Chřipka, nachlazení, kašel

Nejprodávanější výrobky z této kategorie
Výrobce
Řazení
DR.MULLERŮV sirup jitrocel+vitC 320g
Naše cena:65 Kč
+
-
ks

Müllerův sirup s jitrocelovým extraktem a vitaminem C. O účincích obsažených látek se poraďte s lékárníkem. Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Stoptussin sirup por.sir. 1x180ml + pip.
Naše cena:123 Kč
Běžná cena:129 Kč
Ušetříte:5 %
+
-
ks

Přípravek tlumí dráždění ke kašli, mění skladbu průduškového hlenu a usnadňuje tak jeho vykašlávání. Přípravek mohou užívat děti od 6 měsíců, dospívající a dospělí. Čtěte pozorně příbalový leták.

Nasivin 0.01% nas.gtt.sol. 1x5ml
Naše cena:61 Kč
Běžná cena:69 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

Přípravek se používá při akutní rýmě, zánětu středouší, kataru Eustachovy trubice a zánětu vedlejších nosních dutin. Čtěte pozorně příbalový leták.

Bromhexin 12 BC sol.1x30ml
Naše cena:85 Kč
+
-
ks

Přípravek se užívá k léčení všech onemocnění dýchacích cest, která jsou provázena tvorbou hustého, vazkého hlenu. Bromhexin mění složení hlenu, zkapalňuje ho a tím ulehčuje jeho vykašlávání. Účinek se projeví po 5 hodinách po užití.

Levopront kapky por.gtt.sol.1x15ml II
Naše cena:96 Kč
Běžná cena:106 Kč
Ušetříte:9 %
+
-
ks

Léčivá látka levodropropizin obsažená v přípravku Levopront kapky patří mezi antitusika. Mírní kašel bez ovlivnění centra kašle. Je určen k léčbě příznaků suchého drážidivého kašle. Kapky s vůní lesního ovoce a anýzu. Čtěte pozorně příbalový leták.

Vaporizing Rub Menthol Gel-prs.bal.150ml
Naše cena:63 Kč
Běžná cena:65 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Pro napomáhání zmírnění bolesti hrudníku, krku při nadměrném kašlání, nosních dutin a unavených svalů. Pomáhá uvolňovat dýchací cesty a zklidňuje nosní sliznici. Éterické látky se uvolňují při masáži hrudníku a pomáhají zprůchodnit dýchací cesty.

DR.MULLERŮV sirup echinacea+vitC 320g
Naše cena:65 Kč
+
-
ks

Müllerův sirup s echinaceovým extraktem a vitaminem C. O účincích obsažených látek se poraďte s lékárníkem. Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Aspecton tablety na kašel černý rybíz 30 ks
Naše cena:80 Kč
Běžná cena:82 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Aspecton tablety na kašel - islandský lišejník s příchutí černého rybízu. Pomáhá při dráždivém kašli a chrapotu, zvlhčuje podrážděné sliznice.

Bromhexin 12 KM por.gtt.sol.30ml
Naše cena:99 Kč
+
-
ks

Přípravek je indikován jako expectorans a mukolytikum. Sekretolytická terapie při akutních a chronických průduškových a plicních onemocněních, při nichž dochází k poruchám tvorby hlenů a jejich transportu a vylučování. Čtěte pozorně příbalový leták.

Preventan Quattro s citr.přích.tbl.24
Naše cena:157 Kč
Běžná cena:172 Kč
Ušetříte:9 %
+
-
ks

Preventan® Quattro s citronovou příchutí tbl.24 obsahuje originální aktivní látku ProteQuine a vitamin C, který přispívá k normální funkci imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Navíc je přípravek obohacen o laktoferin.

STOPKAŠEL sirup Dr.Weiss děti 100+50ml
Naše cena:104 Kč
Běžná cena:116 Kč
Ušetříte:10 %
+
-
ks

STOPKAŠEL sirup PRO DĚTI OD 1 ROKU obsahuje unikátní účinnou kombinaci beta-glukanů a 5 bylinných extraktů (jitrocel, šípek, mateřídouška, bazalka,sléz),díky čemuž působí rychleji a účinněji.Sirup má výbornou chuť a je vhodný i pro těhotné a kojící ženy.

ARO Echinacea byl.kapky od 3 let 100ml
Naše cena:155 Kč
Běžná cena:173 Kč
Ušetříte:10 %
+
-
ks

AROMATICA Echinaceové bylinné kapky - Echinacea purpurea podporuje přirozenou obranyschopnost organismu, slouží jako podpůrná terapie při nachlazení, podporuje normální funkci horních cest dýchacích.

Vicks SymptoMed compl.citrón por.plv.5
Naše cena:84 Kč
Běžná cena:86 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Krátkodobá úleva od symptomů akutních zánětů horních cest dýchacích a chřipky, jako jsou mírná až střední bolest, horečka, kongesce nosní sliznice a průduškový kašel, kdy je žádoucí podpora expektorace. Čtěte pozorně příbalový leták.

Stoptussin por.gtt.sol.1x25ml
Naše cena:87 Kč
Běžná cena:99 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

Přípravek je určen k léčbě suchého, dráždivého, obtížně ztišitelného kašle různého původu. Čtěte podrobně příbalový leták.

Ibalgin Grip 200mg/5mg por.tbl.flm.24
Naše cena:136 Kč
+
-
ks

Tento přípravek je určen k symptomatické léčbě akutního zánětu horních cest dýchacích a chřipky, doprovázených kongescí sliznic a bolestí. Ulevuje od bolesti hlavy, horečky, bolesti v krku, kongesce sliznic nosu a vedlejších nosních dutin. Čtěte pozorně p

Zákaznická linka (+420) 778 437 811