Celiakie

Celiakie je celoživotní onemocnění způsobené nesnášenlivostí lepku. Působením lepku dochází u pacientů s touto poruchou ke změně povrchu sliznice tenkého střeva, kde mizí klky a mikroklky. V důsledku toho se povrch tenkého střeva zmenšuje a tím se snižuje jeho schopnost trávení a vstřebávání živin. Typickými příznaky jsou průjem, plynatost, křeče, pokles hmotnosti nebo únava. V našem eshopu nabízíme široký sortiment bezlepkových potravin. Stačí si vybrat

Nejprodávanější výrobky z této kategorie
Výrobce
Řazení
Diovarix Plus tbl.180
Naše cena:529 Kč
Běžná cena:572 Kč
Ušetříte:8 %
+
-
ks

DIOVARIX PLUS 180 tbl. - pro Váš žilní systém - 450 mg DIOSMINU a 50 mg HESPERIDINU (obě složky vysoce mikronizované) v jedné tabletě, dále 30 mg PLUS AESCIN a 50µg PLUS SELEN.

Activemilk 400g
Naše cena:70 Kč
+
-
ks

Activemilk je potravina pro zláštní výživu - bez laktózy a lepku s obsahem L-carnitinu, vlákniny, 10 vitaminů, minerálů a vápníku. Obsahuje L-carnitin, vlákninu, 10 vitamínů, minerály a vápník.

Zajíc nápoj pohankový 400g-sáček
Naše cena:58 Kč
Běžná cena:59 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Pohankový nápoj je rostlinná alternativa klasického mléka, neobsahuje lepek ani laktózu. Je vyroben na základě tepelně upravené pohanky, která je vyhledávanou součástí racionální výživy pro její mnohostranné využití.

Diovarix micro tbl.180
Naše cena:429 Kč
Běžná cena:510 Kč
Ušetříte:16 %
+
-
ks

DIOVARIX MICRO 180 tbl. - pro Váš žilní systém - 450 mg DIOSMINU a 50 mg HESPERIDINU (obě složky mikronizované) v jedné tabletě.

Zajíc nápoj rýžový 400g krab.
Naše cena:60 Kč
Běžná cena:69 Kč
Ušetříte:13 %
+
-
ks

Rýžový nápoj je rostlinná alternativa klasického mléka, neobsahuje lepek ani laktózu. Je vyroben na základě tepelně upravené rýže, která je vyhledávanou součástí racionální výživy pro její mnohostranné využití.

Diovarix Plus 60 tablet
Naše cena:199 Kč
Běžná cena:210 Kč
Ušetříte:5 %
+
-
ks

Doplněk stravy plus obsahuje jedinečnou kombinaci 4 složek. Diohespan plus obsahuje jedinečnou kombinaci 4 složek.

Zajíc nápoj sojový NATURAL 400g krab.
Naše cena:57 Kč
Běžná cena:69 Kč
Ušetříte:17 %
+
-
ks

Sójový nápoj Zajíc natural je rostlinná alternativa klasického mléka, neobsahuje lepek ani laktózu. Je vhodný především pro osoby s intolerancí k laktóze, s bezlepkovou dietou a uvítají jej také zájemci o racionální stravování.

Zajíc nápoj soj.s vlák.400g krab+probiot
Naše cena:58 Kč
+
-
ks

Sójový nápoj s vlákninou + probiotika je rostlinná alternativa klasického mléka, neobsahuje lepek ani laktózu. Obsahuje vlákninu a probiotické kultury Bacillus coagulans.

Nutrikaše probiotic-natural 180g (3x60g)
Naše cena:56 Kč
Běžná cena:61 Kč
Ušetříte:8 %
+
-
ks

Nutriční strava určená pro podporu organismu, s obsahem probiotických kultur, 10 vitamínů a minerálních prvků, s vysokým obsahem vlákniny. Instantní kaše bez lepku a laktózy. Příprava pouze s horkou vodou / 3 porce v balení.

Zajíc nápoj pohankový 400g krab.
Naše cena:60 Kč
Běžná cena:69 Kč
Ušetříte:13 %
+
-
ks

Pohankový nápoj je rostlinná alternativa klasického mléka, neobsahuje lepek ani laktózu. Je vyroben na základě tepelně upravené pohanky, kerá je vyhledávanou součástí racionální výživy pro její mnohostranné využití.

Hemostop Prob.MAX Da Vi.Academia60+30tbl
Naše cena:632 Kč
+
-
ks

Hemostop Probio MAX je doplněk stravy, jehož hlavními složkami jsou diosmin/hesperidin, dobromysl, probiotika a prebiotika. Přípravek obsahuje dobromysl pro pevné a pružné cévní stěny.

Zajíc nápoj soj.PLUS 350g sáček
Naše cena:51 Kč
Běžná cena:69 Kč
Ušetříte:26 %
+
-
ks

Sójový nápoj Zajíc PLUS 350g je rostlinná alternativa klasického mléka, neobsahuje lepek ani laktózu a je obohacen o lecitin, vápník a vyváženou kombinaci 10 vitamínů.

Hemostop Pro.MAX Da Vin.Academia30+15tbl
Naše cena:369 Kč
+
-
ks

Hemostop Probio MAX je doplněk stravy, jehož hlavními složkami jsou diosmin/hesperidin, dobromysl, probiotika a prebiotika. Přípravek obsahuje dobromysl pro pevné a pružné cévní stěny.

C-Vitamin 200mg červ.víno se sukr.a xyli
Naše cena:78 Kč
+
-
ks

C VITAMIN s obsahem hroznových flavonoidů – obsahuje v jedné tabletě 200 mg vitaminu C.Vynikající chuť a vyvážený obsah vitaminu C.

Sunarka dětský snack jabl.prstýnky 50g
Naše cena:38 Kč
Běžná cena:39 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Jablečné prstýnky z kukuřice a rýže pro první zoubky. Potravina pro zvláštní výživu - pro obilnou výživu kojenců a malých dětí od dokončeného 12. měsíce věku. Přirozená chuť - Vybrané cerálie - Přírodní suroviny - Vitaminy a vápník. Extrudovaný výrobek.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811