FERROCENTO PharmaSuisse 30 tablet

Obrázek FERROCENTO PharmaSuisse 30 tablet

Jedinečný systém přísunu železa do organismu. Obsahuje patentovanou látku SunActive® Fe, vyrobenou pomocí nanotechnologií, které umožnily vyvinout přípravek s vynikajícím vstřebáváním a bez nežádoucích vedlejších účinků Celý popis

EAN: 8594158170026
Běžná cena: 170 Kč (ušetříte 31 %)
Naše cena: 118 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Obsahuje mikroenkapsulované železo SunActive® Fe. Mikroenkapsulace železitých částic se provádí pomocí patentovaného procesu, kdy jsou mikročástice (až 20x menší než u jiných běžně používaných přípravků) rozptýleny a dostávají emulzní obal, který brání dráždění žaludku, nepříjemné chuti a železitému zápachu.

Mikronizace umožní snadný přechod velmi malých částic přes střevní stěnu. Železo má v organismu mnoho nezastupitelných funkcí: přispívá k normálnímu energetickému metabolismu přispívá k normálním rozpoznávacím funkcím přispívá k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu přispívá k normálnímu přenosu kyslíku v těle přispívá k normální funkci imunitního systému přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání podílí se na procesu dělení buněk.

Nedostatek železa může nastat v případech: těhotenství nevyvážené stravy (např. u vegetariánů) redukční diety poruchy vstřebávání železa silného krvácení při menstruaci interakce některých léků

SLOŽENÍ V 1 TABLETĚ % DDD* v dávce (1 tbl.) Železo 15 mg 107 *DDD – doporučená denní dávka

Balení obsahuje 30 tablet.

Dávkování: 1 tableta denně, nejlépe mimo jídlo.

Upozornění: Není určeno pro děti do 3 let. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte na suchém chladném místě mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

NEOBSAHUJE LEPEK ANI GENETICKY UPRAVENÉ LÁTKY

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811