HERBACOS RECORDATI

Nejprodávanější výrobky
Řazení
Valetol por.tbl.nob.24
Naše cena:97 Kč
Běžná cena:100 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Valetol je složený přípravek obsahující kombinaci léčivých látek – propyfenazon, paracetamol a kofein. Propyfenazon působí proti bolesti, horečce a zánětu. Čtěte pozorně příbalový leták.

Akce
Lipovitan tbl.180+30
Naše cena:316 Kč
Běžná cena:329 Kč
Ušetříte:4 %
+
-
ks

LIPOVITAN je doplněk stravy s obsahem vitamínů a jim podobných látek (cholin, inositol, methionin).Hlavní složkou Lipovitanu je Cholin. Cholin přispívá k udržení normální činnosti jater a přispívá k normálnímu metabolismu lipidů.

Akce
Avilut Ginkgo Recordati cps.90
Naše cena:488 Kč
Běžná cena:539 Kč
Ušetříte:9 %
+
-
ks

Avilut Ginkgo Recordati je doplněk stravy s obsahem karotenoidů: Lutein 13mg a Zeaxantin 3mg. Dále s obsahem aktivních látek jako jsou: Ginkgo biloba, Rutin, Aescin, Vitamin E, Zinek a Měď. Zinek přispívá k normálnímu stavu zraku.

Akce
Procto-glyvenol rct.crm.1x30g
Naše cena:173 Kč
Běžná cena:179 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Procto-Glyvenol se používá pro místní léčbu hemoroidů. První léčivá látka, tribenosid působí místně na příčiny zánětu. Druhá léčivá látka, lidokain je místní anestetikum, které poskytuje okamžitou úlevu od svědění, píchání a bolesti. Čtěte pozorně příbalo

Akce
HBF Rybilka NEO s panth.a mand.ol.100ml
Naše cena:89 Kč
Běžná cena:125 Kč
Ušetříte:29 %
+
-
ks

Dětská mast k péči o opruzenou pokožku s obsahem panthenolu, vitamínu E, mandlového a rybího oleje. Udržuje pokožku hladkou a vláčnou.

Akce
Valetol por.tbl.nob.12
Naše cena:62 Kč
Běžná cena:63 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Analgetikum s obsahem propyfenazonu, kofeinu a paracetamolu. Na bolest zubů a hlavy, menstruační bolesti a na snížení horečky. Čtěte pozorně příbalový leták.

Akce
Avilut Plus Recordati cps.90
Naše cena:560 Kč
+
-
ks

Avilut Plus Recordati je doplněk stravy s obsahem karotenoidů: Lutein 13 mg a Zeaxantin 3 mg. Dále s obsahem vitaminů a minerálních látek jako jsou: Vitamin C, Vitamin E, Zinek a Měď. Zinek přispívá k normálnímu stavu zraku.

Akce
HBF Rybilka NEO s panth.dět.ubrousky72ks
Naše cena:76 Kč
Běžná cena:89 Kč
Ušetříte:15 %
+
-
ks

Dětské jemné vlhčené ubrousky s panthenolem. Slouží k péči o dětskou pokožku. Ubrousky jsou dermatologicky testované, hypoalergenní a neparfémované. Tkanina má jemnou strukturu a je z přírodního materiálu.

Akce
Avilut GOLD Recordati cps.90
Naše cena:581 Kč
Běžná cena:635 Kč
Ušetříte:9 %
+
-
ks

Avilut GOLD Recordati je doplněk stravy s obsahem karotenoidů: Lutein 25 mg a Zeaxantin 0,5 mg. Dále s obsahem Vitaminu E, Zinku a Aescinu. Zinek přispívá k normálnímu stavu zraku.

Akce
Acylpyrin  tbl.10x500mg
Naše cena:41 Kč
+
-
ks

Přípravek se užívá při horečce a bolesti, hlavně při akutních chřipkových onemocněních. Čtěte pozorně příbalový leták.

Lipovitan DUO tbl.30-nový
Naše cena:241 Kč
Běžná cena:269 Kč
Ušetříte:10 %
+
-
ks

Lipovitan DUO obsahuje cholin, SIM komplex (silymarin, inositol, methionin) a vitamíny. Cholin přispívá k udržení normální činnosti jater a přispívá k normálnímu metabolismu lipidů.

Acylpyrin + C tbl.eff. 12
Naše cena:94 Kč
+
-
ks

Užívá se ke snížení horečky a bolesti při chřipce a nachlazení. Čtěte pozorně příbalový leták.

Procto-glyvenol rct.sup.10
Naše cena:185 Kč
Běžná cena:190 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Procto-Glyvenol se používá pro místní léčbu vnějších a vnitřních hemeroidů. První léčivá látka, tribenosid působí místně na příčiny zánětu. Druhá léčivá látka, lidokain je místní anestetikum, které poskytuje okamžitou úlevu od svědění, píchání a bolesti.

Acifein por. tbl.nob.10
Naše cena:55 Kč
+
-
ks

Tento volně prodejný přípravek se užívá k tlumení mírných a středně silných bolestí. Čtěte pozorně příbalový leták.

Lipovitan S tbl.90-nový
Naše cena:276 Kč
Běžná cena:285 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Lipovitan S je doplněk stravy s obsahem hepatoprotektivní látky silymarin, vhodný k použití při dlouhodobé ochraně jater. Přispívá k správné funkci jater a podílí se na ochraně před jejich ztukovatěním.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811