Heliocare 360⁰ Pediatrics Transparent spray SPF 50+

Obrázek Heliocare 360⁰ Pediatrics Transparent spray SPF 50+
Novinka

Heliocare 360⁰ Pediatrics Transparent spray SPF 50+. Ochranný transparentní sprej pro děti Celý popis

Běžná cena: 699 Kč (ušetříte 15 %)
Naše cena: 596 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Každodenní velmi vysoká ochrana dětské pokožky před negativními vlivy slunečního záření, slunečními alergiemi a před vznikem hyperpigmentací. Transparentní neviditelný sprej pro děti na tělo ve formě aerosolu. Nemastná textura, netřeba roztírat. Vhodný pro všechny typy pleti, zvláště pro jemnou dětskou citlivou kůži. Fototyp II – IV.

Velmi vysoká širokospektrální fotoimunoprotekce s unikátní nemastnou texturou transparentního spreje na tělo pro děti. Jedná se o kombinaci inovativních filtrů a Bioshield systému, které poskytují komplexní a maximální ochranu před UVB, UVA slunečním zářením, před viditelným a infračerveným světlem. Obohacené o Fernblock se silnou antioxidační a reparační aktivitou a ochranou pokožky před poškozením způsobeným slunečním zářením. Chrání citlivou dětskou pokožku a působí proti vzniku sluneční alergií. Transparentní neviditelný sprej na tělo ve formě aerosolu. Lehká nemastná textura, kterou není třeba roztírat, aplikace je možná i na mokrou pokožku, Testované pod odborným dermatologickým a pediatrickým dohledem. Bez parabenů, hypoalergenní. Voděodolný.

Před použitím protřepejte. Aplikujte rovnoměrně a v dostatečném množství na tělo alespoň 20min. před vystavením se slunečnímu záření. Aplikaci opakujte každé 2-3 hodiny a vždy po koupání a při nadměrném pocení.

Vhodné pro děti od 3let.

Aplikace je možná i na mokrou kůži. Kojence a malé děti nevystavujte přímému slunečnímu záření.

Objem: 200ml

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811