Dětské kaše

Nejprodávanější výrobky z této kategorie
Výrobce
Řazení
Hami kaše (akční 2x225g)rýž.ml.s vanil6M
Naše cena:96 Kč
Běžná cena:97 Kč
Ušetříte:1 %
+
-
ks

Potravina pro obilnou výživu určená pro kojence a malé děti od ukončeného 6. měsíce. Směs vápníku a vitamínu D pro normální růst kostí - S kojeneckým mlékem pro spokojené bříško - Bez konzervantů a barviv. Akční dvojbalení.

GA Kaše pohanková 200g
Naše cena:31 Kč
+
-
ks

Bezlepková instantní kaše, lze ji připravit snadno a rychle na sladko i na slano. Extrudovaný výrobek.

Hami kaše rýž. ml.meruňka 225g 4M 570675
Naše cena:71 Kč
+
-
ks

Potravina pro obilnou výživu určená pro kojence a malé děti od ukončeného 4. měsíce. - Směs vápníku a vitamínu D pro normální růst kostí. - S kojeneckým mlékem pro spokojené bříško. - Bez konzervantů a barviv.

Hami kaše rýž.s ban.nemléčná 180g573397
Naše cena:43 Kč
Běžná cena:44 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Potravina pro obilnou výživu určená pro kojence a malé děti od ukončeného 4. měsíce. Neobsahuje kravské mléko.

Hami kašička rýžová nemléčná 180g 573400
Naše cena:43 Kč
Běžná cena:44 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Potravina pro obilnou výživu určená pro kojence a malé děti od ukončeného 4. měsíce. S vitamínem B1 pro správné fungování nervového systému - Neobsahuje kravské mléko - Vhodná k širokému použití.

Sunarka první kašička ryžová neml.180g
Naše cena:43 Kč
+
-
ks

Potravina pro zvláštní výživu kojenců a malých děti od ukonč. 4.měsíce. Je výživná a lehce stravitelná, neobsahuje kravské mléko (vhodná pro děti s rizikem vzniku alergie na bílkovinu kravského mléka). Jednoduchá příprava s vodou či různými druhy mléka.

Nutrilon Pronutra kaše ml.ovocná 225g 6M
Naše cena:78 Kč
+
-
ks

Děťátko neustále poznává nové věci a stejně tak by mělo objevovat nové chutě. Nutrilon kaše krupicová s ovocem je vyrobená z pšeničné krupice, rýže a 5 druhů ovoce. Vyzkoušejte její svěží ovocnou chuť! Od ukončeného 6. měsíce.

Hami kaše obil.krup.ov.nemléč.180g573398
Naše cena:45 Kč
+
-
ks

Potravina pro obilnou výživu určená pro kojence a malé děti od ukončeného 6. měsíce. Neobsahuje kravské mléko.

HAMI kaše na dobr.noc s banány 225g 4M
Naše cena:71 Kč
+
-
ks

Hami rýžovo-mléčná kaše na dobrou noc s banány. Potravina pro obilnou výživu určená pro kojence a malé děti od ukončeného 4. měsíce.

Sunarka DN banánová kašička mléčná 225g
Naše cena:69 Kč
+
-
ks

Mléčná rýžová kašička na dobrou noc. Bez přid.cukru;pro děti od konce 4.měs. Obsahuje naturbalance, vyváženou kombinaci zdravé výživy a mléčné chuti. Výživná a lehce stravitelná - obsahuje mléko - výborná rozpustnost - snadná příprava, stačí přidat vodu.

Nutrilon Profutura ml.kaše rýž-kukuř225g
Naše cena:85 Kč
Běžná cena:87 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Nutrilon Profutura mléčná kaše rýžovo-kukuřičná inspirována vědou o nutričním programování ENP, pro kojencei od ukončeného 4. měsíce věku.

Hami kaše duop.rýž.ml.mal.2x225g 6M12785
Naše cena:98 Kč
+
-
ks

Potravina pro obilnou výživu určená pro kojence a malé děti od ukončeného 6. měsíce. Směs vápníku a vitamínu D pro normální růst kostí - S kojeneckým mlékem pro spokojené bříško. Bez konzervantů a barviv. Akční dvojbalení.

Sunarka DN krupicová s vanilkou ml.225g
Naše cena:72 Kč
+
-
ks

Mléčná krupicová kaše na dobrou noc. Bez přid.cukru;pro děti od konce 6.měs. Obsahuje naturbalance, vyváženou kombinaci zdravé výživy a mléčné chuti. Výživná a lehce stravitelná - obsahuje mléko - výborná rozpustnost - snadná příprava: stačí přidat vodu.

Nutrilon Allergy kaše nemléčná 250g 4M
Naše cena:85 Kč
Běžná cena:87 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Nutrilon ProExpert speciální nemléčná Allergy kaše pro děti od ukončeného 4. měsíce vhodná pro bezlepkovou dietu, vhodná při intoleranci laktózy. Neobsahuje bílkovinu kravského mléka ani sóju.

Sunarka ovocná kašička neml.s 8cer.180g
Naše cena:43 Kč
Běžná cena:44 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Potravina pro zvláštní výživu kojenců a malých děti od ukonč. 6.měsíce. Je výživná a lehce stravitelná, neobsahuje kravské mléko (vhodná pro děti s rizikem vzniku alergie na bílkovinu kravského mléka). Jednoduchá příprava s vodou či různými druhy mléka.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811