HERB PHARMA

Nejprodávanější výrobky
Řazení
Fytofontána ViroStop kapsle cps.30
Naše cena:179 Kč
+
-
ks

ViroStop kapsle je přírodní prostředek určený především na příznaky chřipky a nachlazení. Obsahuje jedinečnou kombinaci rostlin. Příznivě působí na dýchací systém a podporuje normální funkci horních dýchacích cest. Působí jako přírodní antioxidant.

Fytofontana ViroStop kapky 25 ml
Naše cena:165 Kč
+
-
ks

ViroStop kapky je přírodní prostředek určený především na příznaky chřipky a nachlazení. Obsahuje jedinečnou kombinaci rostlin. Zvyšuje přirozenou obranyschopnost organismu a pomáhá při všech typech zánětů horních dýchacích cest.

Fytofontana Aurecon Ring stop tbl.30
Naše cena:180 Kč
+
-
ks

Obsažená ginkgo biloba podporuje periferní (cévní) oběh, což přispívá k dobrému sluchu. Třezalka, která je další účinnou látkou výrobku Fytofontana Aurecon Ring stop, přispívá k vyrovnanému psychickému stavu, mentálnímu zdraví a ulehčuje relaxaci.

Fytofontana Gyntima děts.intim.gel 100ml
Naše cena:96 Kč
+
-
ks

Dětský intimní mycí gel. Jemný, velmi šetrný a maximálně bezpečný mycí gel speciálně vyvinutý pro intimní hygienu dívek od 3 let věku.

Fytofontána Aurecon peroxid drops 10ml
Naše cena:124 Kč
+
-
ks

Aurecon peroxid drops mají jedinečnou formulaci s dvojitým účinkem, která změkčuje ztvrdnutý ušní maz a jemně uvolňuje kyslík, který ho pomáhá rozpustit na drobné šupinky. Ty je možné z ucha jednoduše odstranit.