Extr.mumiyo tbl.10

Obrázek Extr.mumiyo tbl.10

Doplněk stravy s podpůrnými účinky na zvýšení odolnosti a celkové životaschopnosti, cílenou výživu oslabených osob, posílení, regeneraci, dosažení dlouhověkosti a harmonie těla a ducha. "Mumio" je slovo řeckého původu a znamená "zachovávající tělo". Celý popis

EAN: 8595051700037
Výrobce: BEYISH
Dostupnost: Nedostupné
Naše cena: 43 Kč
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Doplněk stravy s podpůrnými účinky na zvýšení odolnosti a celkové životaschopnosti, cílenou výživu oslabených osob, posílení, regeneraci, dosažení dlouhověkosti a harmonietěla a ducha.

Tablety se užívají 1x - 2x denně (vždy denní dávka nebo její polovina), ráno před jídlem (asi 30 minut) a večer po večeři (nejdříve 2 hodiny). Tabletu nebo její část polkneme a zapijeme nealkoholickým nápojem (nejlépe čajem). Tablety lze též rozpustit v ústech, v teplé tekutině (vodě, čaji, mléce s medem) apod.

Po otevření obalu uchovejte v chladu. Tabletu rozpuštěnou v tekutině spotřebujte ihned.

Dávkování: 
Pro dospělé do 70 kg 1 tableta, do 80 kg 1.5 tablety, od 80 kg výše 2 tablety; pro děti od 3 let 1 /4 tablety. Od 8 let 1/2tablety, od 14 let 1 tableta.

Doba užívání: 10-30 dní. Opakovaně lze tablety užívat po přestávce 10 - 30 dní.

Tablety obsahují vysoce očištěné, vysušené a koncentrované mumio ARKHAR-TASH, což je unikátní látka vznikající z rostlin a minerálů, které se vlivem geologických faktorů v podmínkách asijských velehor mumifikují po staletí (přes 1000 let). Díky přidání schválených potravinářských složek výrobce zvládl lisování tablet ideální kvality. Díky tomu již mumio není poškozováno horkem při vstřikování a navíc již neobsahuje vodu. Odstranění vody zvyšuje množství čistého mumia v tabletách a brání změnám jeho jakosti v důsledku jeho delšího skladování. Dokonalým vysušením mumia do práškového stavu při šetrné teplotě se jeho barva mění na světle hnědou, což ještě umocňuje použití bílých potravinářských složek v tabletách. Od tepla rukou či od vlhkosti však tablety rychle hnědnou a získávají charakteristickou vůni mumia. ARKHAR-TASH a EXTRACTUM MUMIYO jsou registrované ochranné známky. Jejich zneužití na obalech napodobenin porušuje zákon.

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811