Chladné končetiny

Nejprodávanější výrobky z této kategorie
Výrobce
Řazení
Cilkanol cps.30x300mg
Naše cena:88 Kč
Běžná cena:96 Kč
Ušetříte:8 %
+
-
ks

Léčivá látka troxerutin patří do skupiny bioflavonoidů. Snižuje propustnost krevních vlásečnic, snižuje lomivost cév, zlepšuje prokrvení a výživu tkání končetin. Přispívá k úlevě při bolesti, pocitu těžkosti a únavy v dolních končetinách, při křečích. Čtě

ALPA Francovka lesana  160ml
Naše cena:34 Kč
+
-
ks

Lihový roztok přírodního mentolu a extraktu z jehličí. Má aromatickou, výrazně pryskyřičnou vůni. Přírodní silice a pryskyřice příznivě působí při inhalacích, příznivě působí při masážích, podporují prokrvení kůže.

Ginkgo Biloba 40mg tbl.90+90 Bio-Pharma
Naše cena:113 Kč
+
-
ks

Potravinový doplněk - přírodní produkt. Ginkgo pomáhá zvyšovat prokrvení mozku, dolních končetin a ostatních částí těla. Přípravek pozitivně působí při poruchách paměti.

Pamenol crm.40g (masážní)
Naše cena:22 Kč
Běžná cena:23 Kč
Ušetříte:4 %
+
-
ks

PAMENOL mentolový krém s extraktem máty peprné. Pomáhá při revmatických bolestech, bolestech hlavy, při nachlazení a únavě.

Ginkgo Biloba 40mg tbl.30+30 Bio-pharma
Naše cena:52 Kč
+
-
ks

Potravinový doplněk - přírodní produkt. Ginkgo pomáhá zvyšovat prokrvení mozku, dolních končetin a ostatních částí těla. Přípravek pozitivně působí při poruchách paměti.

ALPA bylinný gel s hřebíčkem 100ml
Naše cena:44 Kč
+
-
ks

ALPA bylinný gel s hřebíčkem je vhodný pro masáže kloubů, svalů a páteře. Hřebíček má výrazné regenerační účinky a snižuje svalovou únavu.

ALPA Herbal bylinné mazání 250 ml
Naše cena:94 Kč
Běžná cena:97 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Kosmetický prostředek určený k zevnímu použití při bolestech svalů, kloubů, sport.poraněních, bolestech hlavy. Mazání je vhodné i na křečové žíly, zlomeniny a pohmožděniny. Vyvolává rychlé osvěžení, uvolnění, prokrvení pokožky a urychluje rekonvalescenci.

ALPA Koňský balzám hřejivý 250 ml
Naše cena:96 Kč
Běžná cena:99 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Kosmetický prostředek určený k zevnímu použití na masáže těla. Účinná látka na bázi výtažků z chilli zajišťuje výrazný hřejivý efekt a společně v kombinaci s rozmarýnem dochází ke snížení bolesti kloubů, svalů a zad.

ALPA Masážní emulze hřejivá 1l
Naše cena:116 Kč
Běžná cena:120 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

ALPA masážní emulze hřejivá je určena k přípravné masáži před sportovním výkonem. Zázvorový extrakt a kafr má hřejivé účinky na svaly.

ALPA Francovka kostival 60ml
Naše cena:21 Kč
+
-
ks

Extrakt z kostivalového kořene obsahuje hlavně slizové látky, silice a alkaloidy. Zmírňuje bolesti a podporuje regeneraci tkání.

ALPA Francovkový krém 40g
Naše cena:22 Kč
Běžná cena:23 Kč
Ušetříte:4 %
+
-
ks

Je ideálním doplňkem již osvědčené francovky ALPA.V jemném emulzním základě jsou obsaženy stejné přírodní silice jako v lihové francovce, navíc obohacené o olej z obilných klíčků, který dodává pokožce hebkost a vláčnost a je zdrojem vitamínů E a B.

Gingio por.tbl.flm.90x40mg
Naše cena:234 Kč
+
-
ks

Přípravek Gingio tablety je určen k léčbě příznaků při některých poruchách prokrvení mozku a končetin. Čtěte pozorně příbalový leták.

Arnika bylinný masážní krém 50 g
Naše cena:36 Kč
+
-
ks

Arnika má výrazný prokrvující a antiseptický účinek. Bylinný masážní krém napomáhá k lepšímu prokrvení pokožky a regeneraci unavených svalů.

Gymy Ježek 7cm
Naše cena:44 Kč
Běžná cena:45 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Míč masážní ježek slouží k masáži končetin i celého těla.

ALPA bylinný gel s kaštanem 100ml
Naše cena:44 Kč
+
-
ks

ALPA bylinný gel s kaštanem je určen pro ošetřené nohou unavených po celodenním stání, k omezení pocitu "těžkých nohou".

Zákaznická linka (+420) 778 437 811