Gynekologické potíže

Nejprodávanější výrobky z této kategorie
Výrobce
Řazení
Cicatridina poševní čípky 10x2g
Naše cena:308 Kč
Běžná cena:399 Kč
Ušetříte:23 %
+
-
ks

Nehormonální přípravek pro urychlení hojení reepitelizaci a zmírnění suchosti vaginální sliznice a děl. čípku po mykózách, infekci, konizaci, porodu.

Akce
Ginexid gynekologická čistící pěna 150ml
Naše cena:306 Kč
Běžná cena:369 Kč
Ušetříte:17 %
+
-
ks

Ginexid® gynekologická čisticí pěna s pH 4,5 se indikuje pro každodenní intimní hygienu i při přítomnosti patologických stavů (bakteriální a kvasinkové záněty vnějších rodidel) a/nebo ve spojení se specifickými léčbami.

Akce
CLOGIN vaginální výplach 5x 100 ml
Naše cena:429 Kč
Běžná cena:499 Kč
Ušetříte:14 %
+
-
ks

CLOGIN je vaginální roztok s pH 4,5 určený pro vaginální výplach. Obsahuje kyselinu boritou, výtažek z čajovníku australského (Tea tree) a gel z Aloe vera.

Akce
Vitagyn C-vaginální krém s kys.pH 30g
Naše cena:388 Kč
+
-
ks

Pomocný prostředek při léčbě a prevenci bakteriálních vaginóz a recidivujících infekcí močových cest. Použití je obzvláště prospěšné u recidiv a po léčbě antibiotiky. Podporuje růst přirozené laktobacilové flóry a to i během těhotenství.

Akce
Canesten Gyn Combi Pack vag.tbl.1+drm.cr
Naše cena:233 Kč
Běžná cena:309 Kč
Ušetříte:25 %
+
-
ks

Používá se k léčbě gynekologických zánětů způsobených houbovitými mikroorganizmy, kvasinkami a plísněmi. Působí proti Trichomonas vaginalis, infekcím pochvy způsobeným grampozitivními mikroby (Bacteroides, Gardnerella vaginalis). Čtěte pozorně příbalový l

Akce
Blokurima 2g D-manózy sáčky 30x4g
Naše cena:339 Kč
Běžná cena:399 Kč
Ušetříte:15 %
+
-
ks

D - manóza k péči o močové cesty vhodná nejen pro pacienty trpící na problémy s močovým ústrojím, ale vhodná rovněž pro těhotné ženy.

GYNIMUN dual protect cps.30
Naše cena:225 Kč
Běžná cena:260 Kč
Ušetříte:13 %
+
-
ks

GYNIMUN DUAL PROTECT obsahuje tři vybrané patentované kmeny humánních laktobacilů, které pomáhají obnovit harmonii přirozené střevní a vaginální mikroflóry. Podporuje léčbu bakteriální vaginózy a předchází jí. Obnovuje a udržuje zdravou vaginální flóru.

DeflaGyn vaginální gel 150 ml + 2 aplikátory
Naše cena:989 Kč
Běžná cena:1 351 Kč
Ušetříte:27 %
+
-
ks

Vaginální gel na podporu remise po nejasných cervikálních stěrech (cervikální eroze/ASC-US, ASC-H, LSIL, HSIL / PAP III, PAP IIID).

zdarma
PROKTIS-M čistící pěna 150ml
Naše cena:271 Kč
Běžná cena:349 Kč
Ušetříte:22 %
+
-
ks

Čisticí prostředek se zklidňujícím, zvláčňujícím a chladicím účinkem pro každodenní hygienu perianální sliznice.

Gynimun Rapid 10 vaginálních čípků
Naše cena:219 Kč
Běžná cena:287 Kč
Ušetříte:24 %
+
-
ks

Pomáhá udržovat přirozenou obranyschopnost vaginy, podporuje zotavení vaginální mikroóry. Působí proti vaginální suchosti. Podporuje přirozené zotavení vulvovaginálního ekosystému. Pomáhá snižovat vaginální pH.

Jenamazol 2% vag.crm.20g aplik.
Naše cena:128 Kč
+
-
ks

Přípravek je určen na vaginální mykózy nebo záněty pochvy, poševní výtok podmíněný kvasinkovou infekcí, zánět vulvy či žaludu atd. Čtěte pozorně příbalový leták.

Ginexid vaginální výplach 3x100 ml
Naše cena:234 Kč
Běžná cena:248 Kč
Ušetříte:6 %
+
-
ks

Vaginální výplach GINEXID snižuje svědění, pálení, bolest a podráždění při infekcích a zánětech pochvy a zevního genitálu (vulvovaginitis).

Clotrimazol AL 200 tbl.vag.3x200mg+apli.
Naše cena:108 Kč
+
-
ks

Vaginální výtok vyvolaný mykotickou infekcí (často Candidou), zánět pochvy vyvolaný plísněmi a/nebo Trichomonas (pouze jako pomocná léčba při současně probíhající mykotické infekci), superinfekce způsobené bakteriemi citlivými na klotrimazol. Čtěte pozorn

Pharmatex glo.vag.10x18,9mg
Naše cena:296 Kč
+
-
ks

Přípravek slouží jako lokální antikoncepce určená k ochraně před početím. Čtěte pozorně příbalový leták.

Ginexid vaginální čípky 10x2 g
Naše cena:357 Kč
Běžná cena:369 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Vaginální čípky GINEXID® se indikují k ženské intimní hygieně pro svůj zklidňující, ochranný a rovnováhu opět nastolující účinek. Spojení látek přírodního původu pomáhá předcházet a nebo omezovat poševní zánětlivé stavy.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811