Herbamedicus GmbH Herbalex – Hřejivá náplast s kaštanem

Obrázek Herbamedicus GmbH Herbalex – Hřejivá náplast s kaštanem

Herbalex hřejivá náplast s kaštanem přináší prohřátí kůže a pocit úlevy přirozeným způsobem – působením suchého tepla. Suché teplo je dlouhodobě známo pro své příznivé působení na jakkoliv oslabený lidský organismus. Prohřátí zároveň poskytuje hlubokou sv Celý popis

EAN: 8595607500104
Běžná cena: 175 Kč (ušetříte 12 %)
Naše cena: 154 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Herbalex – Hřejivá náplast s kaštanem 

Herbalex hřejivá náplast s kaštanem přináší prohřátí kůže a pocit úlevy přirozeným způsobem – působením suchého tepla. Suché teplo je dlouhodobě známo pro své příznivé působení na jakkoliv oslabený lidský organismus. Prohřátí zároveň poskytuje hlubokou svalovou relaxaci při únavě. Aplikuje se přímo na kůži v postižených partiích zad, krku, ramen a svalů.

Po přiložení na příslušné místo teplo pomáhá k jeho prokrvení a uvolnění, díky kterému se dostaví úleva. Okamžitě pocítíte teplo a úlevu. Hřejivý efekt se projevuje po dobu až 15 hodin. Herbalex hřejivá náplast s kaštanem může být použita kdykoliv během dne.

Použití: Hřejivá náplast je určena pro vnější použití. Náplast aplikujte na očištěnou a suchou pokožku. Po vybalení z obalu sejměte ochrannou vrstvu (fólii) a lepivou částí přilepte na cílovou oblast. Hřejivá náplast je určena k jednorázovému použití. Použitou náplast sejměte nejpozději po 15 hodinách působení.

Upozornění: Neaplikujte na poraněnou kůži, nepoužívejte při přecitlivělosti na některou uvedenou složku přípravku, skladujte mimo dosahu dětí. Zabraňte kontaktu s očima. Dráždí oči. Obsah náplasti nevysypávejte, může dojít k vdechnutí obsahu. Náplast použijte pouze k určenému účelu. Skladujte na suchém místě při pokojové teplotě. Na náplast v průběhu aplikace nevytvářejte velký tlak, např. při spaní, ležení apod. Nevyvíjejte tlak na aktivovanou náplast, neležte na ni. Stejně jako jiné hřejivé přípravky může náplast způsobit podrážení kůže a pálení. Pokud se Vám zda, že náplast příliš pálí, místo je výrazně zarudlé nebo pociťujete jiné nepříznivé jevy (vyrážka, otok), náplast ihned odstraňte. Nepoužívejte během spánku.

Ingredients (INCI): Iron Powder, Carbon, Aqua, Sodium Chloride, Vermiculite, Aesculus Hippocastanum Fruit Powder, Rubber Latex

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811