Hedrin roztok spray 100 ml

Obrázek Hedrin roztok spray 100 ml

Aktuální řešení odstranění vší. Umožňuje jednoduchý a pohodlný způsob aplikace přípravku. Mechanický rozprašovač pomáhá snadno nanést Hedrin® roztok spray na hlavu a vlasy, včetně těžko dostupných míst.Tento výrobek může použít celá rodina. Celý popis

EAN: 5011309562415
Běžná cena: 229 Kč (ušetříte 2 %)
Naše cena: 224 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Užití

Hedrin roztok spray umožňuje jednoduchý a pohodlný způsob aplikace přípravku. Mechanický rozprašovač pomáhá snadno nanést Hedrin roztok spray na hlavu a vlasy, včetně těžko dostupných míst. Jedná se roztok, který je vysoce účinný proti vším a jejich vajíčkům.
Tento výrobek může použít celá rodina, aniž by navštívila lékaře, nicméně pro dosažení úspěchuje potřeba opatrnosti.

Návod k použití:

Hedrin roztok spray je připraven k použití po odstranění snímatelné barevné bezpečnostní pojistky pod jeho rozstříkovačem. (=ochrana proti náhodnému úniku obsahu)

  • Ramena si přikryjte ručníkem. Držte sprej asi 10 cm od vlasů; opatrně a rovnoměrně aplikujte dostačné množství roztoku na suché vlasy tak, aby jím pokožka i vlasy byly zcela kompletně pokryty a vlasy nasyceny. Buďte opatrní, nestříkejte sprej do očí a obličeje, nevdechnětejej.
  • Rozetřete roztok prsty nebo obyčejným hřebenem od kořínků vlasů ke koncům. Nechte vlasy přirozeně uschnout.
  • Nechte působit na vlasech nejméně 8 hodin nebo přes noc. Poté vlasy umyjte normálním šamponem, důkladně je opláchněte vodou a usušte.
  • Je důležité tento postup s Hedrin® roztok spray opakovat po sedmi dnech, aby se tak odstranily případné další v mezičase vylíhnuté vši. Neopakování tohoto procesu může být důvodem selhání kúry a recidivy

Dávkování

Aplikujte dostačné množství roztoku na suché vlasy tak, aby jím pokožka i vlasy byly zcela kompletně pokryty a vlasy nasyceny.

Příznaky

Hedrin® roztok spray je vhodný k odstranění vší a jejich vajíček jak u dospělých, tak u dětí starších šesti měsíců. 

Složení

Obsahuje dimeticone 4% w/w; dimeticone není chemický jed, ale účinně ničí vši na základě fyzikálního procesu. Další složkou je Cyclomethicone 5.
Cyclomethicane 5, je nosná složka, která se po skončení účinku přípravku odpaří. 

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811