Fytofontana Stem Cells Pigment Emulsion 30 ml

Obrázek Fytofontana Stem Cells Pigment Emulsion 30 ml

Fytofontana Stem Cells Pigment Emulsion je emulze s kmenovými buňkami na zesvětlení pigmentace - SPF 25. Celý popis

EAN: 7640119233079
Dostupnost: Skladem
Typ produktu: Kosmetika
Běžná cena: 878 Kč (ušetříte 8 %)
Naše cena: 805 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Popis

Přípravek cíleně a velmi šetrně působí na poruchy pigmentace a na celkovou obnovu pokožky. Účinně zesvětluje silně pigmentovanou pokožku tváře, vyrovnává tón pleti a podporuje zmírnění vrásek. Pro zesvětlení pokožky se doporučuje aplikovat na celou tvář a krk. Pro řešení lokálních pigmentových skvrn, se aplikuje pouze lokálně. Přidaná kombinace výtažku rostliny Punarnava (Boerhavia diffusa) a biotechnologického oligopeptidu-34 má několikanásobný synergický bělící účinek díky několika biochemickým procesům.
Ke zmírnění mimických vrásek jsou v přípravku zkombinovány účinné látky z kmenových buněk a peptidy s intenzivním účinkem proti vráskám. Peptidy mají obdobný účinek jako botulotoxinové injekce, zmírňují stahování svalů a tím snižují výskyt mimických vrásek.

 

Dávkování a způsob užití

Přípravek je určen pro denní použití, protože obsahuje SPF 25.

Pro dosažení viditelných výsledků používejte po dobu alespoň 60 dní následující kombinaci přípravků: na čištění pokožky používejte Fytofontana Stem Cells Pigment, dvoufázový roztok s kmenovými buňkami ráno a večer, následně naneste ráno emulzi s ochranným faktorem Fytofontana Stem Cells Pigment na ochranu pleti před škodlivými vlivy slunečního záření. Pro dosažení intenzivnějšího účinku kombinujte s přípravkem Fytofontana Stem Cells Pigment sérum s kmenovými buňkami po večerní hygieně.

 

Složení

Účinné látky jsou TrioStem3 Complex, Oligopeptid-34, výtažek Boerhavia diffusa (Punarnava), Peptidy proti vráskám (Acetyl-hexapeptid a heptapeptid). Mezi další účinné látky patří Tripeptid-10 Citrullin, Tripeptid-1, Pseudoalteromonas Antartica fermentovaný extrakt, kyselina hyaluronová v lipozomové formě, DMAE.

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811