Erekce a plodnost

Nejprodávanější výrobky z této kategorie
Výrobce
Řazení
NosiFol Forte DuoActive sáčky 30x4g
Naše cena:637 Kč
Běžná cena:826 Kč
Ušetříte:23 %
+
-
ks

NosiFol Forte DuoActive je doplněk stravy určený pro podporu plodnosti. Obsahuje myo-inositol a d-chiro-inositol v přirozeném poměru 40:1 a biologicky aktivní folát nejnovější generace Quatrefolic®.

Bestseller
Clavin tob.20+8 zdarma
Naše cena:979 Kč
Běžná cena:1 300 Kč
Ušetříte:25 %
+
-
ks

Clavin® Original je bezpečný a účinný přípravek s unikátním, chráněným složením, který má díky obsaženému tribulusu a crocusu příznivý účinek na prokrvení penisu a erekci.

VitaHarm.Zinek Forte tbl.100x25mg
Naše cena:94 Kč
Běžná cena:96 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Zinek Forte 25 mg - ekonomické balení 100 tbl. určený pro přirozenou imunitu, plodnost a reprodukci.

Zinek forte tbl.60 Naturvita
Naše cena:58 Kč
Běžná cena:59 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Zinek působí v lidském těle v řadě funkcí : přispívá k udržení normálního stavu vlasů, nehtů, pokožky a kostí, k udržení normální hladiny testosteronu a normální plodnosti.

Těhotenský test Life Light 2ks nový
Naše cena:35 Kč
+
-
ks

Kvalitní těhotenský test Life-Light je rychlý a spolehlivý těhotenský test. Zjišťuje přítomnost lidského choriového gonadotropinu (HCG), který se v těhotenství velmi brzy objeví v moči. Citlivost testu je 20mlU/ml. Balení obsahuje dva testy.

Topvet Tribulus bylinný extrakt 60 ks
Naše cena:201 Kč
Běžná cena:228 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

Zvyšuje sexuální apetit a výkonnost. Upravuje hladinu cholesterolu. Má močopudné účinky a schopnost rozpouštět některé formy močových kamenů. Urychluje spalování tuků.

Kotvičník tribulus XXL 60 kapslí
Naše cena:279 Kč
+
-
ks

Přípravek na podporu silné erekce, tělesného a sexuálního výkonu a vitality, s vysokým obsahem 350 mg standardizovaného extraktu kotvičníku zemního.

Maca extra Bio cps.120/60g
Naše cena:296 Kč
+
-
ks

Maca byla posvátná rostlina Inků používaná jako afrodisiakum a na zvýšení síly. Přirozeně přispívá ke zdavé sexuální funkci, podporuje fyzické i psychické zdraví.

Rosen Calcium Magnesium Zinek tbl.eff.20
Naše cena:57 Kč
Běžná cena:58 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Přípravek je určen pro doplnění nejdůležitějších minerálů pro správnou funkci organismu při nedostatečném příjmu potravou nebo špatným vstřebáváním.

CAPATREX 10 tobolek
Naše cena:1 467 Kč
Běžná cena:1 475 Kč
Ušetříte:1 %
+
-
ks

Přípravek určený k podpoře erekce a sexuální výkonnosti mužů. Patří mezi nejúčinnější přípravky na trhu, složený z čistě přírodních látek.

ArginMax Forte pro muže tob.90
Naše cena:1 600 Kč
Běžná cena:1 628 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

ArginMax® Forte pro muže - doplněk stravy je unikátní přípravek, který díky obsaženému tribulusu a crocusu dlouhodobě zlepšuje erekci a sexuální výkonnost. ArginMax® Forte pro muže je nejprodávanější volně prodejný přípravek s DLOUHODOBÝM ÚČINKEM.

Fertilan 60 cps.
Naše cena:590 Kč
Běžná cena:600 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Doplněk stravy FERTILAN je preparát s vhodným složením, který udržuje tvorbu spermií a plodnost u mužů.

CAPATREX 1 tobolka
Naše cena:163 Kč
Běžná cena:168 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Přípravek určený k podpoře erekce a sexuální výkonnosti mužů. Patří mezi nejúčinnější přípravky na trhu, složený z čistě přírodních látek.

TOPVET Goji berry sirup - farmářský 320g
Naše cena:116 Kč
Běžná cena:132 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

Kustovnice je doporučovaná k posílení sexuální výkonosti a plodnosti. Je vhodnou podporou pro srdce a krevní oběh, imunitní systém, játra a ke zlepšení zraku. Kustovnice pomáhá upravovat hladinu krevního cukru a kontrolovat chuť k jídlu.

ARO Sibiřský ženšen eleut.byl.kapky 50ml
Naše cena:196 Kč
Běžná cena:200 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Sibiřský ženšen je vhodný pro zvýšení tělesné a duševní kondice i pro dobrou náladu. Podporuje organismus při překonávání únavy a dlouhodobé tělesné zátěži, při rekonvalescenci. Podporuje fyzický výkon a erekci.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811