CutisHelp AKNÉ čist.emulze 100 ml

Obrázek CutisHelp AKNÉ čist.emulze 100 ml

Přípravek pro jemné čištění problematické pleti při akné a seboroické dermatitidě (tj. při zvýšené produkci kožního mazu) zvláště v T-zóně. Celý popis

EAN: 8595218200288
Naše cena: 185 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

CutisHelp AKNÉ Konopná čisticí emulze slouží k odstranění přebytku kožního mazu z pleti, odstranění make-upu; přípravek napomáhá k uvolněni ucpaných pórů a zamezuje tak jejich zanícení, připravuje pokožku k dalšímu ošetření. Používá se na akné, červené skvrny, šupění kůže zvláště v T-zóně obličeje (brada, nos, čelo, obočí), okolí uší, oblasti hrudníku a zad. Proti mastné pleti provázené šupěním kůže, ucpáváním pórů (tvorbou komedomů) a nadměrným mazotokem. 

Přípravek obsahuje kys. linolenovou, kys. gama-linolenovou, zinek glukonát. 

Po aplikací je vhodné použít konopné krémy CutisHelp pro ošetření při akné a při seboroické dermatitidě; komplexní péči je doporučeno doplnit olejovou přísadou do koupele BALNÉA a tělovým balzámem z řady zdravotní kosmetiky CutisHelp.


Technologické zpracování semen technického konopí zaručuje získání superčistého oleje bez přítomnosti nežádoucích příměsí a nutnosti jeho stabilizace prostřednictvím nepřirozených chemických syntetických konzervačních součástí aj. přísad.

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811