Dezinfekce předmětů a povrchů

Nejprodávanější výrobky z této kategorie
Výrobce
Řazení
Diffusil repelent Family spray 100ml
Naše cena:120 Kč
+
-
ks

Roztok s repelentními účinky na pokožku a oděv určený pro děti od 2 let. Chrání pokožku proti komárům až 6 hodin, ovádům až 5 hodin, klíšťatům až 4 hodiny nebo do umytí.

Akce
Milton sterilizační tablety 28 ks
Naše cena:115 Kč
Běžná cena:118 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Dezinfekční tablety Milton 28ks jsou určeny pro studenou dezinfekci dětských výrobků - dudlíků, lahviček, dětských talířů, příborů, kousátek atd, také pro sterilizaci pomůcek na kojení.

URGO Prevence mykoz Sprej 150ml
Naše cena:198 Kč
+
-
ks

URGO Prevence mykóz - preventivní ochrana před vznikem plísňového onemocnění nehtů a meziprstí (onychomykóza a atletická noha), aplikuje se přímo na chodidla a do bot. URGO Prevence mykóz 3 účinky v 1 - Fungicid, Antiperspirant, Deodorant.

Medicarine tbl.300 dezinf.přípravek
Naše cena:1 286 Kč
+
-
ks

Dezinfekční přípravek ve formě tablet. Komplexní řešení hygieny.

Diffusil Repellent PLUS 100ml
Naše cena:96 Kč
+
-
ks

Vysoce účinný přípravek s repelentními účinky na pokožku i oděv a obuv. Spolehlivě chrání proti komárům (i tygřím) až 6 hodin, ovádům až 5 hodin a klíšťatům až 4 hodiny. Speciálně vytvořen pro pohyb v přírodě. Účinná látka: Icaridin 16%.

NUK Mycí prostř.na láhve,savičky500ml
Naše cena:117 Kč
+
-
ks

Tekutý mycí prostředek určený na mytí výrobků pro děti. Receptura je založena na přírodní bázi, napomáhá odstranění zbytků jídla a pití na základě enzymů. Balení 500ml.

Diffusil Repellent BASIC 100ml
Naše cena:76 Kč
+
-
ks

Vysoce účinný repelentní přípravek proti komárům působí okamžitě po aplikaci a ochrání až po dobu 6 hodin nebo do umytí. Přípravek je vhodný pro děti od 2 let. Účinná látka: DEET 15procent.

Diffusil Repellent DRY 100ml
Naše cena:96 Kč
+
-
ks

Repelent v aerosolu díky novému složení zanechává příjemný pocit suchosti na pokožce. Odpuzuje komáry a klíšťata. Působí okamžitě po aplikaci a repelentní účinek na pokožce trvá až 8 hodin od aplikace nebo do umytí. Účinná látka: DEET 25%.

Sekusept Forte dezinfekce nástrojů 6 l
Naše cena:2 266 Kč
+
-
ks

Kapalný koncentrovaný dezinfekční přípravek na zdravotnické nástroje a pomůcky.

Diffusil FAMILY GEL 100ml
Naše cena:120 Kč
+
-
ks

Diffusil repelent Family gel zajišťuje efektivní ochranu pokožky proti komárům až 4 hodiny. Přípravek je dermatologicky testován, neobsahuje parfémy, konzervační látky a barviva. Vhodný pro děti od dvou let. Účinná látka: Icaridin 16%.

Bioaquanol antibakt.lih.gel 250ml lahv.
Naše cena:178 Kč
+
-
ks

Gel na ruce s antibakteriální složkou je určený k očistě rukou bez použití vody a mýdla a je vhodný ke každodennímu používání. Malé množství gelu rozetřete na pokožku rukou a nechte zaschnout. Neoplachujte.

Skinsan scrub N 200ml s aplikátorem pěny
Naše cena:197 Kč
Běžná cena:204 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Skinsan scrub N - antimikrobiální mycí a dezinfekční prostředek, který spojuje šetrné mytí s účinnou dezinfekcí. Vhodný pro použití na celé tělo i na vlasy.

Sekusept Aktiv 1.5kg-Dezin.nástrojů
Naše cena:971 Kč
+
-
ks

Sekusept aktiv - vysoce účinný čistící a dezinfekční přípravek pro nástrojovou dezinfekci včetně endoskopů.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811