Gely, krémy, masti

Nejprodávanější výrobky z této kategorie
Výrobce
Řazení
LactoFeel vaginalni gel 7x5ml
Naše cena:265 Kč
Běžná cena:331 Kč
Ušetříte:20 %
+
-
ks

LactoFeel je vaginální gel s kyselinou mléčnou a glykogenem určený k: obnovení a udržení přirozené kyselosti pochvy, zmírnění abnormálního vaginálního výtoku a zápachu, léčbě příznaku bakteriální vaginózy a zabránění opakování bakteriální vaginózy.

Akce
Excipial U Hydrolotio 20mg drm.eml.200ml
Naše cena:208 Kč
+
-
ks

Přípravek je určen speciálně pro velkoplošné použití k ochraně a ošetřování citlivé nebo mírně podrážděné normální až mírně suché kůže. Čtěte pozorně příbalový leták.

Vagisan HydroKrém 50g
Naše cena:319 Kč
+
-
ks

Vagisan HydroKrém je určen k aplikaci do pochvy a na vnější intimní oblasti (pocit suchosti, pálení, svědění, drobná poranění a bolest při pohlavním styku, např. při nedostatku estrogenů v období klimakteria). Zcela bez hormonů. S vaginálním aplikátorem.

KARPAL AKUT FORTE 50ml
Naše cena:209 Kč
Běžná cena:245 Kč
Ušetříte:15 %
+
-
ks

Zdravotnický prostředek k masáži při syndromu karpálního tunelu. Omezuje bolestivost ruky, zlepšuje citlivost prstů, posiluje neuroprotektivní funkci a potlačuje otoky. Rostlinné extrakty rozrazilu, přesličky, světlíku, chmele, kostivalu a arniky.

Novinka
Hydrofemin Plus vaginalni gel 75g
Naše cena:370 Kč
+
-
ks

Bezbarvý, průhledný vaginální gel téměř bez zápachu s kyselinou hyaluronovou, kyselinou mléčnou a kyselinou askorbovou, s jedním aplikátorem pro opakované použití. Hydratuje, chrání a usnadňuje přirozenou regeneraci.

URGO Filmogel Afty 6 ml NOVÝ
Naše cena:299 Kč
+
-
ks

Speciální technologie Filmogelu - na ošetření aft a drobných poranění dutiny ústní, chrání až 4 hodiny. Vytváří na aftě ochranný film - chrání aftu před vnějšími vlivy (jídlo, pití), tudíž efektivně chrání před bolestí. Zároveň napomáhá hojení.

EUCERIN SUN Actinic Contr.MD SPF100 80ml
Naše cena:743 Kč
Běžná cena:789 Kč
Ušetříte:6 %
+
-
ks

Velmi vysoká UVA/UVB ochrana emulze. Zdravotnický prostředek vyvinutý speciálně pro prevenci aktinické keratózy.

Cannaderm Hemox gel na hemoroidy 40 g
Naše cena:173 Kč
+
-
ks

Hemox je inovativní zdravotnický prostředek určený k léčbě hemoroidů. Rychle ulevuje od bolesti, tlumí zánět a omezuje krvácení. Svým komplexním složením a mechanizmy účinku zkracuje dobu obtíží a urychluje regeneraci konečníku.

Hydrofemin Plus vaginální gel 7x5g
Naše cena:286 Kč
+
-
ks

Bezbarvý, průhledný vaginální gel téměř bez zápachu s kyselinou hyaluronovou, kyselinou mléčnou a kyselinou askorbovou, se sedmi aplikátory pro jednorázové použití. Hydratuje, chrání, obnovuje kyselé vaginální pH a usnadňuje regeneraci.

Cannaderm Mycosin krem proti plisnim 30g
Naše cena:168 Kč
+
-
ks

Cannaderm Mycosin krém proti plísním je zdravotnický prostředek ve formě emulzního krému, který v místě aplikace na povrchu kůže vytváří nepříznivé prostředí pro růst a množení kožních plísní a baktérií.

Hemagel NEW 30g
Naše cena:669 Kč
+
-
ks

Hydrofilní gel k ošetření povrchových poranění kůže jako jsou odřeniny, popáleniny, řezné rány a drobná poranění. Hemagel je vyvinutý Ústavem Makromolekulární chemie AV ČR.

Canesbalance vaginalni kulicky 7ks
Naše cena:301 Kč
+
-
ks

Vaginální kuličky na léčbu příznaků bakteriální vaginozy. Účinná úleva od nepříjemných příznaků. Obnovuje rovnováhu vaginálního pH. Zmírňuje zápach a výtok.

Bionect Plus krém 25g
Naše cena:127 Kč
+
-
ks

Bionect krém je přípravek obsahující kyselinu hyaluronovou. Je určen k léčbě kožních lézí s vysokým rizikem infekce, k pokrytí akutních a chronických ran (popáleniny, vaskulární a metabolické vředy, otlaky) a poskytnutí vlhkého prostředí bez mikrobů.

Naranyl gel 15 g
Naše cena:187 Kč
+
-
ks

Vytváří přirozenou ochrannou bio-bariéru, která neštípe a nepálí. Vytvořením ochranného filmu udržuje ránu mikrobiálně čistou, stimuluje fyziologické procesy hojení, omezuje zánět, urychluje zacelení rány, minimalizuje tvorbu jizev.

FAVEA Liporal krém 10g
Naše cena:190 Kč
+
-
ks

Liporal je krém na opary s hyaluronátem a nukleotidy. Vytváří ochranný a ošetřující film s UV filtrem.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811