Coldises nosní olej ve spreji 10 ml

Obrázek Coldises nosní olej ve spreji 10 ml

COLDISES nosní olej ve spreji zmírňuje dráždění, regeneruje a působí blahodárně na nosní sliznici. Celý popis

EAN: 9003751121278
Naše cena: 140 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Užití

COLDISES nosní olej ve spreji se doporučuje při:

podrážděné a suché nosní sliznici (např. suchým vzduchem, škodlivinami ze vzduchu), rýmě a nosním kataru, alergické rýmě, tvorbě šupin a krust, i jako doplňkový přípravek při použiti léčivých přípravků, které zmirňují otoky sliznic. Nosní olej je určen k péči o nosní sliznici. Působí na základě svých vysoce hodnotných obsahových látek. Zmírňuje dráždění, regeneruje a působí blahodárně na nosní sliznici. Sezamový olej je bohatý na nenasycené mastné kyseliny a nemá nežádoucí alergické účinky. Vitamín E chrání tělesné buňky před volnými radikály a oxidačním stresem. Společně přispívají k regeneraci a péči o nosní sliznici, držují ji vlhkou a vláčnou. Může v mnoha případech podpořit regeneraci poškozených oblastí a ochraňuje je proti opakovanému dráždění. 

Dávkování

Při každém použití vstříknout 1-2 dávky vícekrát denně do obou nosních dírek. Při vstřikování držet lahvičku ve vzpřímené poloze.

Fakta

Nosní olej ve spreji se může používat dlouhodobě, není ale určen k trvalému používání. Z těchto důvodů je nutné vždy po několika týdnech udělat přestávku.
Nemělo by se používat u kojenců a malých dětí. V případě, že po jeho používání nenastane úleva od Vašich potíží nebo se objeví bolesti, poraďte se s lékařem. 

 

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811