CutisHelp Cannabiox E emoliens 200 ml

Obrázek CutisHelp Cannabiox E emoliens 200 ml

CutisHelp CANNABIOX -E je aktivní krémové emoliens pro pravidelnou zklidňující, ochrannou a posilující péči o pokožku celého těla při ekzému a kožní alergii. Celý popis

EAN: 8595218200813
Výrobce: CutisHelp
Dostupnost: Skladem
Typ produktu: Kosmetika
Běžná cena: 352 Kč (ušetříte 2 %)
Naše cena: 346 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Přípravek pečuje o pokožku celého těla pří ekzému a kožní alergii. Kůži příjemně zvláčňuje, hydratuje, zmírňuje nepříjemné svědění a dodává kožním buňkám důležité esenciální mastné kyseliny z extrahovaného konopného oleje. Celkově zlepšuje kvalitu kůže a její obranyschopnost vůči dráždivým vlivům; při zhoršeném stavu je důležitou součástí denního ošetření, při klidovém stavu je účinnou prevencí proti vzniku akutních stavů zánětů kůže. Zabraňuje též vzniku nežádoucích infekcí při rozškrábání postižených míst.

Přípravek pravidelně vtírejte do pokožky celého těla. Při zhoršených stavech a zasaženi větší části kůže doporučujeme aplikaci alespoň 2krát denně, v ostatních případech a v rámci prevence aplikujte minimálně 1krát denně, a to zejména po koupeli. Při chronickém onemocnění (atopickém ekzému aj.) zařaďte přípravek do běžné každodenní péče o pokožku.

Používá se na podrážděnou kůži; zarudnutá, zanícená, mokvavá a svědivá pokožka; kožní alergie a dermatitida různého druhu.

Přípravek nemá žádná časová ani věková omezení; je možno jej aplikovat i v případě dětí, těhotných a kojících žen. Dlouhodobější pravidelná aplikace přípravku výrazně omezuje projevy chronických ekzematických onemocnění a napomáhá udržovat pokožku v bezproblémovém stádiu. Na ošetřených místech může v individuálních případech vlivem pronikáni bioaktivnich látek konopného oleje a souvisejícího intenzivnějšího prokrvení zpočátku ojediněle nastat přirozené dočasné zčervenání a svědění kůže; nejedná se o nežádoucí reakci; po několika aplikacích přirozeně odezní.

V případě nestandardních projevů nebo přetrvávání uvedené reakce doporučujeme obrátit se na ošetřujícího lékaře; zároveň doporučujeme bezprostředně nekombinovat aplikace produktů CutisHelp s dalším kosmetickým nebo léčebným prostředkem, a to zejména na bázi kortikosteroidů.

Vlivem konkrétní odrůdy konopného semene se jednotlivé šarže masti mohou lišit zbarvením vzhledem k přirozeným vlastnostem extrahovaného konopného oleje. Složení všech produktů CutisHelp odpovídá farmaceutickým zvyklostem; přípravky jsou nezávisle testovány Státním zdravotním ústavem v Praze a neobsahují žádné nepřirozené konzervační látky (např. parabeny).

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811