.

Paramax Combi 500mg/65mg por.tbl.nob.10
Naše cena:28 Kč
+
-
ks

Paramax Combi je přípravek zmírňující bolest a snižující horečku (analgetikum a antipyretikum). Paramax Combi obsahuje dvě léčivé látky, paracetamol a kofein. Paracetamol zmírňuje bolest a snižuje horečku a kofein zvyšuje účinek proti bolesti. Čtěte pozor

Apo-Ibuprofen tbl.por.flm.30x400mg
Naše cena:55 Kč
+
-
ks

Přípravek Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg obsahuje léčivou látku ibuprofen. Ibuprofen patří do skupiny tzv. nesteroidních antiflogistik (protizánětlivých léků, NSAID), zmírňuje bolest a snižuje horečku. Čtěte pozorně příbalový leták.

Acylpyrin 500mg por.tbl.eff.15x500mg
Naše cena:69 Kč
+
-
ks

Přípravek účinně tlumí bolesti a efektivně snižuje teplotu, ve vyšších dávkách má protizánětlivé účinky. Čtěte pozorně příbalový leták.

DR.MULLER Diclofenac 10mg/g gel, 120g
Naše cena:91 Kč
+
-
ks

Přípravek Diclofenac se používá k úlevě od bolesti a zmírnění zánětu a otoku při poranění šlach, vazů, kloubů a svalů způsobených např. podvrtnutím, vymknutím a pohmožděním. Čtěte pozorně příbalový leták.

Aspirin 500mg por.tbl.obd.20x500mg
Naše cena:94 Kč
+
-
ks

Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje od bolesti) a antipyretikum (snižuje horečku). Čtěte pozorně příbalový leták.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811