Boneco P500

Obrázek Čistič vzduchu BONECO P500

Čistič vzduchu BONECO P500 Celý popis

EAN: 7611408015188
Výrobce: BONECO CR, s.r.o.
Dostupnost: Skladem
Typ produktu: Zdravotnické prostředky
Naše cena: 11 780 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Charakteristika:

Čistička vzduchu BONECO Healthy Air P500 je špičkový přístroj pro úpravu vzduchu pro potřeby alergiků, astmatiků i všech, kteří chtějí žít ve zdravějším prostředí. Poskytuje vysoce účinné čištění vzduchu v domácnosti nebo v kanceláři v souladu s vašimi preferencemi a je zároveň moderním doplňkem s vytříbeným vzhledem. Vícestupňové filtry pracují jako aktivní ochranné štíty proti i těm nejmenším částicím ve vzduchu. BONECO P500 se standardně dodává s filtrem „ALLERGY“ zkonstruovaným pro potřeby alergiků. Podle své konkrétní potřeby můžete poté zvolit filtr „BABY“ určený pro rodiny s dětmi nebo „SMOG“ pro domácnosti kuřáků, do center měst a podobně zatížených prostorů.

Přístroj nabízí celou řadu funkcí a provozních režimů. Podrobnosti naleznete v návodu k obsluze, který je ke stažení níže na této stránce.

  • Vlastnosti filtru ALLERGY: Kazeta multifiltru ALLERGY odstraňuje více než 99% alergenů ze vzduchu. Tím snižuje náchylnost k alergiím. Složení filtru vychází z potřeb alergiků, skládá se z předfiltru, speciální vrstvy pro alergiky, HEPA filtru a filtru s aktivním uhlíkem. Tato kombinace účinně zachycuje prach, pyl, vlasy, zvířecí srst, viry, mikroorganismy, roztoče a jejich výtrusy, škodlivé plyny a nepříjemný zápach.
  • Vlastnosti filtru BABY: Udržuje vaši rodinu v bezpečí před viry a bakteriemi. Patentovaná technologie enzymového filtru je účinná na mikroorganismy. Kazeta multifiltru BABY se skládá z předfiltru, enzymového filtru, HEPA filtru a filtru s aktivním uhlíkem. Toto složení účinně odstraňuje prach, pyl, zvířecí srst, mikroorganismy, houby, spory plísní, bakterie, škodlivé plyny a nepříjemný zápach.
  • Vlastnosti filtru SMOG: Filtr vhodný do prostorů s kuřáky a do městské zástavby, kde je znečištění výfukovými plyny nebo chemickými zplodinami. Snižuje objem tabákového kouře, škodlivé plyny, formaldehyd, zápachy, výfukové plyny. Odstraňuje přes 99% jemného prachu. Kazeta multifiltru SMOG je složena z předfiltru, HEPA filtru a extra účinné vrstvy aktivního uhlíku.

 

Technická data

  • napětí: 230 V / 50 Hz
  • příkon: 30 W
  • výkon: 280 m³/hod
  • pro místnost: do 28 m² / 70 m³
  • rozměry (dך×v): 22,4 × 45 × 64,2 cm
  • hlučnost: 25 – 60 dB(A) (dle zvoleného režimu)
  • hmotnost: 7,35 kg (8,2 kg s filtrem BABY)

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811