Cosmos textile elastic 2 velikosti balení 20 ks

Obrázek Cosmos Rychloobv.Text.Elast.pružná 20ks

Ochrana a antisepse malých poranění. Celý popis

EAN: 4049500472845
Výrobce: HARTMANN
Dostupnost: Skladem
Typ produktu: Zdravotnické prostředky
Běžná cena: 55 Kč (ušetříte 4 %)
Naše cena: 53 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Charakteristika:

  • ochrana a antisepse malých poranění
  • přilnavá náplast z netkaného textilu na citlivou pokožku
  • zvláště měkká
  • nedráždivá vůči pokožce


Použití:

  • šetrná k pokožce díky hypoalergennímu lepidlu
  • prodyšná díky lepidlu nanesenému v proužcích
  • má vynikající výsledky v dermatologických testech

 

Fakta

Založení firmy se datuje prosincem 1991. V té době začal existovat společný československo-německý podnik akciová společnost HARTMANN-RICO se sídlem ve Veverské Bítýšce. Došlo tak ke spojení dvou podniků PAUL HARTMANN AG a RICO s.p. 
Dne 1. prosince 1993 byl úspěšně zakončen privatizační projekt, kterým se Paul Hartmann AG - jako 100 % vlastník HARTMANN-RICO, a. s. - mimo jiné zavázal v průběhu 5ti let vložit do modernizace 800 milionů Kč a reinvestovat veškerý zisk v ČR Tyto investice se vracejí ve formě zvýšené kvality produktů a působí například také na zlepšení kultury pracovního prostředí a profesního růstu pracovníků.

Od 1. ledna 2002 došlo k vytvoření 6ti světových regionů, region východní Evropa (z našeho pohledu střední a východní Evropa), kam samozřejmě patří i HARTMANN-RICO, a.s., představuje v nové struktuře regionálního uspořádání skupiny HARTMANN následující země: 
Česká republika, Slovenská republika, Polsko, Maďarsko, Rusko, Ukrajina, Bělorusko, Bulharsko, Rumunsko, Moldávie, Arménie, Azerbajdžán, Uzbekistán, Georgia, Turkmenistán, Kazachstán, Kyrgystán, Tádžikistán a patří sem i Turecko, i když větší část této země leží v Asii. 
Regionálním ředitelem pro východní Evropu byl jmenován Ing. Lubomír Páleník, generální ředitel a předseda představenstva společnosti HARTMANN-RICO, a.s.

Dnes společnost zaměstnává více než 1500 zaměstnanců ve čtyřech výrobních závodech na území České republiky. Tyto závody se nacházejí v Mostě, Chvalkovicích, Havlíčkově Brodě a ve Veverské Bítýšce, kde je i sídlo centrály podniku. Svým zaměřením patří společnost v České republice mezi nejvýznamnější výrobce a distributory zdravotnického a hygienického materiálu. Zboží nabízí zákazníkům prostřednictvím sítě obchodních zástupců (zdravotnická zařízení, domovy důchodců, ústavy sociální péče atd.), přes malo i velkoobchody. 
Ze široké škály nabízeného sortimentu lze z medikálních výrobků jmenovat např. kompresy, gázu, vatu, tampóny, obvazy a obinadla, náplasti,výrobky pro operační sály, k ošetřování kůže, hygienu při inkontinenci. 
Z oblasti spotřebního zboží jsou známé především výrobky dámské hygieny pod značkou RIA, vata a vatové výrobky pod značkou BEL a dětské hygieny FIXIES.

Při rozvíjení obchodní činnosti vychází a navazuje společnost HARTMANN-RICO na tradice a filozofii skupiny HARTMANN. A to nejen ve výrobní sféře, ale především ve vztahu ke svým zaměstnancům a zejména zákazníkům. "Vše pro zákazníka" je heslo nejlépe vystihující filozofii firmy, jejíž logo - modrý ovál - je již dlouhá léta pro mnoho zákazníků po celé Evropě symbolem kvality a spolehlivosti. 
Dceřinou společností je HARTMANN-RICO, s.r.o. se sídlem v Bratislavě, jejímž prostřednictvím jsou výrobky s logem modrého oválu distribuovány i na slovenský trh.


Poznámka

Okamžik nepozornosti v domácnosti nebo ve volné chvíli - a už se to stalo. Pro optimální péči o malá zranění je ideální sortiment náplastí Cosmos, který je dokonale přizpůsobený Vašim potřebám.


Údaje o firmě

www.hartmann-rico.cz 

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811