HemoClin sprej 35 ml

Obrázek HemoClin sprej 35 ml

HemoClin Sprej – účinná pomoc při hemoroidech. Okamžitý chladivý efekt ulevující od nepohodlí v oblasti konečníku (např. podráždění, svědění, pálení, přecitlivělost). Zmírňuje a zároveň předchází potížím v oblasti konečníku. Podporuje přirozený proces hoj Celý popis

EAN: 8718053572178
Výrobce: YOUMEDICAL
Dostupnost: Nedostupné
Naše cena: 156 Kč
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Užití

Přípravek HemoClin® sprej slouží k účinnému ošetřeni nepohodlí v oblasti konečníku, jako je svědění, pálení, podráždění či přecitlivělost a zároveň jim předchází
Sprej má chladivý efekt a přináší rychlou úlevu od projevů vnějších hemoroidů a ostatního nepohodlí v oblasti konečníku.
Přípravek HemoClin® Sprej obsahuje přírodní tekutinu na bázi patentovaného 2QR-Komplexu. Tato aktivní složka je výtažkem z rostliny Aloe Barbadensis 2QR zabraňuje ulpívání škodlivých bakterií na pokožce, podporuje přirozený proces hojení a má léčivý vliv na pokožku. Aplikujte alespoň dvakrát denně v okolí konečníku po dobu dvou týdnů anebo v případě akutní potřeby úlevy od svědění, pálení. Pravidelné použití zvyšuje účinnost přípravku.

Aplikujte v okolí konečníku po každé stolici.
Přípravek HemoClin® Sprej lze užívat tak často, jak je potřeba pro zmírněni příznaků jako je podráždění, svědění, páleni či zvýšená citlivost nebo k prevenci těchto příznaků.


Návod k použití

Krok 1: Sejměte krytku rozprašovače.
Krok 2: Během prvního použití stříkněte několikrát do vzduchu, aby došlo k naplnění trysky.
Krok 3: Před použitím věnujte pozornost pozici trysky. Spreje možné použít v jakémoliv požadovaném úhlu.
Krok 4: Mírně se předkloňte a pokud je to k provedení nezbytné, roztáhněte hýždě tak, aby byl přistup ke konečníku volný.
Krok 5: Namiřte trysku rozprašovače na otvor konečníku a aplikujte jednou či dvakrát přímo na konečník a potom i v okolí otvoru konečníku.
Krok 6: Po použití vraťe krytku rozprašovače na místo a důkladně si umyjte ruce.

Dávkování

- Akutní případy: Aplikujte alespoň dvakrát denně v okolí konečníku po dobu dvou týdnů anebo v případě akutní potřeby úlevy od svědění, pálení.
- Prevence: Aplikujte v okolí konečníku po každé stolici.

Přípravek HemoClin® Sprej lze užívat tak často, jak je potřeba pro zmírněni příznaků jako je podráždění, svědění, pálení či zvýšená citlivost nebo k prevenci těchto příznaků.

Kontraindikace

Přípravek nepoužívejte v případě přecitlivělosti na jakoukoliv složku produktu.

Vedlejší příznaky

Nejsou popsány žádné vedlejší účinky v souvislosti s použitím přípravku HemoClin® Sprej.
Nebyly popsány žádné interakce s jinými léčivými přípravky.

Složení

Aloe Barbadensis Gel, Galactoarabinan Polyglucoronic Acid Crosspolymer. Aqua, PEG-8, Hamamelis Virginiana Water, Alcohol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Methyl Diisopropyl Propionamide, Disodium Phosphate, Paifurn, Sodium Phosphate 2QR.

Tento produkt neobsahuje žádné dráždivě chemické složky ani živočišné deriváty.

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811