GLAXOSMITHKLINE

Nejprodávanější výrobky
Řazení
Driclor sol.20ml roll-on
Naše cena:402 Kč
Běžná cena:415 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Driclor - nejúspěšnější prostředek proti pocení - je používán především proti pocení v podpaží, rukou a nohou. Je ale možné ho použít i na jiné části těla.

Akce
Parodontax Extra 300ml 0.2% ústní voda
Naše cena:197 Kč
Běžná cena:205 Kč
Ušetříte:4 %
+
-
ks

Stomatologikum, antiseptikum, dezinficiens. Léčivá látka chlorhexidin digluconas 0,2g. Ústní voda Parodontax Extra je antibakteriální roztok, který zastavuje tvorbu zubního povlaku.

Corsodyl ústní voda 0.1% 200ml
Naše cena:137 Kč
Běžná cena:140 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Ústní voda napomáhá odstranění zubního plaku, jenž je hlavní příčinou vzniku zubního kazu, zánětu dásní a paradentozy.

Parodontax Extra Fresh zubní pasta 75ml
Naše cena:116 Kč
Běžná cena:130 Kč
Ušetříte:11 %
+
-
ks

Zubní pasta Parodontax extra fresh - Napomáhá zastavit krvácení dásní. Parodontax čistí zuby a odstraňuje zubní plak, a tím pomáhá zastavovat krvácení dásní. Má svěží chuť. Obsahuje fluorid, který předchází tvorbě zubního kazu.

Sensodyne expandující zubní nit 30m
Naše cena:103 Kč
Běžná cena:105 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Dentální nit pro dokonalou ústní hygienu, pro těžko dostupná místa mezi zuby. Používáním zubní nitě vyčistíte až 40% zubních prostor, do kterých nedosáhnete kartáčkem.

Sensodyne Repair & Protect 75ml
Naše cena:165 Kč
+
-
ks

Sensodyne Repair&Protect je zubní pasta s klinicky ověřenou úlevou od bolesti a poskytující každodenní ochranu citlivých zubů. Díky unikátnímu složení s klinicky ověřeným účinkem pomáhá regenerovat obnažený zubní krček.

Parodontax bez fluoru 75ml Classic
Naše cena:116 Kč
+
-
ks

Zubní pasta působící proti krvácení dásní a paradontóze. Obsahuje výtažky z bylin a bikarbonát sodný. Brání tvorbě zubního povlaku a chrání dásně.

Voltaren Emulgel 10mg/g gel 150g II CZ
Naše cena:317 Kč
Běžná cena:331 Kč
Ušetříte:4 %
+
-
ks

Voltaren Emulgel působí přímo v místě bolesti trojím účinkem: uleví od bolesti, tlumí zánět a zmenšuje otok. Čtěte pozorně příbalový leták.

Voltaren Forte 20mg/g gel 180g IIB CZ
Naše cena:537 Kč
Běžná cena:564 Kč
Ušetříte:5 %
+
-
ks

Analgetikum ve formě gelu s účinkem proti bolesti až na 24 hodin při aplikaci 2x denně ráno a večer. Tlumí bolest zad, svalů a kloubů, působí proti zánětu. Snadno otevíratelný uzávěr. Čtěte pozorně příbalový leták.

Parodontax Whitening zubní pasta 75ml
Naše cena:125 Kč
+
-
ks

Krvácení dásní je jedním z projevů zánětu dásní, a pokud není léčeno, může vést k vypadávání zubů. Pravidelné používání zubní pasty Parodontax Whitening pomáhá předcházet krvácení dásní. Zároveň šetrně odstraňuje zabarvení zubů.

Corsodyl 1% gel stm.gel 1x50g
Naše cena:288 Kč
Běžná cena:311 Kč
Ušetříte:7 %
+
-
ks

Léčivá látka chlorhexidin obsažená v přípravku Corsodyl působí proti široké škále bakterií, proti kvasinkám, některým plísním a virům, které způsobují infekční onemocnění a záněty v dutině ústní. Čtěte pozorně příbalový leták.

Odol Stoma Paradentol 75ml
Naše cena:44 Kč
Běžná cena:45 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Odol Stoma Paradentol je zubní pasta, která při pravidelném čištění zubů pomáhá odstraňovat škodlivý zubní plak a pomáhá chránit před vznikem parodontózy.

Sensodyne Pronamel zub.pasta Junior 50ml
Naše cena:69 Kč
Běžná cena:70 Kč
Ušetříte:1 %
+
-
ks

Zubní pasta Senzodyne ProNamel Junior byla speciálně vyrobna pro ochranu zubní skloviny dětí před zubní erozí. Pomáhá chránit zubní sklovinu před kyselinami obsaženými v potravinách a před zubním kazem. Má příjemnou chuť máty. Pro děti od 6ti let.

Sensodyne Repair Protect Whitening 75g
Naše cena:165 Kč
+
-
ks

Sensodyne REPAIR & PROTECT WHITENING obsahuje NOVAMIN®. Díky unikátnímu složení s klinicky ověřeným účinkem pomáhá regenerovat obnažený zubní krček a předchází tak bolestivé citlivosti zubů. Navrací zubům jejich přirozenou bělost.

Voltaren Forte 20mg/g gel 50g CZ
Naše cena:238 Kč
Běžná cena:251 Kč
Ušetříte:5 %
+
-
ks

Analgetikum ve formě gelu s účinkem proti bolesti až na 24 hodin při aplikaci 2x denně ráno a večer. Tlumí bolest zad, svalů a kloubů, působí proti zánětu. Snadno otevíratelný uzávěr. Čtěte pozorně příbalový leták.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811