Chřipka, nachlazení, kašel

Nejprodávanější výrobky z této kategorie
Výrobce
Řazení
Bromhexin 12 BC sol.1x30ml
Naše cena:85 Kč
+
-
ks

Přípravek se užívá k léčení všech onemocnění dýchacích cest, která jsou provázena tvorbou hustého, vazkého hlenu. Bromhexin mění složení hlenu, zkapalňuje ho a tím ulehčuje jeho vykašlávání. Účinek se projeví po 5 hodinách po užití.

ARO Echinacea byl.kapky od 3 let 100ml
Naše cena:168 Kč
Běžná cena:183 Kč
Ušetříte:8 %
+
-
ks

AROMATICA Echinaceové bylinné kapky - Echinacea purpurea podporuje přirozenou obranyschopnost organismu, slouží jako podpůrná terapie při nachlazení, podporuje normální funkci horních cest dýchacích.

Bromhexin 12 KM por.gtt.sol.30ml
Naše cena:96 Kč
+
-
ks

Přípravek je indikován jako expectorans a mukolytikum. Sekretolytická terapie při akutních a chronických průduškových a plicních onemocněních, při nichž dochází k poruchám tvorby hlenů a jejich transportu a vylučování. Čtěte pozorně příbalový leták.

Vaporizing Rub Menthol Gel-prs.bal.150ml
Naše cena:63 Kč
Běžná cena:65 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Pro napomáhání zmírnění bolesti hrudníku, krku při nadměrném kašlání, nosních dutin a unavených svalů. Pomáhá uvolňovat dýchací cesty a zklidňuje nosní sliznici. Éterické látky se uvolňují při masáži hrudníku a pomáhají zprůchodnit dýchací cesty.

STOPKAŠEL sirup Dr.Weiss děti 100+50ml
Naše cena:104 Kč
Běžná cena:116 Kč
Ušetříte:10 %
+
-
ks

STOPKAŠEL sirup PRO DĚTI OD 1 ROKU obsahuje unikátní účinnou kombinaci beta-glukanů a 5 bylinných extraktů (jitrocel, šípek, mateřídouška, bazalka,sléz),díky čemuž působí rychleji a účinněji.Sirup má výbornou chuť a je vhodný i pro těhotné a kojící ženy.

Coldrex Horký nápoj citron med 10 ks
Naše cena:120 Kč
Běžná cena:169 Kč
Ušetříte:29 %
+
-
ks

Lék ve formě horkého nápoje proti chřipce a nachlazení. Snižuje horečku, tlumí bolesti hlavy, kloubů a svalů, uvolňuje ucpaný nos, tlumí bolesti v krku a doplňuje vitamin C. Čtěte pozorně příbalový leták.

Ibalgin Grip 200mg/5mg por.tbl.flm.24
Naše cena:136 Kč
+
-
ks

Tento přípravek je určen k symptomatické léčbě akutního zánětu horních cest dýchacích a chřipky, doprovázených kongescí sliznic a bolestí. Ulevuje od bolesti hlavy, horečky, bolesti v krku, kongesce sliznic nosu a vedlejších nosních dutin. Čtěte pozorně p

Vicks SymptoMed forte citrón por.plv.5
Naše cena:84 Kč
Běžná cena:86 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Ulevuje od příznaků nachlazení a chřipky jako jsou bolest hlavy, celkové bolesti, bolesti v krku, ucpaný nos a horečka. Obsahuje paracetamol s účinkem proti bolesti a horečce; fenylefrin redukující otok nosní sliznice a uvolňující ucpaný nos. Čtěte pozorn

Stoptussin por.gtt.sol.1x25ml
Naše cena:87 Kč
Běžná cena:99 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

Přípravek je určen k léčbě suchého, dráždivého, obtížně ztišitelného kašle různého původu. Čtěte podrobně příbalový leták.

Jezevčí mast Herbamedicus 50 ml
Naše cena:104 Kč
Běžná cena:107 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Unikátní bylinný přípravek nahrazuje osvědčený účinek nedostupného jezevčího sádla, které se v tradičním lidovém léčitelství užívalo jako prsní balzám pro lepší odkašlávání při chřipce a nachlazení.

Vicks SymptoMed compl.citrón por.plv.5
Naše cena:84 Kč
Běžná cena:86 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Krátkodobá úleva od symptomů akutních zánětů horních cest dýchacích a chřipky, jako jsou mírná až střední bolest, horečka, kongesce nosní sliznice a průduškový kašel, kdy je žádoucí podpora expektorace. Čtěte pozorně příbalový leták.

DR.MULLERŮV sirup jitrocel+vit260g BC
Naše cena:60 Kč
Běžná cena:71 Kč
Ušetříte:15 %
+
-
ks

Müllerův sirup s jitrocelovým extraktem a vitaminem C je bez cukru. O účincích obsažených látek se poraďte s lékárníkem. Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Levopront Sirup por.sir.1x120ml
Naše cena:117 Kč
Běžná cena:131 Kč
Ušetříte:11 %
+
-
ks

Levodropropizin – léčivá látka Levopront sirup má tlumící účinek na kašel bez ovlivnění centra kašle. Užívá se k symptomatické léčbě suchého dráždivého neproduktivního kašle. Čtěte pozorně příbalový leták.

Bromhexin 8 KM gtt.1x100ml 8mg/ml
Naše cena:158 Kč
+
-
ks

Sekretolytická terapie při akutních a chronických průduškových a plicních onemocněních, při nichž dochází k poruchám tvorby hlenů a jejich transportu a vylučování. Čtěte pozorně příbalový leták.

Bromhexin 8 KM gtt.1x20ml 8mg/ml
Naše cena:55 Kč
+
-
ks

Sekretolytická terapie při akutních a chronických průduškových a plicních onemocněních, při nichž dochází k poruchám tvorby hlenů a jejich transportu a vylučování. Čtěte pozorně příbalový leták.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811