DR POPOV

Nejprodávanější výrobky
Řazení
DR.POPOV Tea Tree oil 11ml
Naše cena:101 Kč
Běžná cena:103 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Olej z čajovníku australského (Tea Tree Oil) - 100% čistý olej. Při akné, plísních, ekzémech, oparech, spáleninách, po štípnutí hmyzem a při drobných rankách.

RYOR Čaj Lymfodren 50g
Naše cena:54 Kč
Běžná cena:55 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Čaj Lymfodren obsahuje byliny, vhodné pro pročištění lymfatického systému. Obsažený růžový ibišek podporuje činnost ledvin a odvodňuje organizmus, pampeliška a pýr přispívají ke správnému trávení,měsíček chrání buňky a tkáně před oxidativními vlivy.

DR.POPOV Psyllium indická vláknina 500g
Naše cena:216 Kč
Běžná cena:224 Kč
Ušetříte:4 %
+
-
ks

Psyllium Dr. Popova je rozpustná vláknina, která podporuje správný metabolismus tuků a navozuje pocit sytosti. Díky ekonomickému balení může Psyllium Dr. Popova vyzkoušet celá rodina. Výrobek je doplňkem stravy.

DR.POPOV Čaj byl.redukč.Otylka 20x1.5g
Naše cena:34 Kč
+
-
ks

Otylka®. Bylinný čaj při nadváze. 30 g – 20 nálevových sáčků. Doplněk stravy. Pro kontrolu hmotnosti.

DR.POPOV Caj Odkysel.a imunita 20x1,5g
Naše cena:34 Kč
+
-
ks

Bylinný čaj Odkyselení + imunita. Bylinný čaj s vilcacorou. 30 g - 20 nálevových sáčků. Doplněk stravy.

DR.POPOV Kapky Lichořeřišnice větší 50ml
Naše cena:58 Kč
+
-
ks

Lichořeřišnice větší udržuje normální močové cesty a močový měchýř. Originální bylinné kapky, doplněk stravy.

RYOR Čaj Lymfodren bylinný 20x1.5g
Naše cena:55 Kč
+
-
ks

Čaj Lymfodren obsahuje byliny, vhodné pro pročištění lymfatického systému. Obsažený růžový ibišek podporuje činnost ledvin a odvodňuje organizmus, pampeliška a pýr přispívají ke správnému trávení, měsíček chrání buňky a tkáně před oxidativními vlivy.

DR.POPOV Čaj Pražené maté 100g MEKKA
Naše cena:59 Kč
Běžná cena:61 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Povzbuzující národní nápoj Jižní Ameriky. Sypaný čaj vhodný při snižování hmotnosti. Maté je prastará jihoamerická "čarodějná" bylina, v Jižní Americe stejně proslulá jako na Východě zelený čaj nebo mandragora.

DR.POPOV Tea Tree oil 25ml
Naše cena:189 Kč
+
-
ks

Má vynikající dezinfekční, hojivé a antiseptické účinky. Uplatňuje se v kosmetických i léčivých přípravcích. Neředěný je vhodný k ošetření pokožky při akné, plísních, ekzémech, oparech, spáleninách, po štípnutí hmyzem a při drobných rankách.

DR.POPOV Psyllium indická vláknina 200g
Naše cena:102 Kč
Běžná cena:104 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Vláknina Psyllium Dr. Popova napomůže snadnému vyprazdňování, podporuje správný metabolismus tuků a navozuje pocit sytosti. Vyzkoušejte naše ekonomické balení, díky kterému ušetříte. Výrobek je doplňkem stravy.

DR.POPOV Tea tree oil spray 50ml
Naše cena:72 Kč
Běžná cena:74 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Bylinný balzám k regeneraci nohou a při nadměrném pocení. Skvěle působí při prasklinách kůže, únavě nohou, nadměrném pocení a zápachu chodidel - účinně je osvěžuje a regeneruje. Vhodný také k dezinfekci nohou po použití společných sprch, šaten, bazénů.

DR.POPOV Migrenol Roll-on masáž.olej 6ml
Naše cena:56 Kč
Běžná cena:58 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Migrenol roll-on - cestovní balení, je vhodný k potírání spánků, čela a zátylku při únavě, migréně, nevolnosti a bolestech hlavy. Odstraňuje únavu a uvolňuje stres. Praktické balení roll-on umožňuje rychlou a snadnou aplikaci kdykoliv je potřeba.

Dr. Popov Kostivalová mast s kafrem 50 ml
Naše cena:61 Kč
+
-
ks

Kostivalová mast s kafrem.

DR.POPOV Psyllium zn.Psyllicol cps.120
Naše cena:158 Kč
Běžná cena:162 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Psyllium Dr. Popova je rozpustná vláknina – podporuje správný metabolismus tuků a napomáhá snadnému vyprazdňování. Praktické balení vlákniny v kapslích vám zajistí pohodlné užívání doma i na cestách. Výrobek je doplňkem stravy.

Dr.Popov Kapky bylinné Hubnutí 50ml
Naše cena:72 Kč
+
-
ks

Originální bylinné kapky Dr. Popova Hubnutí obsahují byliny pro kontrolu tělesné hmotnosti: pýr, maté zelené, zelený čaj a chilli. Extrakt z garcinie je vhodný k omezení chuti k jídlu. Maté udržuje normální metabolismus tuků v organismu.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811