Genial Light

Obrázek Antidepresivní a relaxační terapie Lanaform Genial Light

Světelná antidepresivní a relaxační terapie Lanaform Genial Light. Celý popis

EAN: 5410984672202
Výrobce: Lanaform
Dostupnost: Nedostupné
Naše cena: 2 390 Kč
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Světelná antidepresivní a relaxační terapie Lanaform Genial Light. Nahrazuje přírodní sluneční světlo. Světlo pro terapii je přístroj k léčbě světelnou terapií. Má efektní a praktický význam pro vaši koncentraci díky nahrazení přirozeného denního světla. Světlo pro terapii – Genial Light má 2 zářivky, které vyzařují lehké bílé světlo, které je velmi efektivní pro světelnou terapii. Použití této terapie je velmi vhodné, nezabírá příliš času potřebného ke světelné terapii. Ke světelné terapii stačí pouze 1 hodina.

Světlo pro terapii – Genial Light má velmi vysokou svítivost (přibližně 10 000 luxů), která simuluje svit slunce a je bez jakéhokoliv škodlivého infra záření nebo UV záření. Moderní design je vhodný jak pro domácí tak i pro kancelářské použití. Světlo pro terapii můžete použít při jakékoliv vhodné chvíli, jako je čtení, psaní, telefonování, dívání na televizi, práci v kanceláři, odpočívání atd. Světelná terapie má pozitivní účinky na vaši náladu.

Pokud pravidelně používáte světlo pro terapii Genial Light, znamená to, že můžete čerpat sluneční záření a energii kdykoliv, i když je špatné počasí, podzim nebo zima.

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811