DR.DUDEK Mumiomast 30ml

Obrázek DR.DUDEK Mumiomast 30ml

Asisjská mumiomast na suchou, citlivou pleť a drobná poranění, vhodná k celkové regeneraci a výživě suché pleti a zklidnění pokožky po slunění a při akné. Celý popis

EAN: 8594019661083
Výrobce: DR DUDEK
Dostupnost: Skladem
Typ produktu: Zdravotnické prostředky
Naše cena: 109 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Charakteristika:

  • Asisjská mumiomast na suchou, citlivou pleť a drobná poranění
  • vhodná k celkové regeneraci a výživě suché pleti a zklidnění pokožky po slunění a při akné

 

Použití:

  • na suchou, citlivou pleť a drobná poranění
  • vhodná na noc k celkové regeneraci a výživě suché pleti
  • ke zklidnění pokožky po slunění a při akné


Dávkování

Na postižená místa podle potřeby aplikovat i několikrát denně


Poznámka

Od roku 1991 vyrábí firma Dr. Dudek speciální bylinnou kosmetiku, masážní přípravky a regenerační doplňky podle osvědčených tradičních receptur a technologií výhradně z biologicky aktivních přírodních látek (sádlo,vosk, propolis, mumio, pektin, žloutek, líh, olej, voda, byliny, silice, vitaminy) a bez alergizujícich chemických přísad. Výrobky jsou klinicky testovány, zdravotně schváleny, určeny též k péči o citlivou a problémovou pleť a jsou vhodné i pro alergiky, ekzematiky a děti. Mají výrazné ochranné, reparační a celkově regenerační působení a masti jsou vhodné i do mrazu. V České republice jsou dodávány do lékáren, prodejen zdravotnických potřeb, bylin a zdravé výživy a specializovaných drogerií a obchodů buď prostřednictvím velkoobchodních firem, nebo přímo výrobcem. Ve Slovenské republice je distributorem Unipharma. Výrobce poskytuje výhodné obchodní podmínky včetně slev, bezplatné poradenství a dodává zboží poštou i na dobírku.
Minimální trvanlivost oleje, mastí a krémů je 12 měsíců, tekutých balzámů 36 měsíců a kapek 18 měsíců. Masti, krémy a olej je doporučeno skladovat v teplotě 5-20°C. Masti a krémyjsou plněny do nezávadných plastových dvouplášťových kosmetických kelímků objemu 30 nebo 50 ml.Tekuté balzámy a olej jsou dodávány v HDPE nebo PET lahvičkách. Všechny výrobky jsou předpisově značeny. Na objednávku je možno dodat i větší balení po 500 ml.


Složení

vepřové sádlo, včelí vosk, glykolový extrakt z čištěného velehorského mumia, levandulová silice, vitamin E

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811