Curaprox CS 5460B Zubní kartáček Ultra Soft 1 ks

Obrázek Curaprox CS 5460B Zubní kartáček Ultra Soft 1 ks

S více než 5460 ultra jemnými CUREN vlákny, hustě seřazenýmí v malé hlavičce, čistí tento zubní kartáček velmi účinně a zároveň je mimořádně šetrný k dásním. 1ks kartáčku v balení (blister). Celý popis

EAN: 7612412054606
Výrobce: Curaprox
Dostupnost: Skladem
Typ produktu: Zdravotnické prostředky
Běžná cena: 105 Kč (ušetříte 17 %)
Naše cena: 87 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Krátký text
Svíce než 5460 ultrajemnými CURENvIákny, hustě seřazenými v malé hlavičce, čistí tento zubní kartáčekvelmi účinně a zároveň je mimořádně šetrný k dásním. 1 ks kartáčku v balení (blister).
Užití
Kartáček přiložte zjjoloviny na zub a z poloviny na dáseň pod úhlem přibližně 45 stupňů (správný úhel čištěni usnadňuje osmihranná rukojeť kartáčku). Čistěte jemnými krouživými pohyby a kartáček postupně veďte podél řady zubůtak, abyste žádný nevynechali. Při čištění je důležitý přiměřený tlak, pokud se kartáček začne brzy třepit, je to signál, že tlačíte pňliš. Nezapomínejte, že je třeba vyčistit všechny strany zubů- vnější, vnitřní i kousací plošky. Jemná, rovně zastřižená vlákna dokonale odstraní zubní povlak a dosáhnou bez přílišnéhotlaku i do drobných nerovností zubů a dásňového žlábku.
Dávkování
Doporučujeme čistit zuby nejlépe dvakrát denně, alespoň jednou skutečně důkladně. Vyčistite-li si zuby dokonale před spaním, užijete si příjemného pocitu čistých úst nejdéle. Není přesně stanovená doporučená doba čištění, zuby je třeba čistit, dokud nejsou čisté. Nelze přesně stanovit dobu čištění v minutách. Dobrá je kontrola hladkosti zubů jazykem.
Fakta
Jak dlouho si mám čistit zuby? Dokud nejsou čisté. Nelze přesně stanovit dobu čištění v minutách. Dobrá je kontrola hladkosti zubů jazykem. Jak často a v kterou denní dobu? Nejlépe dvakrát denně, alespoň jednou skutečně důkladně. Vyčistíte-li si zuby dokonale právě před spaním, užijete si příjemného pocitu čistých úst nejdéle. Je zubní kartáček pro čištění dostatečný? Není. Na určitá místa, která je velmi důležité vyčistit, nedosáhne. Pro čištění mezizubních prostor je nutný mezizubní kartáček, někdy i zubní nit. proč je nutné zuby čistit? zubní povlak se v ústech tvoň nepřetržitě. Nebezpečným se stává, když je starší (ve větší vrstvě). Pravidelným rozrušováním zubního povlaku kartáčkem (mechanickým čištěním) tomuto nebezpečí zabráníte. S výběrem správných pomůcek a nácvikemtechniky čištění Vám nejlépe pomůže zubní lékař nebo dentální hygienistka!
Údaje o firmě
Curaden Czech, s.r.o.je zástupcem značek CURAPROX a CURASEPT pro český trh. na kterém zajišťuje prodej produktů a podporu značky.Základní filosofií společnostije fakt, že čisté zuby se nekazí.

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811