Chrániče sluchu plastifony-velký 1 pár

Obrázek Chrániče sluchu plastifony-velký 1 pár

Spolehlivě chrání sluch do hladiny 100 db ve středních, vysokých i nízkých frekvencích. Celý popis

EAN: 8595002307292
Výrobce: DETECHA
Dostupnost: Skladem
Typ produktu: Zdravotnické prostředky
Naše cena: 49 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Charakteristika:

  • spolehlivě chrání sluch do hladiny 100 db ve středních, vysokých i nízkých frekvencích
  • použití je jednoduché - Plastifony se rozehřejí v dlaních, lehce se upraví do kónického tvaru a vloží do zvukovodu


Použití:

  • slouží k ochraně sluchu v hlučném prostředí


Dávkování

dle potřeby, lze použít opakovaně

Kontraindikace a vedlejší příznaky nejsou známy.


Fakta

Chemické výrobní družstvo Detecha bylo založeno v září roku 1954. Počátečním výrobním sortimentem společnosti byly fermežové barvy, chemické přípravky typu mazlavého mýdla a svíčky. Posléze přibyla i kosmetická výroba a s ní přišlo i rozdělení výroby na dvě základní divize - divizi kosmetiky a divizi nátěrových hmot.

Detecha si trvale buduje pevnou pozici na trhu. Má svou historii, tradici a zkušenosti v oborech činnosti se počítají na desetiletí. Spolupracuje se špičkovými odborníky a renomovanými výzkumnými pracovišti. Každý rok přichází na trh s řadou zajímavých novinek. Díky přesnému a promyšlenému plánování finančních zdrojů si může dovolit zachovávat příznivé ceny a přitom udržovat vysokou kvalitu produktů. Kvalita patří mezi hlavní priority společnosti.

Středem zájmu společnosti Detecha je zákazník. Zákazníkem jsou prodejní organizace, velkoobchody nebo maloobchodní prodejny, kterým vychází maximálně vstříc. Hlavním zákazníkem pro společnost je však konečný spotřebitel. Ten, který výrobky používá. A jemu je podřízeno veškeré počínání. 
Produkty společnosti Detecha odpovídají svým provedením, kvalitou a cenou požadavkům zákazníka. Při vývoji a modernizaci našich výrobků máme vždy na mysli základní podmínku - nepoškozovat životní prostředí! Logo nátěrových hmot Detecha symbolizuje zájem o zákazníka a šetrnost vůči životnímu prostředí. 
V roce 1999 získala společnost Detecha certifikát systému jakosti dle norem ČSN EN ISO 9001 od certifikačního orgánuTUV ČERT. V témže roce se společnost umístila v prestižní anketě "Českých sto nejlepších".


Poznámka

Detecha, chemické výrobní družstvo, působí na českém trhu již od roku 1954. Tradice a mnohaleté zkušenosti v oboru činnosti jsou neustále doplňovány spoluprací se špičkovými odborníky v oboru a renomovanými výzkumnými pracovišti. Výsledkem této činnosti je průběžné uvádění zcela nových anebo inovovaných produktů na trh. Tyto produkty splňujíty nejpřísnější požadavky. 
Kromě důrazuna profesionální zázemí patří mezi priority společnosti vysoká standardní kvalita výrobků - důkazem tohoto tvrzení jsou certifikáty dle ČSN EN ISO 9001 pro oba výrobní směry, propůjčené certifikačním orgánem TUV ČERT.


Údaje o firmě

www.detecha.cz 

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811