DR.MULLER Ichthyo Care šamp.lupy 3%100ml

Obrázek DR.MULLER Ichthyo Care šamp.lupy 3%100ml

Příčinou vzniku a rozvoje lupů je porušení rovnováhy mikrobiální flóry pokožky hlavy, následované zpravidla nadprodukcí mazu a svěděním. Ichthyol působí několika mechanismy proti příčinám a nepříjemným důsledkům zvýšené lupovitosti. Celý popis

EAN: 8594009625927
Naše cena: 93 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Příčinou vzniku a rozvoje lupů je porušeni rovnováhy mikrobiální flóry pokožky hlavy, následované zpravidla nadprodukcí mazu a svěděním. Ichthyol působí několika mechanismy proti příčinám a nepříjemným důsledkům zvýšené lupovitosti. Hlavními efekty jsou omezení nadbytečné produkce mazu a výrazné snížení svědění pokožky hlavy nebo jiných částí těla. Působí však i proti baktériím a plísním.

Šampon s ichthyolem je účinný i jako podpůrný prostředek při lupénce (psoriasis) pokožky hlavy. Obsahuje složky olivového oleje a močovinu, které zabraňují vysoušeni pokožky.

Použití:
Přiměřené množství šamponu naneste na mokré vlasy a masírujte pokožku vlasové části hlavy až do vytvoření pěny. Nechte působit několik minut. Poté vlasy a pokožku důkladně opláchněte.

Pro dosažení optimálního účinku je třeba aplikovat šampon s ichtamolem 2- 3x týdně po dobu asi 4 až 6 týdnů. Po této době je vhodné pro prevenci opětovného vzniku lupů pravidelné používání šamponu s ichthamolem 1x týdně.

Účinné látky: Ichthamol, močovina, olivový olej

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811