Dr.Popov lnicová mast 50 ml

Obrázek Dr.Popov lnicová mast 50 ml

Originální mast pro pleť náchylnou k trudovitosti (pro adolescenty apod.). Celý popis

EAN: 8595058900041
Výrobce: MEKKA
Dostupnost: Skladem
Naše cena: 66 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Charakteristika:

  • originální mast propleť náchylnou k trudovitosti (pro adolescenty apod.)
  • obsažené extrakty z 5 bylin mají výborné čistící, zklidňující a regenerační účinky
  • mast je vhodná také k ošetření a promaštění pokožky při lupénce, plísních a ekzémech


Použití:

  • pro své účinky se Inicová mast nejlépe hodí k ošetření problematické pleti, např. při ošetřování akné nebo při ošetřování pleti náchylné k trudovitosti
  • mast totiž obsahuje pět bylin, které se vyznačují výbornými zklidňujícími, čisticími a regeneračními účinky
  • lnicová mast je vhodná k péči a promaštění pokožky postižené suchým ekzémem a plísní a můžete ji využít i v některých případech lupénky či svrabu
  • mast příznivě působí při ošetřování pokožky v okolí bércových vředů, hemeroidů a varixů


Dávkování

Správná aplikace mastí pomáhá zvyšovat jejich následný účinek. Před použitím masti se proto doporučuje postiženou partii omýt vodou bez mýdla a dobře vysušit. Mast se nanáší lokálně v tenké vrstvě na pokožku tak, aby neucpala póry.
Lnicovou mast používáme 2-3x denně (nebo dle aktuální potřeby), jemnou masáží ji vtíráme 2 až 3 minuty do oblasti kloubů. Díky správné aplikaci masti pomáháte zvyšovat její účinek.


Fakta

Lnicová mast neobsahuje konzervanty ani umělá barviva. Lnicovou mast doporučujeme skladovat pří teplotě 5 až 25 °C. Balení 50 ml. Vhodná kombinace: Akné tea, Psorian

Česká firma Dr. Popov s.r.o. navazuje na dlouholetou rodinnou bylinářskou tradici. Od roku 1995 nabízí širokou paletu zdravotních přírodních produktů, převážně bylinných čajů a mastí. V sortimentu výrobků nechybí ani přírodní kosmetika, potravní doplňky, bylinná mýdla a éterické oleje.
Firma Dr. Popov s.r.o. se zabývá také poradenskou činností v oblasti alternativní medicíny, zaměřenou na fytoterapii (léčba bylinami) a dietoterapii (léčba stravou).


Složení

Vepřové sádlo, včelí vosk, lnice obecná, čubet benedikt, tymián obecný, ořešák, lopuch, parfém (směs přírodních silic). (AdepsSuillus.CeraAlba, LinariaVulgaris Extract, Cnicus Benedictus Extract.Thymus Vulgaris Extract.Juglans Regia Leaf Extract, Arcitum LappaRootExtract,Parfum)


Údaje o firmě

www.drpopov.cz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811