Eucerin Sun Mléko op. Photoaging SPF50 150 ml

Obrázek Eucerin Sun Mléko op. Photoaging SPF50 150 ml

Eucerin Sun Mléko op. Photoaging SPF50 150 ml Celý popis

EAN: 4005800191343
Běžná cena: 440 Kč (ušetříte 28 %)
Naše cena: 318 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Tělové opalovací mléko, které chrání před fotostárnutím

Vynikající tělové opalovací mléko s technologií "Proti skvrnám po vyprání"*. Pro všechny typy pokožky. Pomáhá předcházet předčasnému stárnutí pokožky vlivem slunečního záření (photoaging - fotostárnutí) a viditelně redukuje známky stárnutí pokožky.

Technologie Advanced Spectral Technology značky Eucerin poskytuje vysoký ochranný faktor před UVA/UVB zářením i ochranu před vysokoenergetickým viditelným světlem (HEVIS). Tento opalovací přípravek také podporuje kůži vlastní mechanizmy reparace DNA, zatímco kyselina hyaluronová redukuje známky stárnutí pokožky.

UV záření je hlavní příčinou poškození pokožky vlivem slunečního záření, ale též vysokoenergetické viditelné světlo (HEVIS) vede k tvorbě volných radikálů, které ještě víc zatěžují pokožku.

Eucerin Extra lehké mléko na opalování Photoaging Control SPF 30 je opalovací tělové mléko vhodné pro všechny typy pokožky, včetně té citlivé. Technologie Advanced Spectral Technology kombinuje širokospektrální a fotostabilní UVA/UVB filtry(1) poskytující vysoký stupeň ochrany před UV zářením s licochalconem A pro neutralizaci volných radikálů vyvolaných UVA zářením a vysokoenergetickým viditelným světlem (HEVIS).

Toto opalovací mléko obsahuje též kyselinu glycyrrhetinovou, která podporuje kůži vlastní mechanizmy reparace DNA, a kyselinu hyaluronovou s krátkým a dlouhým řetězcem, která viditelně redukuje známky stárnutí pokožky v oblasti krku, dekoltu, paží a ramen.

Extra lehké opalovací tělové mléko se okamžitě vstřebává a pokožka je po něm hladší a svěží. Je voděodolné a obsahuje technologii "Proti skvrnám po vyprání"*.

Pro přípravek Eucerin Extra lehké mléko na opalování Photoaging Control SPF 30 bylo klinicky i dermatologicky prokázáno, že je vhodný pro citlivou pokožku. * Skvrny od opalovacích krémů jsou po vyprání méně viditelné. 1 Vyhovuje vysokým standardům, které klade Cosmetics Europe na ochranu před UVA a UVB zářením. Ochrana před zářením UVA je vyšší než požaduje EU.

Klinické studie

Klinické a dermatologické studie potvrzují velmi dobrou kožní snášenlivost i u citlivé pokožky.

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811