Vysoký cholesterol

Cholesterol je steroidní látka pomáhající přenášet v těle tuky. Cholesterol zajišťující transport z cév do jater se nazývá HDL cholesterol. Je to „hodný“ cholesterol, kterého bychom měli mít nad 1 mmol/l.  Z jater do cév nese lipoproteiny LDL cholesterol, který se dobře a snadno usazuje v cévách. Důsledkem tohoto procesu je zužování cév neboli ateroskleróza.

Nejprodávanější výrobky z této kategorie
Výrobce
Řazení
Lecitin Forte 1325mg 90+45 Bio-Pharma
Naše cena:169 Kč
+
-
ks

Lecitin je nepostradatelný pro činnost mozkových buněk, pomáhá odbourávat tuky a snižovat hladinu cholesterolu, čistí cévní stěny.

TOPVET Jinan bylinný extrakt 60cps
Naše cena:218 Kč
Běžná cena:248 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

Podporuje normální žilní tonus a elasticitu cév. Pozitivně působí na funkci mozku a paměť a upravuje hladinu cholesterolu. Jinan je rovněž používán na závratě, pískání v uších, studené nohy a ruce.

DR.POPOV Psyllium PROBIO cps.110+10ks zd
Naše cena:240 Kč
Běžná cena:247 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Kombinace vlákniny psyllium a probiotických bakterií. Psyllium Dr. Popova podporuje správný metabolismus tuků, použitá probiotika dobře odolávají kyselému prostředí organismu. Doplněk stravy.

Topvet Tribulus bylinný extrakt 60 ks
Naše cena:201 Kč
Běžná cena:228 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

Zvyšuje sexuální apetit a výkonnost. Upravuje hladinu cholesterolu. Má močopudné účinky a schopnost rozpouštět některé formy močových kamenů. Urychluje spalování tuků.

TOPVET Pupalkový olej 250ml
Naše cena:525 Kč
Běžná cena:590 Kč
Ušetříte:11 %
+
-
ks

TOPVET Pupalkový olej 250ml - Příznivě ovlivňuje metabolizmus tuků. Vhodný při menstruačních bolestech a pro ženy v klimakteriu. Olej přispívá ke správné funkci cév a regulaci krevního tlaku. Aktivně upravuje hladinu cholesterolu.

Dr.Popov Psyllium indic. rozp. vlák.200g
Naše cena:140 Kč
Běžná cena:160 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

Vláknina Psyllium Dr. Popova napomůže snadnému vyprazdňování, podporuje správný metabolismus tuků a navozuje pocit sytosti. Vyzkoušejte naše ekonomické balení, díky kterému ušetříte. Výrobek je doplňkem stravy.

TOPVET Zelená káva bylinný extrakt
Naše cena:201 Kč
Běžná cena:228 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

Má pozitivní vliv pro uvolnění dýchání astmatiků. Vhodná k celkové stimulaci organismu při únavě a vyčerpání. Upravuje hladinu cholesterolu. Aktivní látky zelené kávy potlačují chuť k jídlu a urychlují spalování tuků.

Lecitin 1200mg-3x silnější 100 cps
Naše cena:171 Kč
Běžná cena:175 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Lecitin 1200 mg je účinný při snižování hladiny cholesterolu, čistí ledviny, chrání játra, zlepšuje paměť a omezuje padání vlasů. Tento lecitin obsahuje trojnásobné množství účinných látek.

TOPVET Beta 1,3 D gluckan bylinný extrakt 60 cps
Naše cena:201 Kč
Běžná cena:228 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

Snižuje celkové vyčerpání a únavu. Má schopnost upravovat hladinu cholesterolu a rovněž hladinu cukru v krvi. Urychluje hojení po úrazech, operacích, ale i po chemoterapiích.

TOPVET Avokádový olej 250ml
Naše cena:262 Kč
Běžná cena:298 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

TOPVET Avokádový olej 250ml - Upravuje hladinu cholesterolu a pozitivně ovlivňuje krevní tlak. Tlumí tvorbu zubního plaku a posiluje dásně. Je doporučován při artrotických obtížích.

TOPVET Rakytníkový bylinný olej forte 100 ml
Naše cena:130 Kč
Běžná cena:148 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

Látky z rakytníku mají výrazné regenerační schopnosti. Rakytníkový olej jako doplněk stravy pomáhá při výskytu žaludečních vředů, gastritid. Významně stimuluje imunitní systém. Vykazuje značnou protinádorovou

TOPVET Pupalkový olej 100% 100 ml
Naše cena:218 Kč
Běžná cena:248 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

Ovlivňuje optimální funkci organizmu. Pomáhá udržovat správný krevní tlak a normální hladinu cholesterolu. Působí protizánětlivě, čehož se využívá na nejrůznější ekzémy.

Psyllium kapsle 100 ks dóza
Naše cena:182 Kč
Běžná cena:186 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Přírodní rozpustná vláknina. Nejvyšší dostupná čistota na českém trhu 98 %. Vláknina v kapslích reguluje stolici, čistí trávicí ústrojí, napomáhá redukci hmotnosti.

TOPVET Česnek bylinný extrakt
Naše cena:201 Kč
Běžná cena:228 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

Užívá se ke snížení rizika cévních a srdečních onemocnění. Podporuje správnou funkci imunitního systému. Upravuje hladinu cholesterolu v krvi. Česnek vykazuje značný antiseptický účinek. Podporuje správné zažívání.

Jamieson Česnek bez záp.500mg cps.300
Naše cena:341 Kč
+
-
ks

Přírodní extrakt z  česneku speciálně upravený bez zápachu ve formě kapslí. Česnek přispívá ke správné funkci imunitního systému, pomáhá udržovat zdraví srdce a správnou hladinu cholesterolu v krvi a pomáhá zvyšovat antioxidační kapacitu těla.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811