Chřipka, nachlazení, kašel

Nejprodávanější výrobky z této kategorie
Výrobce
Řazení
DR.MULLERŮV sirup jitrocel+vitC 130g
Naše cena:40 Kč
Běžná cena:41 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Müllerův sirup s jitrocelovým extraktem a vitaminem C. O účincích obsažených látek se poraďte s lékárníkem. Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání.

DR.MULLERŮV sirup s isl.lišej.vit.C320g
Naše cena:63 Kč
Běžná cena:65 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Müllerův sirup s extraktem islandského lišejníku a vitaminem C. O účincích obsažených látek se poraďte s lékárníkem. Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Bromhexin 8 KM gtt.1x50ml 8mg/ml
Naše cena:90 Kč
+
-
ks

Sekretolytická terapie při akutních a chronických průduškových a plicních onemocněních, při nichž dochází k poruchám tvorby hlenů a jejich transportu a vylučování. Čtěte pozorně příbalový leták.

Preventan Quattro s citr.přích.tbl.12
Naše cena:110 Kč
Běžná cena:132 Kč
Ušetříte:17 %
+
-
ks

Preventan® Quattro s citronovou příchutí tbl.12 obsahuje originální aktivní látku ProteQuine® a vitamin C, který přispívá k normální funkci imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Preventan® Quattro je navíc obohacen o laktoferin.

MedExpecto Vicks sir.med+záz180ml/2400mg
Naše cena:120 Kč
+
-
ks

Žlutohnědý viskózní sirup k uvolnění hlenu a usnadnění vykašlávání při kašli v důsledku nachlazení a chřipkových onemocnění. Čtěte pozorně příbalový leták.

Coldrex Horký nápoj Citron 10 sáč.
Naše cena:163 Kč
+
-
ks

Lék ve formě horkého nápoje proti chřipce a nachlazení. Snižuje horečku, tlumí bolesti hlavy, kloubů a svalů, uvolňuje ucpaný nos, tlumí bolesti v krku a doplňuje vitamin C. Čtěte pozorně příbalový leták.

Vicks BabyBalsam 50g
Naše cena:177 Kč
+
-
ks

Zvláčňující a zklidňující balzám vhodný pro děti od 6 měsíců. S extraktem z Aloe Vera a vůní rozmarýnu a levandule.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811