Cutasept BODE G 1000ml (981134)

Obrázek Cutasept BODE G 1000ml (981134)

Cutasept® G je alkoholový přípravek na dezinfekci kůže. Má optimální mikrobicidní účinek a to i proti kmenům rezistentním na antibiotika, mykobakteriím a lipofilním virům, HBV, HIV, rotavirům a Herpes simplex typu 1. Působí rychle, je výborně snášen. Celý popis

EAN: 4031678053681
Výrobce: HARTMANN
Dostupnost: Nedostupné
Naše cena: 244 Kč
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Cutasept® G je alkoholový přípravek na dezinfekci kůže s odmašťovacím, čistícím a reziduálnim účinkem. Má optimální mikrobicidní účinek a to i proti kmenům rezistentním na antibiotika, mykobakteriím a lipofilnim virům. Účinek má baktericidní (vč. MRSA), fungicidní, tuberkulocidní, mykobaktericidní, virucidní na obalené viry (vč. HBV, HCV, HIV), účinný proti Herpes simplex viru typu 1 a rotaviru. 

Působí rychle a vykazuje dobré reziduální účinky, po zaschnuti zajišťuje dobrou přilnavost chirurgických fólií, je výborně snášen pokožkou, používá se pro odmašťování kůže.

Obsahuje barvivo k označení operačního pole, neobsahuje jód.

Oblast použití: V chirurgických oborech pro před- a pooperační dezinfekci kůže a k dezinfekci oblastí, které vyžaduji barevné označení. Pro dezinfekci kůže před injekcemi, zavedením kanyly, krevními odběry, punkcemi, katetrizacemi a malými lékařskými zákroky. Po zaschnutí zaručuje dobrou přilnavost incizních fólií.

Partie určené k dezinfekci potřít nebo postříkat přípravkem a nechat působit. Pro předoperační ošetření pokožky řádně natírat tampónem namočeným v Cutasept® G a nechat působit. Po celou dobu aplikaceje nutné pokožku udržovat vlhkou.

Doba působení:
Pokožka s malým množstvím tukových žláz: před punkcemi a injekcemi minimálně 15 sec, před punkcemi kloubů, lumbálními punkcemi, chirurgickými zákroky minimálně 1 min.
Pokožka s velkým množstvím tukových žláz: vždy minimálně 10 min.
Bakterie MRSA/EHEC: 1 min
Viry: 30 s, Rotavirus: 30 s, Herpes simplex virus typ 1: 30 s. 

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811