Celiakie

Celiakie je celoživotní onemocnění způsobené nesnášenlivostí lepku. Působením lepku dochází u pacientů s touto poruchou ke změně povrchu sliznice tenkého střeva, kde mizí klky a mikroklky. V důsledku toho se povrch tenkého střeva zmenšuje a tím se snižuje jeho schopnost trávení a vstřebávání živin. Typickými příznaky jsou průjem, plynatost, křeče, pokles hmotnosti nebo únava. V našem eshopu nabízíme široký sortiment bezlepkových potravin. Stačí si vybrat

Nejprodávanější výrobky z této kategorie
Výrobce
Řazení
Diovarix Plus tbl.180
Naše cena:484 Kč
Běžná cena:572 Kč
Ušetříte:15 %
+
-
ks

DIOVARIX PLUS 180 tbl. - pro Váš žilní systém - 450 mg DIOSMINU a 50 mg HESPERIDINU (obě složky vysoce mikronizované) v jedné tabletě, dále 30 mg PLUS AESCIN a 50µg PLUS SELEN.

Akce
Diovarix Plus 60 tablet
Naše cena:189 Kč
Běžná cena:210 Kč
Ušetříte:10 %
+
-
ks

Doplněk stravy plus obsahuje jedinečnou kombinaci 4 složek. Diohespan plus obsahuje jedinečnou kombinaci 4 složek.

Akce
Diovarix micro tbl.180
Naše cena:398 Kč
Běžná cena:494 Kč
Ušetříte:19 %
+
-
ks

DIOVARIX MICRO 180 tbl. - pro Váš žilní systém - 450 mg DIOSMINU a 50 mg HESPERIDINU (obě složky mikronizované) v jedné tabletě.

Akce
Pangamin 200tbl.zelený sáček
Naše cena:69 Kč
+
-
ks

Pivovarské kvasnice jsou přirozeným zdrojem biotinu, který přispívá k udržení normální činnosti nervové soustavy a psychické činnosti metabolismu základních živin. Podporuje udržení přirozeného stavu pokožky, vlasů a sliznic.

Zajíc nápoj rýžový 400g krab.
Naše cena:69 Kč
+
-
ks

Rýžový nápoj je rostlinná alternativa klasického mléka, neobsahuje lepek ani laktózu. Je vyroben na základě tepelně upravené rýže, která je vyhledávanou součástí racionální výživy pro její mnohostranné využití.

Zajíc nápoj pohankový 400g-sáček
Naše cena:59 Kč
+
-
ks

Pohankový nápoj je rostlinná alternativa klasického mléka, neobsahuje lepek ani laktózu. Je vyroben na základě tepelně upravené pohanky, která je vyhledávanou součástí racionální výživy pro její mnohostranné využití.

Zajíc nápoj sojový NATURAL 400g krab.
Naše cena:69 Kč
+
-
ks

Sójový nápoj Zajíc natural je rostlinná alternativa klasického mléka, neobsahuje lepek ani laktózu. Je vhodný především pro osoby s intolerancí k laktóze, s bezlepkovou dietou a uvítají jej také zájemci o racionální stravování.

Pangamin Glukavin 200tbl.
Naše cena:97 Kč
Běžná cena:100 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Ojedinělá kombinace přírodních látek - sušených pivovarských kvasnic a extraktů z jedlé houby hlívy ústřičné a rostliny Echinacea purpurea.

Zajíc nápoj pohankový 400g krab.
Naše cena:69 Kč
+
-
ks

Pohankový nápoj je rostlinná alternativa klasického mléka, neobsahuje lepek ani laktózu. Je vyroben na základě tepelně upravené pohanky, kerá je vyhledávanou součástí racionální výživy pro její mnohostranné využití.

Pangamin Bifi 200tbl.modrý sáček
Naše cena:76 Kč
+
-
ks

Výrobek obsahuje pivovarské kvasnice, termostabilní a odolné formy laktobacilů a bifidobacterií a rozpustnou vlákninu inulin.

STOPKAŠEL sirup Dr.Weiss děti 200+100ml
Naše cena:175 Kč
Běžná cena:189 Kč
Ušetříte:7 %
+
-
ks

STOPKAŠEL sirup PRO DĚTI OD 1 ROKU obsahuje unikátní účinnou kombinaci beta-glukanů a 5 bylinných extraktů(jitrocel, šípek, mateřídouška, bazalka, sléz),díky čemuž působí rychleji a účinněji.Sirup má výbornou chuť a je vhodný i pro těhotné a kojící ženy.

Pangamin Vitalita + koenzym Q10 200tbl.
Naše cena:106 Kč
Běžná cena:110 Kč
Ušetříte:4 %
+
-
ks

Pivovarské kvasnice jsou přirozeným zdrojem biotinu, který přispívá k udržení normální činnosti nervové soustavy a psychické činnosti. Podporuje udržení přirozeného stavu pokožky, vlasů a sliznic.

Zajíc nápoj soj.s vlák.400g krab+probiot
Naše cena:69 Kč
+
-
ks

Sójový nápoj s vlákninou + probiotika je rostlinná alternativa klasického mléka, neobsahuje lepek ani laktózu. Obsahuje vlákninu a probiotické kultury Bacillus coagulans.

Pangamin Draže 300drg.pro děti
Naše cena:90 Kč
Běžná cena:93 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Dražované tablety usnadní aplikaci především dětem, ale i těm, kteří hůře tolerují kvasničnou chuť a vůni.

Pangamin Aktiv 200tbl.
Naše cena:106 Kč
+
-
ks

Pangamin Aktiv obsahuje řadu biologicky aktivních složek, které podporují hybnost kloubů a reparaci (náhradu) poškozené chrupavky.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811