Colenter LD 120 kapslí

Obrázek Colenter LD 120 kapslí
Akce

Obsahuje kolostrum s lipozomálním vstřebáváním. Kolostrum je v mikroenkapsulované lipozomální formě, která zabraňuje oxidaci během skladování a chrání komponenty před trávením (ničením během průchodu žaludkem), přičemž zvyšuje vstřebávání a dodávku životn Celý popis

EAN: 8594060120836
Poznámka:

exp.6/23

Běžná cena: 759 Kč (ušetříte 67 %)
Naše cena: 250 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Lipozomální technologie je jednou z průlomových technologií používaných ve farmacii a v potravinářství, pomocí níž lze důležité účinné látky dodat v dostatečném množství do organismu a zvýšit jejich biologickou dostupnost. Tato technologie zajišťuje vynikající vstřebávání účinných látek ze zažívacího traktu do krve a umožňuje jejich pozvolné uvolňování a cílený transport v organismu.

Doporučeno: pro optimalizaci obranyschopnosti organismu a gastrointestinální pohody u zdravých lidí.

Lipozomální vstřebávání není ničím neznámým ani v přírodě: například v mateřském mléce jsou živiny chráněny tukovými látkami (fosfolipi­dy), aby je organismus kojence dokázal co nejlépe vstřebat a zužitkovat. Bohužel, uvedené tukové látky jsou v rámci výroby kolostra narušeny zejména jeho sušením, které doslova rozláme přirozenou ochrannou vrstvu lipozomů. Proto byla v USA s pomocí vědců z pařížské Sorbonny vyvinuta speciální lipozomální technologie LD (liposomal delivery), která je využita v doplňku stravy Colenter LD®  a odpovídá přirozené lipozomální ochraně účinných látek kolostra a jejich optimálnímu vstřebávání.

Lipozomální vstřebávání je v případě Colenter LD® pro kolostrum zásadní z hlediska jeho ochrany v rámci distribuce přes žaludek do střev a biodostupnost jeho složek. Lipozomální vstřebávání není omezováno trávicími enzymy a žaludečními kyselinami, respektive trávicím procesem, který by mohl složky kolostra zničit. Colenter-LD® tak udržuje oproti běžnému kolostru v organismu významně vyšší hladinu a biodostupnost, což je důležité zejména pro podporu integrity střeva a funkci imunitního systému.

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811