Dezinfekce předmětů a povrchů

Nejprodávanější výrobky z této kategorie
Výrobce
Řazení
Diffusil repelent Family spray 100ml
Naše cena:120 Kč
+
-
ks

Roztok s repelentními účinky na pokožku a oděv určený pro děti od 2 let. Chrání pokožku proti komárům až 6 hodin, ovádům až 5 hodin, klíšťatům až 4 hodiny nebo do umytí.

Akce
Desident CaviCide 200 ml na nástroje
Naše cena:109 Kč
+
-
ks

Prostředek na čištění, dezinfekci a dekontaminaci dentálních a zdravotnických prostředků s účinkem baktericidním, viricidním, fungicidním a tuberkulocidním.

Dettol antibakteriální gel na ruce 50 ml
Naše cena:75 Kč
+
-
ks

Dettol antibakteriální gel na ruce ničí 99,9% bakterií a virů bez použití vody s biocidním účinkem po 60 sekundách.

Milton sterilizační tablety 28 ks
Naše cena:115 Kč
Běžná cena:117 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Dezinfekční tablety Milton 28ks jsou určeny pro studenou dezinfekci dětských výrobků - dudlíků, lahviček, dětských talířů, příborů, kousátek atd, také pro sterilizaci pomůcek na kojení.

Diffusil Repellent PLUS 100ml
Naše cena:96 Kč
+
-
ks

Vysoce účinný přípravek s repelentními účinky na pokožku i oděv a obuv. Spolehlivě chrání proti komárům (i tygřím) až 6 hodin, ovádům až 5 hodin a klíšťatům až 4 hodiny. Speciálně vytvořen pro pohyb v přírodě. Účinná látka: Icaridin 16%.

Medicarine tbl.300 dezinf.přípravek
Naše cena:1 286 Kč
+
-
ks

Dezinfekční přípravek ve formě tablet. Komplexní řešení hygieny.

Desident CaviCide 700ml 4731270PE
Naše cena:215 Kč
+
-
ks

Prostředek na čištění, dezinfekci a dekontaminaci dentálních a zdravotnických prostředků s účinkem baktericidním, viricidním, fungicidním a tuberkulocidním.

AQUAINT čistící voda 50ml
Naše cena:91 Kč
+
-
ks

Aquaint 100% přirozená čistící voda na ruce, pokožku apod. Univerzální ekologický čistící prostředek, který čistí a chrání přirozenou cestou. Bez alkohol a bez parfému.

Diffusil Repellent DRY 100ml
Naše cena:102 Kč
+
-
ks

Repelent v aerosolu díky novému složení zanechává příjemný pocit suchosti na pokožce. Odpuzuje komáry a klíšťata. Působí okamžitě po aplikaci a repelentní účinek na pokožce trvá až 8 hodin od aplikace nebo do umytí. Účinná látka: DEET 25%.

NUK Mycí prostř.na láhve,savičky500ml
Naše cena:117 Kč
+
-
ks

Tekutý mycí prostředek určený na mytí výrobků pro děti. Receptura je založena na přírodní bázi, napomáhá odstranění zbytků jídla a pití na základě enzymů. Balení 500ml.

Incidin Liquid 1 l rych.dezin.ploch
Naše cena:276 Kč
+
-
ks

Incidin liquid – tekutý dezinfekční přípravek na bázi alkoholů k přímému použití pro rychlou a bezpečnou dezinfekci předmětů a ploch postřikem.

Diffusil Repellent BASIC 100ml
Naše cena:76 Kč
+
-
ks

Vysoce účinný repelentní přípravek proti komárům působí okamžitě po aplikaci a ochrání až po dobu 6 hodin nebo do umytí. Přípravek je vhodný pro děti od 2 let. Účinná látka: DEET 15procent.

Incidin Rapid 6l dezinf.povrchu a ploch
Naše cena:1 681 Kč
+
-
ks

Incidin rapid - vysoce efektivní čisticí a dezinfekční přípravek pro plochy a povrchy Je to tekutý koncentrát pro čištění a dezinfekci omyvatelných ploch a povrchů v oblasti zdravotnictví, včetně operačních sálů, JIP a dialyzačních center.

Batisept gel bezbarvý 85ml
Naše cena:108 Kč
+
-
ks

Přípravek je používán v mnohých oblastech k prevenci infekcí, pro hygienickou a chirurgickou dezinfekci rukou. Mikrobiologická účinnost A, (B), T, V.

ARO Čist.gel na ruce Aloe 100ml
Naše cena:123 Kč
+
-
ks

Čistící gel na ruce je určen k rychlé očistě rukou. Díky obsahu extraktu z Aloe vera a svěžího parfému zanechává pokožku rukou ošetřenou a provoněnou.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811