Cosmos rychloobvaz pevné strips 8 cm x 4 cm /50 x 3 ks

Obrázek Cosmos rychloobvaz pevné strips 8 cm x 4 cm /50 x 3 ks

Hypoalergenní náplast na rány z pevné a odolné tkaniny je odolná proti nečistotě, více prodyšná díky perforaci nosiče. Celý popis

EAN: 4049500266536
Výrobce: HARTMANN
Dostupnost: Skladem
Typ produktu: Zdravotnické prostředky
Naše cena: 551 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Užití:

Cosmos hypoalergenní prodyšná náplast z pevné a odolné tkaniny je určena pro hygienické a bezpečné ošetřování drobných poranění. Cosmos náplasti mají vynikající výsledky v dermatologických testech.

Vedlejší příznaky:

Nejsou známy.

Fakta: 

Náplasti Cosmos propouštějí vzduch a díky hypoalergennímu lepidlu nanesenému v proužcích, jsou šetrné k pokožce.

K dostání ve 2 variantách:

  • v délce 1 m a šířce 6 a 8 cm
  • v délce 4x25 cm a šířce 6 cm. 

Poznámka:

Společnos HARTMANN-RICO, a.s. patři mezi nejvýznamnější výrobce a distributory zdravotnických prostředků a hygienických výrobků v České republice.
Vznikla v roce 1991 vstupem společnosti PAUL HARTMANN AG do tehdejšího podniku Rico Veverská Bítýška. Společnost je součástí mezinárodni skupiny HARTMANN se sídlemv Heidenheimuv SRN.
Společnost HARTMANN-RICOje prostřednictvím své dceřiné společnosti aktivní i natrhu ve Slovenské republice.
HARTMANN-RICO je i význačným exportérem, který v roce 2002 vyvezl zboží za více než 2 miliardy Kč, především na nejnáročnější evropské trhy.
Ze široké škály nabízeného sortimentu lze z medikálních výrobků jmenovat např. kompresy, gázu, vatu, tampóny, obvazy a obinadla, náplasti, výrobky pro operační sály, k ošetřování kůže a hygienu při inkontinenci.
Z oblasti spotřebního zboží jsou známé především výrobky dámské hygieny pod značkou RIA. Vata a vatové výrobky pod značkou BEL a dětské hygieny FIXIES.
HARTMANN-RICO je součástí silné mezinárodní skupiny HARTMANN Group, jednoho z celosvětových lidrů v oboru zdravotnických prostředků a hygienických výrobků. Společnost HARTMANN Group má v současnosti pobočky v 36 zemích celého světa a zaměstnává necelých deset tisíc lidí.
Toto spojení dává společnosti HARTMANN-RICO přístup k silné výzkumné a vývojové základně, know-how, celosvětovým trhům a v neposlední řadě také znamená stabilní finanční zázemí.

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811