Dětské kaše

Nejprodávanější výrobky z této kategorie
Výrobce
Řazení
Sunarka vanilková kašička mléčná 225g
Naše cena:74 Kč
Běžná cena:76 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Vanilková kaše mléčná rýžová, bez přidaného cukru; pro děti od konce 4.měs. Obsahuje naturbalance, vyváženou kombinaci zdravé výživy a mléčné chuti. Výživná a lehce stravitelná - obsahuje mléko - výborná rozpustnost - snadná příprava, stačí přidat vodu.

Akce
Sunarka DN krupicová s medem ml.225g
Naše cena:71 Kč
Běžná cena:105 Kč
Ušetříte:32 %
+
-
ks

Mléčná krupicová kašička na dobrou noc; pro děti od dokončeného 6.měs. Obsahuje naturbalance, vyváženou kombinaci zdravé výživy a mléčné chuti. Výživná a lehce stravitelná - obsahuje mléko - výborná rozpustnost - snadná příprava: stačí přidat vodu.

Akce
Sunarka DN banánová kašička mléčná 225g
Naše cena:95 Kč
Běžná cena:112 Kč
Ušetříte:15 %
+
-
ks

Mléčná rýžová kašička na dobrou noc. Bez přid.cukru;pro děti od konce 4.měs. Obsahuje naturbalance, vyváženou kombinaci zdravé výživy a mléčné chuti. Výživná a lehce stravitelná - obsahuje mléko - výborná rozpustnost - snadná příprava, stačí přidat vodu.

Akce
Sunarka malinová kašička mléčná 225g
Naše cena:74 Kč
Běžná cena:79 Kč
Ušetříte:6 %
+
-
ks

Malinová kaše mléčná rýžová, bez přidaného cukru; pro děti od konce 4.měs. Obsahuje naturbalance, vyváženou kombinaci zdravé výživy a mléčné chuti. Výživná a lehce stravitelná - obsahuje mléko - výborná rozpustnost - snadná příprava, stačí přidat vodu.

Akce
Sunarka ovocná kašička mléčná 225g
Naše cena:64 Kč
Běžná cena:108 Kč
Ušetříte:41 %
+
-
ks

Ovoc.kaše mléčná s 8 cereáliemi, bez přidaného cukru; pro děti od konce 8.m. Obsahuje naturbalance, vyváženou kombinaci zdravé výživy a mléčné chuti. Výživná a lehce stravitelná - obsahuje mléko - výborná rozpustnost - snadná příprava, stačí přidat vodu.

Akce
Sunarka piškotová kašička mléčná 225g
Naše cena:70 Kč
Běžná cena:108 Kč
Ušetříte:35 %
+
-
ks

Piškotová kašička mléčná s 8 cereáliemi; pro děti od dokončeného 6.měs. Obsahuje naturbalance, vyváženou kombinaci zdravé výživy a mléčné chuti. Výživná a lehce stravitelná - obsahuje mléko - výborná rozpustnost - snadná příprava, stačí přidat vodu.

Akce
Sunar První kaše rýžová nemléčná 220g
Naše cena:73 Kč
Běžná cena:85 Kč
Ušetříte:14 %
+
-
ks

Sunar První kaše rýžová nemléčná 220g, od ukončeného 4. měsíce. První nemléčná rýžová kaše obsahuje 0 % přidaného cukru a je ideální pro zavádění příkrmů do jídelníčku dítěte.

NESTLÉ Sinlac 500g
Naše cena:361 Kč
+
-
ks

Sinlac speciální obilný příkrm - instantní rýžová kaše s korobovou moukou, vhodná jako doplněk výživy při nesnášenlivosti bílkovin kravského mléka a sojových bílkovin. S obsahem přátelských bakterií Bifidus BL. Od ukončeného 4. měsíce věku dítěte.

Sunar neml.ovoc.kaše.8cer.220g 42640220
Naše cena:81 Kč
Běžná cena:84 Kč
Ušetříte:4 %
+
-
ks

Sunar Ovocná kaše s 8 cereáliemi nemléčná 220g, od ukončeného 6. měsíce. Nemléčná ovocná kaše s 8 cereáliemi je ideální při zavádění cereálií a lepku do jídelníčku dítěte. Navíc obsahuje 0 % přidaného cukru.

Sunarka jahodová kašička mléčná 225g
Naše cena:104 Kč
+
-
ks

Jahodová kaše mléčná rýžová, bez přidaného cukru; pro děti od konce 6.měs. Obsahuje naturbalance, vyváženou kombinaci zdravé výživy a mléčné chuti. Výživná a lehce stravitelná - obsahuje mléko - výborná rozpustnost - snadná příprava, stačí přidat vodu.

Hami nemléčná kaše krupic.170g 4M 162332
Naše cena:70 Kč
+
-
ks

Hami nemléčná kaše krupicová je obilný příkrm pro kojence a malé děti od ukončeného 4. měsíce věku vždy dle doporučení pediatra, potravina pro zvláštní výživu pro kojence a malé děti.

HiPP KASE OBILNA BIO 100% ryzova 200g
Naše cena:80 Kč
+
-
ks

BIO obilná kaše - 100% rýžová od ukončeného 4. měsíce je vhodná v období přikrmování jako dokrm ke kojení nebo k počátečnímu mléku. Nemléčnou kaši připravíte velmi jednoduše - smícháním s převařenou pitnou vodou nebo s kojeneckým mlékem. Bez lepku.

Sunarka meruňková kašička mléčná 225g
Naše cena:104 Kč
+
-
ks

Meruňková kaše mléčná rýžová, bez přidaného cukru; pro děti od konce 4.měs. Obsahuje naturbalance, vyváženou kombinaci zdravé výživy a mléčné chuti. Výživná a lehce stravitelná - obsahuje mléko - výborná rozpustnost - snadná příprava, stačí přidat vodu.

Sunarka DN krupicová s vanilkou ml.225g
Naše cena:108 Kč
+
-
ks

Mléčná krupicová kaše na dobrou noc. Bez přid.cukru;pro děti od konce 6.měs. Obsahuje naturbalance, vyváženou kombinaci zdravé výživy a mléčné chuti. Výživná a lehce stravitelná - obsahuje mléko - výborná rozpustnost - snadná příprava: stačí přidat vodu.

Nutrilon Krupic.kaše,ovoce,225g 170559
Naše cena:110 Kč
+
-
ks

Potravina pro obilnou výživu, obilný příkrm určený pro kojence a malé děti od ukončeného 6. měsíce, v prášku. Obilno-mléčná kaše krupicová s ovocem GOOD NIGHT.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811