DeflaGyn aplikační souprava vaginální gel 150 ml + 2 aplikátory

Obrázek DeflaGyn vaginální gel 150 ml + 2 aplikátory
zdarma

Vaginální gel na podporu remise po nejasných cervikálních stěrech (cervikální eroze/ASC-US, ASC-H, LSIL, HSIL / PAP III, PAP IIID). Celý popis

EAN: 8594175410440
Běžná cena: 1 351 Kč (ušetříte 27 %)
Naše cena: 989 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

DeflaGyn® je vaginální gel na podporu remise po nejasném cervikálním stěru CERVIKÁLNÍ EROZE / ASCUS, ASC-H, LSIL, HSIL / PAP III, PAP IIID). 

 

DeflaGyn®

  •  naváže patogeny
  • zabrání jejich šíření
  • podporuje antioxidační ochranu

 

Složení:

Oxid křemičitý

Oxid křemičitý obsažený v DeflaGynu® jako vysoce dispergovaný mikronizovaný oxid křemičitý je schválený a ověřený chemický prostředek, který adsorbuje bakterie, viry a další molekulární kontaminanty ze sekrece.

 

Kyselina citronová a seleničitan sodný

Selen působí v lidském těle především jako antioxidační činidlo. Neutralizuje jedovaté peroxidy, které se vytvářejí během přeměny tělesného tuku na energii a mohou narušit buněčné složky včetně DNA. Kyselina citronová je organická kyselina nacházející se v citrusech, která se běžně používá jako konzervační prostředek v balených potravinách a nápojích. Přidává se do nich z různých důvodů – pro zvýšení kyselosti a úpravu chuti, jako konzervant nebo antioxidant.
Kombinace seleničitanu sodného s kyselinou citrónovou výrazně zvýšila antioxidační potenciál seleničitanu sodného. Antioxidační kapacita DEFLAMINu®, patentované kombinace kyseliny citronové a seleničitanu sodného, je silnější než u jednotlivých složek a dokonce silnější než vitamin C. Tyto dvě látky vykazují vysokou terapeutickou účinnost se současnou absencí toxikologického rizika.

 

Dávkování a aplikace

DeflaGyn® by se měl používat po dobu 3 měsíců (3×28 dnů) během čekání na kontrolní stěr z děložního čípku.

Nemenstruující pacientky:
DeflaGyn® by se měl používat po dobu 3×28 dnů. Po 28 dnech léčby, prosím, přerušte používání intravaginálního gelu DeflaGyn® na dobu 3 dnů. Pak pokračujte v léčbě po dobu dalších 28 dnů a přestaňte na další 3 dny. Poté pokračujte ve třetím léčebném cyklu.

Menstruující pacientky:
Nepoužívejte intravaginální gel DeflaGyn® během menstruace (cca 3-5 dní za cyklus). Není nutné přerušovat léčbu na další 3 dny, protože menstruace se již počítá jako přestávka v léčbě.

Jak mám používat tento prostředek?

Umístěte láhev DeflaGynu® na rovný povrch. Odšroubujte uzávěr láhve. Nasaďte špičku aplikátoru na ústí láhve.

Otočte láhev DeflaGynu® s vloženým aplikátorem dnem vzhůru (o 180°). Natáhněte 5 ml gelu pomalým tahem pístu aplikátoru, dokud nedosáhne značky 5 ml. Otočte láhev a položte jí zpátky na rovný povrch. Vytáhněte z ní naplněný aplikátor. 

Lehněte si na záda a pánev si podložte polštářem. Vložte aplikátor hluboko do pochvy (dokud nedosáhne děložního čípku). Nejjednodušší je to udělat s pokrčenými koleny. Jakmile jste umístila aplikátor do správné polohy, pomalu tiskněte píst, abyste vytlačila gel a pak aplikátor vytáhněte z pochvy.

Zůstaňte vleže po dobu přibližně 1 minuty. Ujistěte se, že vaše pánev je pořád zvednutá. Tím se zajistí řádné pokrytí děložního čípku vaginálním gelem.

 

Upozornění

Zvláštní upozornění:
Vaginální gel DeflaGyn® by se měl používat pouze po poradě s lékařem, zvláště během těhotenství. Intravaginálně aplikované léčby (terapeutické a/nebo čisticí a/nebo antikoncepční) by se měly používat nejdříve dvě hodiny po podání vaginálního gelu DeflaGyn®. Mírně načervenalé zabarvení na/ve víčku láhve nemá vliv na další používání výrobku.

Kontraindikace:
Nepoužívejte intravaginální gel DeflaGyn®, pokud máte známou přecitlivělost na některou ze složek tohoto produktu. Současné použití vaginálního gelu DeflaGyn® a produktů, které zůstávají v pochvě (například vaginální kroužky), by mohlo snížit účinnost těchto produktů a je proto kontraindikováno.

Nežádoucí účinky:
Ve vzácných případech pálení a svědění.

Co potřebujete vědět před použitím tohoto produktu:
Před použitím lahvičku důkladně protřepejte! Po použití může část aplikovaného gelu vytéct.
Tento gel se může jevit mírně načervenalý a může zbarvit vaše spodní prádlo. Po vyprání prádla zbarvení zmizí. Můžete také použít hygienickou vložku.

Podmínky uchovávání:
Uchovávejte při teplotě do 25 °C. Nepoužívejte po uplynutí doby použitelnosti. Uchovávejte mimo dosah dětí.

 

Čtěte pečlivě návod k použití. Vaginální gel DeflaGyn® je zdravotnický prostředek, certifikát vydala notifikovaná osoba číslo 1014.

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811