HERBACOS RECORDATI

Nejprodávanější výrobky
Řazení
Procto-glyvenol rct.crm.1x30g
Naše cena:185 Kč
Běžná cena:195 Kč
Ušetříte:5 %
+
-
ks

Procto-Glyvenol se používá pro místní léčbu hemoroidů. První léčivá látka, tribenosid působí místně na příčiny zánětu. Druhá léčivá látka, lidokain je místní anestetikum, které poskytuje okamžitou úlevu od svědění, píchání a bolesti. Čtěte pozorně příbalo

Akce
Acylpyrin  tbl.10x500mg
Naše cena:39 Kč
Běžná cena:47 Kč
Ušetříte:17 %
+
-
ks

Přípravek se užívá při horečce a bolesti, hlavně při akutních chřipkových onemocněních. Čtěte pozorně příbalový leták.

Lipovitan DUO tbl.30-nový
Naše cena:328 Kč
Běžná cena:339 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Lipovitan DUO obsahuje cholin, SIM komplex (silymarin, inositol, methionin) a vitamíny. Cholin přispívá k udržení normální činnosti jater a přispívá k normálnímu metabolismu lipidů.

Lipovitan tbl.180+30
Naše cena:431 Kč
Běžná cena:444 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

LIPOVITAN je doplněk stravy s obsahem vitamínů a jim podobných látek (cholin, inositol, methionin).Hlavní složkou Lipovitanu je Cholin. Cholin přispívá k udržení normální činnosti jater a přispívá k normálnímu metabolismu lipidů.

Valetol por.tbl.nob.24
Naše cena:119 Kč
Běžná cena:121 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Valetol je složený přípravek obsahující kombinaci léčivých látek – propyfenazon, paracetamol a kofein. Propyfenazon působí proti bolesti, horečce a zánětu. Čtěte pozorně příbalový leták.

Avilut Ginkgo Recordati cps.90
Naše cena:656 Kč
+
-
ks

Avilut Ginkgo Recordati je doplněk stravy s obsahem karotenoidů: Lutein 13mg a Zeaxantin 3mg. Dále s obsahem aktivních látek jako jsou: Ginkgo biloba, Rutin, Aescin, Vitamin E, Zinek a Měď. Zinek přispívá k normálnímu stavu zraku.

HBF Rybilka NEO s panth.a mand.ol.100ml
Naše cena:157 Kč
+
-
ks

Dětská mast k péči o opruzenou pokožku s obsahem panthenolu, vitamínu E, mandlového a rybího oleje. Udržuje pokožku hladkou a vláčnou.

Acifein por. tbl.nob.10
Naše cena:64 Kč
+
-
ks

Tento volně prodejný přípravek se užívá k tlumení mírných a středně silných bolestí. Čtěte pozorně příbalový leták.

Procto-glyvenol rct.sup.10
Naše cena:207 Kč
Běžná cena:214 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Procto-Glyvenol se používá pro místní léčbu vnějších a vnitřních hemeroidů. První léčivá látka, tribenosid působí místně na příčiny zánětu. Druhá léčivá látka, lidokain je místní anestetikum, které poskytuje okamžitou úlevu od svědění, píchání a bolesti.

Ichtoxyl ung.1x30g
Naše cena:100 Kč
+
-
ks

Přípravek se používá k místní léčbě při kožních onemocněních, plísňových onemocněních, u omrzlin, proleženin, počínajícího nežitu a při trudovině. Čtěte pozorně příbalový leták.

Infadolan drm.ung.1x100gm (laminat.tuba)
Naše cena:191 Kč
Běžná cena:195 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Infadolan se používá na neinfikované drobné rány, eroze, ragády, popáleniny I. stupně, dekubity, prevence opruzení u dětí a dospělých apod. Čtěte pozorně příbalový leták.

HBF Mast zinková 30g
Naše cena:75 Kč
Běžná cena:92 Kč
Ušetříte:18 %
+
-
ks

Zklidňuje podrážděnou pokožku, působí chladivě, působí preventivně na místech náchylných k podráždění. Zklidňuje, chladí a kryje opary.

Valetol por.tbl.nob.12
Naše cena:63 Kč
Běžná cena:77 Kč
Ušetříte:18 %
+
-
ks

Analgetikum s obsahem propyfenazonu, kofeinu a paracetamolu. Na bolest zubů a hlavy, menstruační bolesti a na snížení horečky. Čtěte pozorně příbalový leták.

HBF Calcium pantoten.ung.1x30g
Naše cena:66 Kč
+
-
ks

Calcium Panthotenát mast působí na drobná, špatně se hojící poranění, popáleniny, odřeniny, trhliny. Účinně promašťuje kůži.

Avilut 3-forte Recordati cps.90
Naše cena:855 Kč
+
-
ks

Avilut 3-forte Recordati je doplněk stravy s obsahem karotenoidů: Lutein 15 mg a Zeaxantin 3 mg. Dále obsahuje: Omega-3 nenasycené mastné kyseliny, Vitamin E, Zinek a Měď. Zinek přispívá k normálnímu stavu zraku.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811