Cukry a sladidla

Nejprodávanější výrobky z této kategorie
Výrobce
Řazení
STARLinea sypká 250g
Naše cena:52 Kč
Běžná cena:54 Kč
Ušetříte:4 %
+
-
ks

STARLinea je moderní sladidlo se sníženou energetickou hodnotou na bázi směsi fruktózy a sukralózy. Chuťové vlastnosti sladidla jsou téměř shodné s cukrem, což ho předurčuje k mnohostrannému využití v domácnosti.

DiaChrom se sukralozou tbl.600
Naše cena:158 Kč
Běžná cena:177 Kč
Ušetříte:11 %
+
-
ks

DiaChrom se sukralózou je nízkokalorické stolní sladidlo na bázi sukralózy obohacené aktivním trojmocným chrómem, který přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi a k normálnímu metabolismu makroživin.

DiaChrom se sukralo.sypký 200g nízk.slad
Naše cena:71 Kč
Běžná cena:78 Kč
Ušetříte:9 %
+
-
ks

Nízkokalorické sypké sladidlo na bázi sukralózy obohacené aktivním trojmocným chrómem, který se podílí na zachování normální hladiny glukózy v krvi.

Fan sladidlo Stevia sypka 250g
Naše cena:60 Kč
Běžná cena:62 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Stevia sypká je práškové sladidlo na bázi směsi fruktózy a steviol-glykosidů. Steviol-glykosidy jsou získané z listů stévie - rostliny z čeledě hvězdicovitých. V kombinaci s fruktózou tak vzniklo sladidlo z přírodních zdrojů 4x sladší než řepný cukr.

TEE Kandisin Stevia 200tbl.
Naše cena:102 Kč
Běžná cena:105 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Kandisin STEVIA přírodní sladidlo. 200 tablet v dávkovači. Kandisin Stevia obsahuje vysoce kvalitní rostlinné složky, sladké Steviol-glykosidy, které se získávají z rostliny Stevia.

SLIM Stol.sladid.na bázi sukral.30g500tb
Naše cena:49 Kč
Běžná cena:51 Kč
Ušetříte:4 %
+
-
ks

Nekalorické stolní sladidlo SLIM na bázi cukralózy je vhodné pro každého, kdo snižuje příjem kalorií.

Stevia tekutá 200ml
Naše cena:71 Kč
+
-
ks

Z lístků této rostliny se za pomocí horkovodní extrakce získávají steviol-glykosidy, látky dávající rostlině sladkou chuť. V rostlině se nacházejí různé druhy glykosidů (steviosidy, rebaudiosidy, steviobiosidy a dulkosidy).

Huxol - tekuté sladidlo 200ml
Naše cena:50 Kč
Běžná cena:51 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Tekuté sladidlo pro diabetiky.

Diachrom plv.200g umělé sladidlo
Naše cena:75 Kč
Běžná cena:83 Kč
Ušetříte:10 %
+
-
ks

Nízkokalorické stolní sladidlo na bázi aspartamu v sypké formě, obohacené aktivním trojmocným chrómem, který přispívá k udržení normální normální hladiny glukózy v krvi a k normálnímu metabolismu makroživin.

Diachrom tbl.80 umělé sladidlo
Naše cena:29 Kč
Běžná cena:35 Kč
Ušetříte:17 %
+
-
ks

Nízkokalorické stolní sladidlo na bázi aspartamu obohacené aktivním trojmocným chrómem, který přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi a k normálnímu metabolismu makroživin.

DiaChrom se stévií tbl.600
Naše cena:268 Kč
Běžná cena:273 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Nízkokalorické stolní sladidlo na bázi steviol-glykosidů (se sladidly z rostliny Stévie rebaudiana) obohacené aktivním trojmocným chrómem, který přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi a k normálnímu metabolismu makroživin.

Sussina Stevia tekutá 220ml
Naše cena:53 Kč
Běžná cena:55 Kč
Ušetříte:4 %
+
-
ks

Süssina Stévie tekuté sladidlo je okamžitě míchatelná a stabilní pro vaření a pečení. Stolní sladidlo na bázi steviol glykosidů.

Kandisin tekuty 125ml umele sladidlo
Naše cena:48 Kč
Běžná cena:49 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Moderní nízkokalorické stolní sladidlo, jehož sladící složkou je aspartam. Vhodný pro studenou i teplou přípravu jídel. Vhodné pro diabetiky a pro redukci váhy. 100 ml - lahvička s odměrkou.

Kandisin umělé slad.100tbl.na cesty
Naše cena:30 Kč
+
-
ks

Kandisin je stolní sladidlo na bázi cyklamátu a sacharinu. Vhodné pro slazení čaje, kávy a jiných nápojů. 1 tableta Kandisinu má sladivost asi jako jedna čajová lžička (6g) cukru a má pouze 0,02 kcal. Obsahuje 100 tablet.

Stevia N sypké sladidlo 140g  GD
Naše cena:148 Kč
Běžná cena:151 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

STEVIA !N sypké stolní sladidlo z přírodního zdroje. Vyrobeno z rostliny Stevia Rebaudiana. Sladidlo je vhodné nejen pro slazení teplých i studených nápojů, ale i na pečení, vaření a zavařování.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811