Dermatologie

Nejprodávanější výrobky z této kategorie
Výrobce
Řazení
REVMABLOK AKUT FORTE 125 ml
Naše cena:195 Kč
Běžná cena:233 Kč
Ušetříte:16 %
+
-
ks

Účinně omezuje příznaky revmatického postižení kloubů, jako jsou bolest, ztuhlost, brnění a trnutí a podporuje jejich regeneraci. Výrazně přispívá ke zklidnění zánětu i otoku a zlepšuje hybnost kloubů. Je vhodný také při degenerativním postižení kloubů.

Akce
EUCERIN SUN Actinic MD SPF100 80ml 83585
Naše cena:525 Kč
Běžná cena:725 Kč
Ušetříte:28 %
+
-
ks

Velmi vysoká UVA/UVB ochrana emulze. Zdravotnický prostředek vyvinutý speciálně pro prevenci aktinické keratózy.

Akce
Canespor 1x denně krém drm.crm.1x15gm 1%
Naše cena:185 Kč
+
-
ks

Přípravek je určen na plísňová a kvasinková onemocnění kůže. Čtěte pozorně příbalový leták.

Canesten krém crm.1x20g/200mg
Naše cena:148 Kč
+
-
ks

Přípravek působí proti choroboplodným houbovitým mikroorganizmům, včetně dermatofytů, kvasinek a plísní i na některé druhy bakterií. Čtěte pozorně příbalový leták.

Excipial U Hydrolotio 20mg drm.eml.200ml
Naše cena:209 Kč
+
-
ks

Přípravek je určen speciálně pro velkoplošné použití k ochraně a ošetřování citlivé nebo mírně podrážděné normální až mírně suché kůže. Čtěte pozorně příbalový leták.

Exoderil sol.1x20ml/200mg
Naše cena:260 Kč
Běžná cena:268 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Exoderil je antimykotický, protizánětlivý kožní roztok ke kožnímu podání. Jeho léčivou složkou je naftifin. Je účinný proti houbám, kvasinkám a plísním. Má také antibakteriální účinek proti různým grampozitivním a gramnegativním organismům. Čtěte pozorně

Fungicidin LÉČIVA ung.1x10g
Naše cena:125 Kč
+
-
ks

Přípravek tlumí a zastavuje růst kvasinek a některých dalších nižších hub. Z povrchu kůže a sliznice se nevstřebává. Čtěte pozorně příbalový leták.

Canespor 1x denně roztok drm.sol.1x15ml
Naše cena:206 Kč
+
-
ks

Přípravek je určen na plísňová a kvasinková onemocnění kůže. Čtěte pozorně příbalový leták.

Exoderil crm.1x30g
Naše cena:201 Kč
Běžná cena:205 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Přípravek patří do skupiny léčiv zvaných dermatologika, antimykotika. Exoderil je antimykotický, protizánětlivý krém ke kožnímu podání. Jeho léčivou složkou je naftifin. Je účinný proti houbám, kvasinkám a plísním. Čtěte pozorně příbalový leták.

Candibene crm.1x20g
Naše cena:85 Kč
Běžná cena:87 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Léčivá látka přípravku, klotrimazol, je antimykotikum pro kožní podání. Tlumí růst řady choroboplodných hub, včetně dermatofytů, kvasinek a plísní. Působí i na některé druhy bakterií. Vhodné pro dospělé a děti od 2 let k léčbě infekcí kůže a nehtů. Čtěte

Candibene 1% spr.40ml 10mg/ml
Naše cena:134 Kč
+
-
ks

Léčivá látka přípravku, klotrimazol, je antimykotikum pro kožní podání. Tlumí růst řady choroboplodných hub, včetně dermatofytů, kvasinek a plísní. Působí i na některé druhy bakterií. Používá se k léčbě infekcí kůže a nehtů dospělých a dětí od 2 let. Čtět

LactoFeel vaginalni gel 7x5ml
Naše cena:331 Kč
+
-
ks

LactoFeel je vaginální gel s kyselinou mléčnou a glykogenem určený k: obnovení a udržení přirozené kyselosti pochvy, zmírnění abnormálního vaginálního výtoku a zápachu, léčbě příznaku bakteriální vaginózy a zabránění opakování bakteriální vaginózy.

Vagisan HydroKrém 50g
Naše cena:319 Kč
+
-
ks

Vagisan HydroKrém je určen k aplikaci do pochvy a na vnější intimní oblasti (pocit suchosti, pálení, svědění, drobná poranění a bolest při pohlavním styku, např. při nedostatku estrogenů v období klimakteria). Zcela bez hormonů. S vaginálním aplikátorem.

Exoderil crm.1x15g
Naše cena:123 Kč
Běžná cena:128 Kč
Ušetříte:4 %
+
-
ks

Přípravek Exoderil patří do skupiny léčiv zvaných dermatologika, antimykotika. Exoderil je antimykotický, protizánětlivý krém ke kožnímu podání. Jeho léčivou složkou je naftifin. Je účinný proti houbám, kvasinkám a plísním. Čtěte pozorně příbalový leták.

Exoderil sol.1x10ml/100mg
Naše cena:181 Kč
+
-
ks

Přípravek se používá k léčbě plísňových onemocnění kůže nebo kožních záhybů, plísňových onemocnění nehtů, kandidových onemocnění kůže, léčbě pytiriasis versicolor, zánětlivých kožních plísňových onemocnění (se svěděním i bez svědění). Čtěte pozorně příbal

Zákaznická linka (+420) 778 437 811