Dermatologie

Nejprodávanější výrobky z této kategorie
Výrobce
Řazení
LactoFeel vaginalni gel 7x5ml
Naše cena:265 Kč
Běžná cena:331 Kč
Ušetříte:20 %
+
-
ks

LactoFeel je vaginální gel s kyselinou mléčnou a glykogenem určený k: obnovení a udržení přirozené kyselosti pochvy, zmírnění abnormálního vaginálního výtoku a zápachu, léčbě příznaku bakteriální vaginózy a zabránění opakování bakteriální vaginózy.

Akce
Canespor 1x denně krém drm.crm.1x15gm 1%
Naše cena:168 Kč
+
-
ks

Přípravek je určen na plísňová a kvasinková onemocnění kůže. Čtěte pozorně příbalový leták.

Canesten krém crm.1x20g/200mg
Naše cena:145 Kč
+
-
ks

Přípravek působí proti choroboplodným houbovitým mikroorganizmům, včetně dermatofytů, kvasinek a plísní i na některé druhy bakterií. Čtěte pozorně příbalový leták.

Excipial U Hydrolotio 20mg drm.eml.200ml
Naše cena:208 Kč
+
-
ks

Přípravek je určen speciálně pro velkoplošné použití k ochraně a ošetřování citlivé nebo mírně podrážděné normální až mírně suché kůže. Čtěte pozorně příbalový leták.

Exoderil sol.1x20ml/200mg
Naše cena:256 Kč
Běžná cena:268 Kč
Ušetříte:4 %
+
-
ks

Exoderil je antimykotický, protizánětlivý kožní roztok ke kožnímu podání. Jeho léčivou složkou je naftifin. Je účinný proti houbám, kvasinkám a plísním. Má také antibakteriální účinek proti různým grampozitivním a gramnegativním organismům. Čtěte pozorně

Fungicidin LÉČIVA ung.1x10g
Naše cena:119 Kč
+
-
ks

Přípravek tlumí a zastavuje růst kvasinek a některých dalších nižších hub. Z povrchu kůže a sliznice se nevstřebává. Čtěte pozorně příbalový leták.

Exoderil crm.1x30g
Naše cena:193 Kč
Běžná cena:205 Kč
Ušetříte:6 %
+
-
ks

Přípravek patří do skupiny léčiv zvaných dermatologika, antimykotika. Exoderil je antimykotický, protizánětlivý krém ke kožnímu podání. Jeho léčivou složkou je naftifin. Je účinný proti houbám, kvasinkám a plísním. Čtěte pozorně příbalový leták.

Candibene crm.1x20g
Naše cena:75 Kč
Běžná cena:84 Kč
Ušetříte:11 %
+
-
ks

Léčivá látka přípravku, klotrimazol, je antimykotikum pro kožní podání. Tlumí růst řady choroboplodných hub, včetně dermatofytů, kvasinek a plísní. Působí i na některé druhy bakterií. Vhodné pro dospělé a děti od 2 let k léčbě infekcí kůže a nehtů. Čtěte

Exoderil crm.1x15g
Naše cena:119 Kč
Běžná cena:128 Kč
Ušetříte:7 %
+
-
ks

Přípravek Exoderil patří do skupiny léčiv zvaných dermatologika, antimykotika. Exoderil je antimykotický, protizánětlivý krém ke kožnímu podání. Jeho léčivou složkou je naftifin. Je účinný proti houbám, kvasinkám a plísním. Čtěte pozorně příbalový leták.

Exoderil sol.1x10ml/100mg
Naše cena:169 Kč
+
-
ks

Přípravek se používá k léčbě plísňových onemocnění kůže nebo kožních záhybů, plísňových onemocnění nehtů, kandidových onemocnění kůže, léčbě pytiriasis versicolor, zánětlivých kožních plísňových onemocnění (se svěděním i bez svědění). Čtěte pozorně příbal

Vagisan HydroKrém 50g
Naše cena:319 Kč
+
-
ks

Vagisan HydroKrém je určen k aplikaci do pochvy a na vnější intimní oblasti (pocit suchosti, pálení, svědění, drobná poranění a bolest při pohlavním styku, např. při nedostatku estrogenů v období klimakteria). Zcela bez hormonů. S vaginálním aplikátorem.

Clotrimazole Recordati 10mg/g crm.1x50g
Naše cena:132 Kč
+
-
ks

Přípravek je určen k léčení kožních infekcí způsobených plísněmi, kvasinkami a některými houbami, zánětu sliznice žaludu či ženských pohlavních orgánů. Čtěte pozorně příbalový leták.

KARPAL AKUT FORTE 50ml
Naše cena:209 Kč
Běžná cena:245 Kč
Ušetříte:15 %
+
-
ks

Zdravotnický prostředek k masáži při syndromu karpálního tunelu. Omezuje bolestivost ruky, zlepšuje citlivost prstů, posiluje neuroprotektivní funkci a potlačuje otoky. Rostlinné extrakty rozrazilu, přesličky, světlíku, chmele, kostivalu a arniky.

Novinka
Hydrofemin Plus vaginalni gel 75g
Naše cena:370 Kč
+
-
ks

Bezbarvý, průhledný vaginální gel téměř bez zápachu s kyselinou hyaluronovou, kyselinou mléčnou a kyselinou askorbovou, s jedním aplikátorem pro opakované použití. Hydratuje, chrání a usnadňuje přirozenou regeneraci.

Terbistad 1% krém drm.crm.1x15g
Naše cena:149 Kč
+
-
ks

Přípravek se užívá k léčbě houbovitých a kvasinkových infekcí kůže. Čtěte pozorně příbalový leták.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811