DR. DUDEK Měsíčková mast tradiční 50 ml

Obrázek DR. DUDEK Měsíčková mast tradiční 50 ml

Měsíčková mast. Celý popis

EAN: 8594019661021
Výrobce: DR DUDEK
Dostupnost: Skladem
Typ produktu: Zdravotnické prostředky
Běžná cena: 100 Kč (ušetříte 3 %)
Naše cena: 97 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Charakteristika:

  • měsíčková mast
  • na ochranu a obnovu suché, citlivé a podrážděné pleti
  • i do mrazu a k ošetření rukou po práci jako ochranný a reparační mastný krém


Použití:

  • na ochranu a obnovu suché, citlivé a podrážděné pleti i do mrazu a k ošetření rukou po práci jako ochranný a reparační mastný krém


Dávkování

 Na postižená místa podle potřeby i několikrát denně


Poznámka

Od roku 1991 vyrábí firma Dr. Dudek speciální bylinnou kosmetiku, masážní přípravky a regenerační doplňky podle osvědčených tradičních receptur a technologií výhradně z biologicky aktivních přírodních látek (sádlo,vosk, propolis, mumio, pektin, žloutek, líh, olej, voda, byliny, silice, vitamíny) a bez alergizujících chemických přísad. Výrobky jsou klinicky testovány, zdravotně schváleny, určeny též k péči o citlivou a problémovou pleť a jsou vhodné i pro alergiky, ekzematiky a děti. Mají výrazné ochranné, reparační a celkově regenerační působení a masti jsou vhodné i do mrazu. V České republice jsou dodávány do lékáren, prodejen zdravotnických potřeb, bylin a zdravé výživy a specializovaných drogerií a obchodů bud prostřednictvím velkoobchodních firem, nebo přímo výrobcem. Ve Slovenské republice je distributorem Unipharma. Výrobce poskytuje výhodné obchodní podmínky včetně slev, bezplatné poradenství a dodává zboží poštou i na dobírku.
Minimální trvanlivost oleje, mastí a krémů je 12 měsíců, tekutých balzámů 36 měsíců a kapek 18 měsíců. Masti, krémy a olej je doporučeno skladovat v teplotě 5 - 20°C. Masti a krémy jsou plněny do nezávadných plastových dvouplášťových kosmetických kelímků objemu 30 nebo 50 ml. Tekuté balzámy a olej jsou dodávány v HDPE nebo PET lahvičkách. Všechny výrobky jsou předpisově značeny. Na objednávku je možno dodat i větší balení po 500 ml.


Složení

vepřové sádlo, včelí vosk, lihový extrakt z květů měsíčku lékařského, levandulová silice, vitamin E

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811