FAMAR

Nejprodávanější výrobky
Řazení
Panadol Extra Rapide por.tbl.eff.12x500m
Naše cena:74 Kč
+
-
ks

Panadol Extra Rapide obsahuje kombinaci dvou léčivých látek, která je účinná proti bolesti a horečce - paracetamol a kofein. Zajišťuje úlevu od bolesti a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu; zmírňuje únavu. Přípravek není určen pro děti mladší 12 let. Čtěte

Calgel orm.gel  1x10g
Naše cena:96 Kč
Běžná cena:102 Kč
Ušetříte:6 %
+
-
ks

Calgel je určen ke zmírnění bolesti způsobené prořezáváním zubů, ke zklidnění bolestivých dásní dítěte. Calgel má rovněž mírné antiseptické účinky. Přípravek Calgel je určen kojencům od 5 měsíců. Čtěte pozorně příbalový leták.

Brufen 400 por.tbl.30x400 mg
Naše cena:60 Kč
+
-
ks

Brufen se užívá k symptomatické léčbě revmatoidní artritidy, včetně Stillovy nemoci, juvenilní idiopatické artritidy, ankylozující spondylitidy a jiných séronegativních spondylartritid a osteoartrózy. Je rovněž indikován k léčbě bolestí svalů a kloubů. Čt

VoltaTherm hřej.nápl.na bolest zad 5ks
Naše cena:246 Kč
+
-
ks

Lokální symptomatická a krátkodobá léčba bolesti při akutním namožení, podvrtnutí nebo pohmoždění končetin po tupém poranění, např. poranění při sportu, u dospělých a dospívajících od 12 let.

Niquitin Clear 14mg 14mg/24h tdr.emp.7
Naše cena:454 Kč
+
-
ks

Přípravek k odvykání kouření, obsahuje nikotin, na který jsou kuřáci zvyklí z cigaret. Tento typ léčby se nazývá nikotinová substituční terapie. Čtěte pozorně příbalový leták.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811