Coldrex MAXGrip Citron 10 KS

Obrázek Coldrex MAXGrip Citron 10 KS
Akce

Lék ve formě horkého nápoje proti chřipce a nachlazení. Snižuje horečku, tlumí bolesti hlavy, kloubů a svalů, uvolňuje ucpaný nos, tlumí bolesti v krku a doplňuje vitamin C. Přípravek je určen pro dospělé s tělesnou hmotností nad 65 kg. Čtěte pozorně příb Celý popis

EAN: 8594060895055
Kód SÚKL: 0209734
Výrobce: SMITHKLINE
Dostupnost: Skladem
Typ produktu: Léčivé přípravky
Běžná cena: 214 Kč (ušetříte 3 %)
Naše cena: 207 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Horký nápoj s kombinací 3 účinných látek, který uleví od příznaků chřipky a silného nachlazení. Snižuje horečku, tlumí bolesti hlavy, bolesti v krku a uvolňuje ucpaný nos.

Vlastnosti:

    • Paracetamol působí proti bolesti a horečce, odstraňuje bolesti v krku, bolesti hlavy, svalů i kloubů.
    • Fenylefrin je dekongestant (látka odstraňující ucpání nosu), který uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a tím pomáhá ulehčit dýchání.
    • Kyselina askorbová (Vitamin C) pomáhá nahradit hladinu Vitaminu C v těle, která může být v počátečních stádiích chřipky a nachlazení nedostatečná.

 

Dávkování a způsob užití

Dospělí a dospívající od 15 let s tělesnou hmotností nad 65 kg: 1 sáček po 4–6 hodinách. Jednotlivé dávky neužívejte dříve než za 4 hodiny. Maximální jednotlivá dávka je 1 sáček, maximální denní dávka jsou 4 sáčky. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Vysypte obsah sáčku do sklenice nebo do šálku a přelijte horkou vodou. Míchejte, dokud se prášek nerozpustí. V případě potřeby přidejte studenou vodu, podle chuti můžete přisladit medem nebo cukrem, a vypijte.

Složení

Obsahuje paracetamol 1000 mg, fenylefrin hydrochlorid 10 mg a
kyselinu askorbovou 40 mg.

Pomocnými látkami jsou bezvodá
kyselina citronová, dihydrát natrium citrátu, kukuřičný škrob, natrium
cyklamát, sacharóza, sodná sůl sacharinu, citronové aroma v prášku, kurkumin (E
100), koloidní bezvodý oxid křemičitý.

 

Upozornění

Coldrex Maxgrip Citron obsahuje paracetamol. Neužívejte tento lék s žádným dalším lékem obsahujícím paracetamol.
Neužívejte tento přípravek bez doporučení lékaře, pokud máte problémy s konzumací alkoholu a/nebo trpíte jaterním onemocněním.
Coldrex Maxgrip Citron obsahuje i dekongestant (látka snižující zduření nosní sliznice). Neužívejte tento lék s dalšími léky, které se používají na zmírnění chřipky, nachlazení nebo otoku nosní sliznice (ucpaného nosu).
Nepřekračujte uvedenou dávku. Užívání vyšších, než doporučených dávek může vést k riziku závažného poškození jater.
Coldrex Maxgrip Citron není určený k dlouhodobé léčbě.

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811