Vysoký cholesterol

Cholesterol je steroidní látka pomáhající přenášet v těle tuky. Cholesterol zajišťující transport z cév do jater se nazývá HDL cholesterol. Je to „hodný“ cholesterol, kterého bychom měli mít nad 1 mmol/l.  Z jater do cév nese lipoproteiny LDL cholesterol, který se dobře a snadno usazuje v cévách. Důsledkem tohoto procesu je zužování cév neboli ateroskleróza.

Nejprodávanější výrobky z této kategorie
Výrobce
Řazení
TOPVET Česnek bylinný extrakt
Naše cena:130 Kč
Běžná cena:148 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

Užívá se ke snížení rizika cévních a srdečních onemocnění. Podporuje správnou funkci imunitního systému. Upravuje hladinu cholesterolu v krvi. Česnek vykazuje značný antiseptický účinek. Podporuje správné zažívání.

Jód-Selen+spirulina tbl 100
Naše cena:141 Kč
+
-
ks

Tablety ze sušených kvasnic s organicky vázaným jódem a selenem zajišťující velmi dobře vstřebatelnou formu se synergickými účinky.

Pangamin Algamin 150tbl.
Naše cena:136 Kč
Běžná cena:140 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

ALGAMIN je přírodní přípravek sestávající ze směsi šetrně sušených sladkovodních řas rodu Chlorella a sprejově sušených pivovarských kvasnic.

Super Lecitin + E tob.100
Naše cena:152 Kč
+
-
ks

Snižuje hladinu cholesterolu, zlepšuje činnost srdce a oběhového systému, chrání a regeneruje játra, zlepšuje mozkové funkce, redukuje tuk, zabraňuje vypadávání vlasů. Má antioxidační účinek. Příznivě působí na celý organismus.

Lecitamin jahoda plv.250g
Naše cena:262 Kč
+
-
ks

Lahodný lecitino-proteinový nápoj v prášku s vitaminy a rostlinnými steroly pro normální hladinu cholesterolu a celkovou dobrou fyzickou a psychickou kondici. S obsahem unikátní kombinace Complex-Vita-Strong.

Psyllium kapsle 100 ks dóza
Naše cena:161 Kč
Běžná cena:166 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Přírodní rozpustná vláknina. Nejvyšší dostupná čistota na českém trhu 98 %. Vláknina v kapslích reguluje stolici, čistí trávicí ústrojí, napomáhá redukci hmotnosti.

DR.POPOV Psyllicol PLUS s probio.100g
Naše cena:123 Kč
+
-
ks

Psyllicol® PLUS je rozpustná vláknina Psyllium Dr. Popova obohacená o unikátní probiotické kvasinky. Psyllium Dr. Popova podporuje správné a snadné vyprazdňování, použitá probiotika dobře odolávají kyselému prostředí organismu. Doplněk stravy.

JML SojaMax Lecitin želat.cps.104x1350mg
Naše cena:139 Kč
Běžná cena:144 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Sójový lecitin je koncentrován až na 56% fosfolipidů. Jde o složitou směs,jejíž hlavní složky jsou cholin,glycerol a mastné kyseliny.Účastní se metabolismu tuků,je nedílnou součástí buněčných membrán,nezbytný pro normální růst a mentální i fyzický vývoj.

TOPVET Hroznový olej 250ml
Naše cena:262 Kč
Běžná cena:298 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

TOPVET Hroznový olej 250ml - Obsahuje vysoký podíl nenasycených mastných kyselin. Olej upravuje hladinu cholesterolu, čímž snižuje riziko vzniku kardiovaskulárních onemocnění. Přispívá ke správné funkci cév.

TOPVET Pupalkový olej 100% 100 ml
Naše cena:201 Kč
Běžná cena:228 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

Ovlivňuje optimální funkci organizmu. Pomáhá udržovat správný krevní tlak a normální hladinu cholesterolu. Působí protizánětlivě, čehož se využívá na nejrůznější ekzémy.

Jamieson Česnek bez záp.500mg cps.300
Naše cena:308 Kč
+
-
ks

Přírodní extrakt z  česneku speciálně upravený bez zápachu ve formě kapslí. Česnek přispívá ke správné funkci imunitního systému, pomáhá udržovat zdraví srdce a správnou hladinu cholesterolu v krvi a pomáhá zvyšovat antioxidační kapacitu těla.

Psyllium s červenou řepou 100g APOTHEKE
Naše cena:78 Kč
Běžná cena:80 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Tradiční indická vláknina obohacená červenou řepou a černým rybízem k očistě organismu. Psyllium je šetrný prostředek při zácpě a průjmu, čistí trávicí ústrojí, reguluje hladinu cholesterolu.

Lecitin sójový gran.250g
Naše cena:223 Kč
Běžná cena:230 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Nejčistší lecitin na českém trhu. Snižuje cholesterol v krvi, posiluje imunitu, čistí cévní stěny, pomáhá posílít paměť.

DR.POPOV Psyllium 100g
Naše cena:73 Kč
+
-
ks

Psyllium Dr. Popova zvýší váš denní přísun vlákniny. Tato unikátní vláknina napomůže snadnému vyprazdňování, podporuje správný metabolismus tuků a navozuje pocit sytosti. Výrobek je doplňkem stravy.

Lecitamin vanilka plv.250g
Naše cena:262 Kč
+
-
ks

Lahodný lecitino-proteinový nápoj v prášku s vitaminy a rostlinnými steroly pro normální hladinu cholesterolu a celkovou dobrou fyzickou a psychickou kondici. S obsahem unikátní kombinace Complex-Vita-Strong.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811