Complidermol 5 alfa tob.60

Obrázek Complidermol 5 alfa tob.60

Hustší vlasy již po 8 týdnech. Celý popis

Běžná cena: 410 Kč (ušetříte 3 %)
Naše cena: 399 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Charakteristika:

Vlasy a nehty tvoří obrannou linii proti chladu a fyzikálním atakám. Kromě toho plní základní estetickou roli.

Pro zachování normálního stavu vlasů a nehtů se doporučuje vyvážený přísun látek, které jsou za normálních okolností součástí potravy. Zároveň je vhodné zachovat normální hormonální aktivitu, zejména udržet normální hladinu mužského pohlavního hormonu (testosteronu).

Tobolky Complidermol 5α proti padání vlasů u žen představují kompletní recepturu speciálně vyvinutou pro doplnění základních strukturálních složek vlasů a nehtů a udržení normální hormonální aktivity.

Klinická studie potvrdila vyšší hustotu vlasů již po 8 týdnech užívání tobolek Complidermol 5α proti padání vlasů.

  • Dermoaktivní látky: 

Extrakt ze Serenoa repens: podporuje růst vlasů. L-cystin: je tvořen dvěma molekulami cysteinu. Cystein je sírná aminokyselina, která je strukturální součástí kolagenu a keratinu. Kolagen a keratin jsou jednou ze základních složek vlasů a nehtů.

  • Vitamíny:

Vitamín B5: přispívá k normální syntéze a metabolismu steroidních hormonů a vitamínu D. Vitamín B6: přispívá k normální syntéze cysteinu. Cystein je sírná aminokyselina, která je strukturální součástí kolagenu a keratinu. Kolagen a keratin patří mezi základní složky vlasů a nehtů. Vitamín B6 také přispívá k regulaci hormonální aktivity. Vitamín H (Biotin): přispívá k udržení normálního stavu vlasů. Vitamín E: přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

  • Stopové prvky:

Zinek podporuje udržení normálního stavu vlasů a nehtů. Zinek přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi. Rostoucí vlasy a nehty obsahují velké množství dělících se buněk. Zinek a železo se podílí na procesu dělení buněk. Complidermol 5α se doporučuje všem, kteří potřebují doplnit základní živiny pro vlasy a/nebo nehty.

Dávkování:

Užívejte 1–2 tobolky denně po dobu alespoň dvou měsíců. Tobolky se polykají celé a pokud možno s dostatečným množstvím tekutiny. 
Pro usnadnění polykání můžete tobolky otevřít a za stálého míchání vsypat jejich obsah do malého množství tekutiny, ovocné šťávy, apod. až do rozpuštění. Pak tekutinu vypijte.

Složení:

L-cystin 500 mg; Lipidový extrakt ze Serenoa repens 50 mg; Lipidový extrakt z Pygeum africanum 50 mg; Sojové isoflavony 10 mg; Vitamín E 5 mg; Vitamín B5 2,5 mg; Vitamín B6 1 mg; Vitamín H (Biotin) 0,075 mg; Železo 7,5 mg; Zinek 7,5 mg v jedné tobolce.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nedoporučuje se pro těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí mladších 3 let. Tobolky by neměly být používány jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Obsahuje zdroj sóji. Použití u osob s potravinovou intolerancí: Tento produkt mohou užívat osoby s celiakií a s alergií či nesnášenlivostí vajec a mléka. Nedoporučuje se při poruchách vstřebávání nebo vylučování cysteinu.

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811