DR POPOV

Nejprodávanější výrobky
Řazení
Dr.Popov Psyllium indic. rozp. vlák.200g
Naše cena:135 Kč
+
-
ks

Vláknina Psyllium Dr. Popova napomůže snadnému vyprazdňování, podporuje správný metabolismus tuků a navozuje pocit sytosti. Vyzkoušejte naše ekonomické balení, díky kterému ušetříte. Výrobek je doplňkem stravy.

Akce
Dr.Popov Psyllium indic. rozp. vlák.500g
Naše cena:270 Kč
+
-
ks

Psyllium Dr. Popova je rozpustná vláknina, která podporuje správný metabolismus tuků a navozuje pocit sytosti. Díky ekonomickému balení může Psyllium Dr. Popova vyzkoušet celá rodina. Výrobek je doplňkem stravy.

DR.POPOV Tea Tree oil 11ml
Naše cena:126 Kč
Běžná cena:130 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Olej z čajovníku australského (Tea Tree Oil) - 100% čistý olej. Při akné, plísních, ekzémech, oparech, spáleninách, po štípnutí hmyzem a při drobných rankách.

Dr.Popov Kapky byl. Kotvičník s vrb.50ml
Naše cena:79 Kč
+
-
ks

Kotvičník udržuje normální hormonální aktivitu a přispívá k funkci močového a reprodukčního systému. Vrbovka udržuje funkci prostaty.

RYOR Čaj Lymfodren 50g
Naše cena:67 Kč
Běžná cena:80 Kč
Ušetříte:16 %
+
-
ks

Čaj Lymfodren obsahuje byliny, vhodné pro pročištění lymfatického systému. Obsažený růžový ibišek podporuje činnost ledvin a odvodňuje organizmus, pampeliška a pýr přispívají ke správnému trávení,měsíček chrání buňky a tkáně před oxidativními vlivy.

DR.POPOV Psyllium zn.Psyllicol cps.120
Naše cena:191 Kč
Běžná cena:197 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Psyllium Dr. Popova je rozpustná vláknina – podporuje správný metabolismus tuků a napomáhá snadnému vyprazdňování. Praktické balení vlákniny v kapslích vám zajistí pohodlné užívání doma i na cestách. Výrobek je doplňkem stravy.

Dr.Popov Kapky byl. Lichořeř.větší 50ml
Naše cena:88 Kč
+
-
ks

Lichořeřišnice větší udržuje normální močové cesty a močový měchýř. Originální bylinné kapky, doplněk stravy.

Dr.Popov Kapky byl. Kotvičník zemní 50ml
Naše cena:88 Kč
+
-
ks

Kotvičník zemní Dr. Popova přispívá k normální činnosti pohlavních orgánů a podporuje hormonální aktivitu. Udržuje také celkovou vitalitu.

Dr.Popov Kapky bylinné Odvodnění 50ml
Naše cena:100 Kč
+
-
ks

Bylinné kapky Odvodnění obsahují byliny pro normální funkci močových cest, vylučování vody z organismu a zmírnění pocitu těžkých nohou: jalovec, ibišek, vřes, gotu kola a tužebník.

DR.POPOV Tea Tree oil 25ml
Naše cena:227 Kč
+
-
ks

Má vynikající dezinfekční, hojivé a antiseptické účinky. Uplatňuje se v kosmetických i léčivých přípravcích. Neředěný je vhodný k ošetření pokožky při akné, plísních, ekzémech, oparech, spáleninách, po štípnutí hmyzem a při drobných rankách.

DR.POPOV Migrenol Roll-on masáž.olej 6ml
Naše cena:78 Kč
Běžná cena:81 Kč
Ušetříte:4 %
+
-
ks

Migrenol roll-on - cestovní balení, je vhodný k potírání spánků, čela a zátylku při únavě, migréně, nevolnosti a bolestech hlavy. Odstraňuje únavu a uvolňuje stres. Praktické balení roll-on umožňuje rychlou a snadnou aplikaci kdykoliv je potřeba.

Dr.Popov Kapky bylinné Hubnutí 50ml
Naše cena:100 Kč
+
-
ks

Originální bylinné kapky Dr. Popova Hubnutí obsahují byliny pro kontrolu tělesné hmotnosti: pýr, maté zelené, zelený čaj a chilli. Extrakt z garcinie je vhodný k omezení chuti k jídlu. Maté udržuje normální metabolismus tuků v organismu.

Dr.Popov Psyllium Slim cps.120
Naše cena:207 Kč
+
-
ks

Psyllium Dr. Popova Slim obsahují jedinečnou kombinaci vlákniny a rostlinných extraktů, která díky svému komplexnímu složení efektivně napomáhá při hubnutí. Doplněk stravy.

DR.POPOV Tea tree oil spray 50ml
Naše cena:96 Kč
Běžná cena:99 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Bylinný balzám k regeneraci nohou a při nadměrném pocení. Skvěle působí při prasklinách kůže, únavě nohou, nadměrném pocení a zápachu chodidel - účinně je osvěžuje a regeneruje. Vhodný také k dezinfekci nohou po použití společných sprch, šaten, bazénů.

Dr.Popov Kapky byl. Kotvičník zemní100ml
Naše cena:158 Kč
+
-
ks

Kotvičník zemní přispívá k normální činnosti pohlavních orgánů a podporuje hormonální aktivitu. Udržuje také celkovou vitalitu.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811